darko darko
Ističe se
- Poruka
- 2.560
kako naslov kaze, morao sam da insatliram xp zbog drajvera, a sada ne mogu da prebacim kablom snimke na komp, ranije mi je sam kada ubacim kabal izbacivao ikonicu, sada nemoze - kako sad. BIo bi zahvalan za link programa za prebacivanje, unapred hvala
