Pre Vučića sam se ponosio što sam ostao na Kosmetu a sada proklinjem te dane

Druže, vi ste 74% dali SNS-u i Vučiću što znači da vam je lepo, da vam odgovara ovakvo stanje i da ste zadovoljni kako sve teče i kako se Vučić bori za vas.
Eto vam ga sada, pa uživajte u plodovima svog delovanja.
Ja nisam glasao za SNS nikada u životu, nisam glasao za SPS u čije vreme je počelo Kosovo faktički da se odvaja od Srbije, niti sam glasao ikada za DS u čije vreme je Kosovo zvanično proglasilo nezavisnost, tako da sa te strane ne osećam nikakvu odgovornost.
Ne mogu ja da žalim i da se borim za nekoga ko sam dobrovoljno dođe do provalije, skoči u nju, pa onda kuka i doziva pomoć dok leži sav izlomljen.
Zašto bih?
Jedino mi je mnogo žao dece. Baš sm slab na njih.
Nisu oni dali zbog toga, nego sto su se privikli na pristizanje novca, sto nije bas pametno , svaki novac je ucena, znaci i kad ga uzimas, odmah ga koristis za razvijanje svoje samostalnosti i slobode odluke...a ne ovo sto se radi dole na Kosovu.....kao neka odrzivost dok stize novac...zato su tako lako glumatali specijalce jednom djoki nekom njihovom, ja cak ni imena nisam zapamtio , strah i trepet znace kosovari o kome pricam..

Moras biti imbecil da nekome trazis glas a da mu kazes "ko te y.ebe, necu se truditi oko tebe" cak i da znas da je to neizvodljivo. U sustini svodi se na to, niste nam dali glas a sad adio.

To i jeste politika, da se pomogne narodu da nastavi sa normalnim životom. Da se formira ZSP i da se smanje tenzije. Za to nam treba dobra saradnja i sa međunarodnom zajednicom i sa Albancima. Ja inat vidim kao prepreku svemu tome. To je emocijalna reakcija po principu "ispušili smo ga, sad se inatimo", i to mogu donekle da razumem, ali odmaže situaciji. Ništa ne dobijamo, samo razvlačimo agoniju.

Prozapadna opozicija ima taj idiotski nastup, svi koji nisu sa mnom ili mi nisu dali glas su botovi, krezubi i zaostali. Pa dragi idioti kako ocekujete da ce neko da glasa za vas ako mu u facu kazete sta mislite o njemu?

Ja nemam taj stav, nikoga pogrdno nisam nazivao, mada mi je grozno kad vidim tako da se ljudi prodaju za par crvenih. Da morjau da botuju, da moraju da slikaju ličnu kartu i listić, baš je nekako ponižavajuće. Jbg, to nisu slobodni ljudi. Moralno smo posnulo društvo. Ali šta da se radi, tako smo sami izabrali.

Da, secam se toga, katastrofa... vidim i ja da nema od nas nista totalno smo razjedinjeni kao narod, svako gleda sebe, sad pokusavaju da nas zavade sa Srbima iz RS.
Da, a odavno su svi zavadjeni u Srbiji...
Ali dzabe je da ja kazem da je to normalno ako ne postujes pametnije medju svojima...
Uzmi bilo koju porodicu garantujem garantujem da ako se pusta cak i najvecoj glavi , znaci ocu , dedi da vodi kako on misli a on tvrdoglav i bandoglav, da takva porodica propada sigurno...

Jer ce zbog sujete da eliminise inicijativu svakog pametnijeg clana porodice...veliki broj porodica propada tako , i u CG i u Srbiji....jer glava mora da je pametnija a nije....i onda ili psihicki razori pametnije clanove ili ih otera da se nikad vise ne osecaju pripadnicima te porodice otudji ih nasiljem...samo to se zove nasilje u porodici a ovo je nacionalno nasilje..

Da vidimo sta je tacno nacionalno nasilje..?

To je kad ja kazem ljudi ovo su lopovi , a jesu , svi skoce i kazu ako ti ne odgovara ti idi iz zemlje, bice nas manje ali ce nam biti lepse, cista destrukcija nacionalnog interesa radi podrzavanja lopovstine...

To je kad ja vredim , ali tebi treba da zaposlis cerku koja je curka, onda me pokopas , ili cak i kriminalno okrivis jer ti je tako u dosluhu sapnuo neki clan nekog politickog odbora i tako dobijes zaposlenje za cerku koja ce uvek biti samo curkica i nista vise...ali curkcia na poslu sad ima i para a moze i da kleci....

To je kad vidis da mogu vise, a pitas sto bas ti.
A kad ja pitam zato sto to znam bolje da radim, ti kazes, pa sta, sto bas ti...mogu i ja....
Ovo poslednje je osim antinacionalnog interesa istovremeno i bogohuljenje, jer je svaka premetacina u talentima i sposobnostima u drustvu po Bogu bogohuljenje i sledi kazna.....takvom narodu....

A tek sam poceo , a verujem da ste prepoznali neke oblike koji se desavaju stalno..

Sto crnogorci ja ih postujem i volim... to su elitni Srbi. Ozb mislim tako. Ebg promenila su se malo vremena ali sta da se radi...

Teško je sklopiti veću uvredu u jednoj rečenici i za Srbe i za Crnogorce. :mrgreen:

Ja isto poštujem Crnogorce, od mene bi dobili vučićev sendvič i flašicu vode do granice... topli obrok. Pa još i da mi se zahvale na velikodušnosti.

AUTORSKA
Otišao sam danas da vidim kako su jednom Srbinu na Severu Kosova u rođenjoj njivi i bez njegove dozvole šiptarska vlast preorala desetine šljiva koje rađaju.
Evo imate o ovome ovde ako želite da proverite
https://www.kosovo-online.com/vesti...-kroz-srpska-imanja-u-banovom-dolu-19-12-2023
Moj tast ima u blizini isto njive i njegove će sigurno uništiti bez ikakve nadoknade i prava da ih tuži.
Zar smo se za to borili da ostanemo na Kosovu i Metohiji?
Zar treba da ćutimo i podržavamo vaš izbor u Beogradu i podršku izdajnicima i prevarantima?
E pa nećemo ima da vas i vređamo i kritikujemo i na kraju i prokunemo po kletvi Kneza Lazara.

Što jadan mrziš nas Srbe koji poreklom nismo sa KiM?

Što bre jednostavno nisi kao i svi mi i prosto samo mrziš Zapad?

To dođe još i do kletve kneza Lazara. A tamo na KiM glasalo 70% za Vučića. Koga će da strefi ta kletva, šta misliš?

Da kažemo da je Sever Kosova veoma lako pripojiti Srbiji jer nije postojalo u DFJ. A oblast Kosova je bio dogovor sila pobednica.
Medjutim ono što smo tvrdili još od 95-te , a to je da je Metohija posebna celina , i nikakvi ugovori još nisu pisani za Metohiju . Na kartama postoji tačna mapa šta se odnosi na Metohiju i to nedvosmisleno pripada Srbiji .
Niko ne bi dirao nato tj Amerikance na Metohiji , neka ih tu, ali ta oblast pripada Srbiji.
Tu Rusi i Kinezi treba da pravno pomognu ako žele.

Back