Pre Mene

naancy90

Poznat
Poruka
7.099
Ne mogu da se pomirim sa tim da je moj decko pre mene bio zaljubljen u drugu devojku. Jos vise me izludjuje to sto je on i dalje u extra odnosima sa svim tim bivsim devojkama....Ta cura, jedina u koju je pre mene bio zaljubljen ga je povredila, oduvek ga je gledala kao brata ( ali su nekoliko puta bili zajedno na jedno vece iako je on zeleo ozbiljnu vezu sa njom). Sada kada se vide,grle se pola sata, a ja stojim pored i smeskam se. On kaze da mu se ona vise ne svidja, ali kada prica o njoj, on sve prica sa mnooogo ljubavi.....ne znam da li se tripujem ili ne, ali cini mi se da nas dve mnoooogo licimo....fizicki bas licimo, ovako je jos nisam dobro upoznala
Da li jos neko od vas ima decka/devojku sa velikom nepreboljenom ljubavi za sobom?
 
cim vidim decka sa takvom divnom prosloscu...okanem se njega. ne mogu ja to. i jos da se grli sa njom pola sata?! sanse nema.
1.gif
toliko mora da me postuje. nije mi se dogodio taj slucaj pa ne mogu da dam takav savet. obicno sam ja bila ta bivsa sa kojom su svi u sooper odnosima...heh i sad se jos pitam sto me jihove devojke mrze. pametna ti je ova tema, da znas.
 
kad je spomenem, nas razgovor ide u istom pravcu
-tripujes se, ne svidja mi se vise...uostalom, ona ima decka-
-to sto ona ima decka, nista ne znaci-
- svidjala mi se pre...mnogo sam bio zaljubljen u nju od kad sam je prvi put video.....znaci, ne daj boze!mnogo mi se svidela i hteo sam ozbiljnu vezu sa njom...ali, ona je mene gledala kao brata i ja sam shvatio da od toga ne moze nista da bude! Eto, ima decka i ne svidja mi se-
dalje se sve vrti u krug
 
naancy90:
Ne mogu da se pomirim sa tim da je moj decko pre mene bio zaljubljen u drugu devojku. Jos vise me izludjuje to sto je on i dalje u extra odnosima sa svim tim bivsim devojkama....Ta cura, jedina u koju je pre mene bio zaljubljen ga je povredila, oduvek ga je gledala kao brata ( ali su nekoliko puta bili zajedno na jedno vece iako je on zeleo ozbiljnu vezu sa njom). Sada kada se vide,grle se pola sata, a ja stojim pored i smeskam se. On kaze da mu se ona vise ne svidja, ali kada prica o njoj, on sve prica sa mnooogo ljubavi.....ne znam da li se tripujem ili ne, ali cini mi se da nas dve mnoooogo licimo....fizicki bas licimo, ovako je jos nisam dobro upoznala
Da li jos neko od vas ima decka/devojku sa velikom nepreboljenom ljubavi za sobom?
Cero,ajde bezi pisi domaci!
 
Imati takvog decka i trpeti takva sranja je mazohizam.
Njegovo objasnjenje da ona ima decka, samo govori u prilog tome da se on zanima, informise o njoj i da mu je stalo do nje. Da su bili 10 god zajedno i da mu je stalo do nje - bilo bi razumljivo, ali ovako da on nije ravnodusan na nju a nije imao bog zna kakvu proslost s njom - trebalo bi s razlogom da te brine.
 
lara#1:
Imati takvog decka i trpeti takva sranja je mazohizam.
Njegovo objasnjenje da ona ima decka, samo govori u prilog tome da se on zanima, informise o njoj i da mu je stalo do nje. Da su bili 10 god zajedno i da mu je stalo do nje - bilo bi razumljivo, ali ovako da on nije ravnodusan na nju a nije imao bog zna kakvu proslost s njom - trebalo bi s razlogom da te brine.
nije to sto se on interesuje...kada su se ta cura i njen decko smuvali, moj decko i ja se nismo ni znali...a i u ovom smederevu svako zna sve o svakome!!!!
 
naancy90:
Ne mogu da se pomirim sa tim da je moj decko pre mene bio zaljubljen u drugu devojku. Jos vise me izludjuje to sto je on i dalje u extra odnosima sa svim tim bivsim devojkama....Ta cura, jedina u koju je pre mene bio zaljubljen ga je povredila, oduvek ga je gledala kao brata ( ali su nekoliko puta bili zajedno na jedno vece iako je on zeleo ozbiljnu vezu sa njom). Sada kada se vide,grle se pola sata, a ja stojim pored i smeskam se. On kaze da mu se ona vise ne svidja, ali kada prica o njoj, on sve prica sa mnooogo ljubavi.....ne znam da li se tripujem ili ne, ali cini mi se da nas dve mnoooogo licimo....fizicki bas licimo, ovako je jos nisam dobro upoznala
Da li jos neko od vas ima decka/devojku sa velikom nepreboljenom ljubavi za sobom?


