prebacivanje kablom snimke kamera fotoaparat na komp koji program

znaci nereaguje kada ubacim usb kabal ili kako vec, kao da se nista nije desilo, verovatno je potreban programcic koji prepoznaje i sa njim mogu da prebacujem sve sa kamere fotoaparata i telefona

Prikljuci fotoaparat, zatim vidi u device manageru dali je prepoznao. ako nije idi na add hardware ili tako nesto.(duze ne radim sa XP-om).Ako i to ne, idi na sajt proizvodjaca mozda oni daju program uz opremu
 
neprepoznaje, na 7 je bilo exstra i odgovaralo mi je sto bilo ciju kameru ili fotoaparat, telefon, mogu da prebacim sve na hard potezom misa, kada prebacujes programom, desi se da napravi fajl broj 1, kada ga iskopiras i formatiras hard na kameri, opet napravi fajl 1, pa kada prebaci prekopira preko starog, ovako iskljucuje tu mogucnost jer koiram u nov direktorijum koji ja hocu, hvala na odgovoru....
e upravo sam probao radi na kameri ali ne na nokiji, i na fotoaparatu.....
 
Poslednja izmena:

Back
Top