Pre Vučića sam se ponosio što sam ostao na Kosmetu a sada proklinjem te dane

Косово је издано. Пробудићемо се из несвести тек кад крену на Ниш јер наша срећа у несрећи је та што они неће да се задовоље са КиМ па ћемо хтели не хтели, игнорисали не-игнорисали, морати да се пробудимо јер ће нам свима дупе доћи у питање не само том народу доле

Zar smo se za to borili da ostanemo na Kosovu i Metohiji?
Zar treba da ćutimo i podržavamo vaš izbor u Beogradu i podršku izdajnicima i prevarantima?
E pa nećemo ima da vas i vređamo i kritikujemo i na kraju i prokunemo po kletvi Kneza Lazara.

Plaćate cenu toga što ste izabrali da vas Vučić vodi. Isto kao što plaćamo cenu i mi u Srbiji. Trebalo je da se organizujete i vodite svoju politiku.

Taj osteceni cica treba da se obrati na pravu adresu. Ali koju ? Problem je u tome da tamo postoje dve lokalne istance. Ona po zakonima Srbije koja nema skoro nikakve ingerencije i ova Kosovska koja je dosta zapetljana. Cim su Srbi dali otkaz po naredjenju Vucica oni su se samo prebacili na one lokalne instanca po tkz. zakonima Srbije koje ne odlucuju nista.

Taj osteceni cica treba da se obrati na pravu adresu. Ali koju ? Problem je u tome da tamo postoje dve lokalne istance. Ona po zakonima Srbije koja nema skoro nikakve ingerencije i ova Kosovska koja je dosta zapetljana. Cim su Srbi dali otkaz po naredjenju Vucica oni su se samo prebacili na one lokalne instanca po tkz. zakonima Srbije koje ne odlucuju nista.
ti ovde nemozes da dokazes pravdu ako je visi interes citaj neko jaci smislio nesto drugo a kamo li u Gnjilane.nema resenja ,zalosno, prezalosno ali je tako

Druže, vi ste 74% dali SNS-u i Vučiću što znači da vam je lepo, da vam odgovara ovakvo stanje i da ste zadovoljni kako sve teče i kako se Vučić bori za vas.
Eto vam ga sada, pa uživajte u plodovima svog delovanja.
Ja nisam glasao za SNS nikada u životu, nisam glasao za SPS u čije vreme je počelo Kosovo faktički da se odvaja od Srbije, niti sam glasao ikada za DS u čije vreme je Kosovo zvanično proglasilo nezavisnost, tako da sa te strane ne osećam nikakvu odgovornost.
Ne mogu ja da žalim i da se borim za nekoga ko sam dobrovoljno dođe do provalije, skoči u nju, pa onda kuka i doziva pomoć dok leži sav izlomljen.
Zašto bih?
Jedino mi je mnogo žao dece. Baš sm slab na njih.
Za koga si ti onda sine uopste glasao? Mozda kao neki na ovom forumu ni nemas srpsko drzavljanstvo pa nikad nisi ni glasao.

Uzgred, posto si poletarac onda se ne secas 1988, 1981,1968 (toga se ne secam ni ja), 1945-47... tad su se tvoji pajtosi sa Kosova a koji neki zovu Shiptari pokusali odvajati od Srbije/YU i samo su se uz vojsku i policiju drzali na okupu sa ostalim bratskim narodima i narodnostima SFRJ. Dakle, optuzujes narod sa Kosova da je zbog njihovog glasanja u situaciji u kojoj jeste. Garantujes da je neko drugi na vlasti da bi se dole drugacije desavalo?

Ti si kao slab na decu ali te zabole za nekoga ko je navodno sam skocio u provaliju, jbt Rambo sa mekom dusom, to je odlicna kombinacija za holivudski blokbaster.

Plaćate cenu toga što ste izabrali da vas Vučić vodi. Isto kao što plaćamo cenu i mi u Srbiji. Trebalo je da se organizujete i vodite svoju politiku.
Cek, cek... zar ti nisi za prozapadnu opoziciju, Dzilas i Tepicka. Oni nemaju dileme, puscaju Kosovo niz vodu cim dobiju vlast. Ili su promenili spoljnju poltiku za 180 stepeni u ovih par dana sto ne pratim sta se desava u Srbistanu...

Za koga si ti onda sine uopste glasao? Mozda kao neki na ovom forumu ni nemas srpsko drzavljanstvo pa nikad nisi ni glasao.

Uzgred, posto si poletarac onda se ne secas 1988, 1981,1968 (toga se ne secam ni ja), 1945-47... tad su se tvoji pajtosi sa Kosova a koji neki zovu Shiptari pokusali odvajati od Srbije/YU i samo su se uz vojsku i policiju drzali na okupu sa ostalim bratskim narodima i narodnostima SFRJ. Dakle, optuzujes narod sa Kosova da je zbog njihovog glasanja u situaciji u kojoj jeste. Garantujes da je neko drugi na vlasti da bi se dole drugacije desavalo?

Ti si kao slab na decu ali te zabole za nekoga ko je navodno sam skocio u provaliju, jbt Rambo sa mekom dusom, to je odlicna kombinacija za holivudski blokbaster.
Ko si ti? Ja tebe ne znam.

Cek, cek... zar ti nisi za prozapadnu opoziciju, Dzilas i Tepicka. Oni nemaju dileme, puscaju Kosovo niz vodu cim dobiju vlast. Ili su promenili spoljnju poltiku za 180 stepeni u ovih par dana sto ne pratim sta se desava u Srbistanu...

Teško da prozapadna opcija može da pusti niz vodu nešto što nemamo. To je oksimoron ;)

Teško da prozapadna opcija može da pusti niz vodu nešto što nemamo. To je oksimoron ;)
Sine, ti tvrdis da Kosovo nije srpsko na portalu gde se to ne sme reci? Ko ti je veza da te ne rascerece ovde, ko brise komentare o tebi?

Uzgred, mnogo si ti ogorcen covek, nemas ti mnogo zivotnih radosti cim danima, dan za danom pises o tome kako su te pokrali, samo na ovom portalu, mogu misliti sta radis po drustvenim mrezama, tamo verovatno tek kukas... nadji neku devojcicu (ili decka), bice ti lakse i nece ti Vucic biti lajtmotiv.

Što onda pišeš nebuloze o meni?
Nebuloze? Pa sine, ti si u tri recenice rekao sve o sebi. Navodno zabole te za nase ljude dole jer su sami krivi za svoju situaciju glasajuci za nekoga ( a njihovih 70-80 hiljada glasova kao odlucuje nesto u 3 miliona onih koji glasaju u Srbiji). Navodno tebe zabole za sve neka crknu u svojoj provalijo, pa koji k.u.r.a.c onda dolazis na ovakvu temu? I trece navodno, kao volis decu a ovamo njihove roditelje ko y.e.be jer su sami sebi krivi.

U sustini ako si toliko bolan zasto se ne lecis?
I ako ti smeta da te komentarisu drugi sa foruma zasto dolazis na forum, zasto ne obavljas prepisku privatno?

Onda se bar trudis da budes ljubazan i da pokazes neku saosecajnost i das podrsku ako vec trazis njihov glas.
Moras biti imbecil da nekome trazis glas a da mu kazes "ko te y.ebe, necu se truditi oko tebe" cak i da znas da je to neizvodljivo. U sustini svodi se na to, niste nam dali glas a sad adio.

Prozapadna opozicija ima taj idiotski nastup, svi koji nisu sa mnom ili mi nisu dali glas su botovi, krezubi i zaostali. Pa dragi idioti kako ocekujete da ce neko da glasa za vas ako mu u facu kazete sta mislite o njemu?

Smeta vam sto Vucic za one koji nisu sa njim ili koji ne gkasaju za njega zove izdajnicima, neradnicima, olosem? Da?

AUTORSKA
Otišao sam danas da vidim kako su jednom Srbinu na Severu Kosova u rođenjoj njivi i bez njegove dozvole šiptarska vlast preorala desetine šljiva koje rađaju.
Evo imate o ovome ovde ako želite da proverite
https://www.kosovo-online.com/vesti...-kroz-srpska-imanja-u-banovom-dolu-19-12-2023
Moj tast ima u blizini isto njive i njegove će sigurno uništiti bez ikakve nadoknade i prava da ih tuži.
Zar smo se za to borili da ostanemo na Kosovu i Metohiji?
Zar treba da ćutimo i podržavamo vaš izbor u Beogradu i podršku izdajnicima i prevarantima?
E pa nećemo ima da vas i vređamo i kritikujemo i na kraju i prokunemo po kletvi Kneza Lazara.
Nismo imali izbor.

U trenutnoj situaciji, nismo imali izbor.

Opozicija je samo na papiru to...

Sine, ti tvrdis da Kosovo nije srpsko na portalu gde se to ne sme reci?

Pa jel tebi deluje kao da je srpsko? Nemamo nikakav suverenitet tamo, vrlo mali procenat našeg naroda, nemamo relevantne saveznike, nemamo ugled u svetu niti ekonomsku/diplomatsku/vojnu snagu da stvari preokrenemo. Jbg, imam oči da vidim kakva je situacija. Ne kažem da mi se sviđa ali tako stojimo.

Back