Po tvojoj prici ispada da u tebi trazi zamenu za nju. Svi likovi koji ne mogu raskrstiti s bivsim ljubavima su degeni i slabog karaktera osim ako nije rec o osobama ranih dvadesetih ili mladjima.
 
ako hoces da ti dam razlog da odes svojoj pravoj ljubavi, onda.........
BATALI BRE TOG SKOTA, VIDIS DA TI ON KAZE NE SVIDJA MI SE-IMA DECKA...DA MU SE NE SVIDJA STVARNO, NE BI NI SPOMINJAO DECKA.....
happy?
 
Смешни сте као цртани филм!
Нађи неког ко није био заљубљен никада пре тебе. Да ли би била задовољна тиме?
Или би више волела да пљује по својим бившим девојкама, па да једног дана тако и о теби прича некој новој?:roll:
 
naancy90:
Ne mogu da se pomirim sa tim da je moj decko pre mene bio zaljubljen u drugu devojku. Jos vise me izludjuje to sto je on i dalje u extra odnosima sa svim tim bivsim devojkama....Ta cura, jedina u koju je pre mene bio zaljubljen ga je povredila, oduvek ga je gledala kao brata ( ali su nekoliko puta bili zajedno na jedno vece iako je on zeleo ozbiljnu vezu sa njom). Sada kada se vide,grle se pola sata, a ja stojim pored i smeskam se. On kaze da mu se ona vise ne svidja, ali kada prica o njoj, on sve prica sa mnooogo ljubavi.....ne znam da li se tripujem ili ne, ali cini mi se da nas dve mnoooogo licimo....fizicki bas licimo, ovako je jos nisam dobro upoznala
Da li jos neko od vas ima decka/devojku sa velikom nepreboljenom ljubavi za sobom?

Тебе, кћери, нека Бог благослови, и нека ти опрости.

:arrow: У противном би требало да идеш на ломачу.
 
Друго, што овај модератор не забрани овим тинејџ фуфицама да залазе на ова места за одрасле. За-Бога јединога?
 
Alo ljudi,zasto ste tako na kraj srca!? Zasto vredjate? Odakle vam bre to pravo? Zar nemate ni malo obzira prema drugom,vaspitanja...?Po mom skromnom misljenju,ovakvim likovima bi trebalo zabraniti pristup Forumu!!!!
 
NikadNijeKasno:
Alo ljudi,zasto ste tako na kraj srca!? Zasto vredjate? Odakle vam bre to pravo? Zar nemate ni malo obzira prema drugom,vaspitanja...?Po mom skromnom misljenju,ovakvim likovima bi trebalo zabraniti pristup Forumu!!!!


Ma to se kaze. kolka svinja tolka mast :lol:
 
Hellen:
Смешни сте као цртани филм!
Нађи неког ко није био заљубљен никада пре тебе. Да ли би била задовољна тиме?
Или би више волела да пљује по својим бившим девојкама, па да једног дана тако и о теби прича некој новој?:roll:

Najbolje je ostati u dobrim odnosima s bivsima. Lepo je kad nakon svega mozete normalno sesti i popricati, popiti kaficu. Meni je ovaj poslednji deo recenice jos uvek samo teorija jer jos uvek nisam naucila ili mozda nisam taj tip osobe da se mogu u potpunosti emocionalno i racionalno distancirati od onoga sto je bilo nekad.
Sumnjiva su osecanja drage nam osobe ako cesto u bilo kakvoj konotaciji spominje bivsu/bivseg. Ne znam da li je to zbog sujete - odmah mi znaci da mu ona nedostaje. I boli...
 
Ako se tebi to ne svidja ti mu reci i opomeni ga da se kontrolise ubuduce. Ja nepoznajem tebe ni njega pa da mogu reci koliko je to uzelo maha, da li je iritirajuce ili nije itd.
To sve zavisi od osobe do osobe, tako da ti niko nece reci nista konkretno.
A te gluposti da zbog toga treba da ga ostavis je glupost, izvini, ali oni su bili veliki drugovi kako sam razumeo. Zakljuci iz njegovog ponasanja i iz primera kako se ophodi prema drugarim i drugaricama sa kojima vise nije toliko dobar, mozda se decko sa svima tako izljubi i o svima prica sve u superlativu.
 
Nannsy opusti se...to i nije toliki problem...to da te on VOLI treba sama da provalis...a ako te starno VOLI onda nikakva bivsa ne moze da se prepreci, veruj mi... a to sto je u OK odnosima to je lepo...mozda ce uvek ostati male simpatije izmedju njih, ali to je normalno... ma ne treba da brines! :lol:
 
naancy90:
Ne mogu da se pomirim sa tim da je moj decko pre mene bio zaljubljen u drugu devojku. Jos vise me izludjuje to sto je on i dalje u extra odnosima sa svim tim bivsim devojkama....Ta cura, jedina u koju je pre mene bio zaljubljen ga je povredila, oduvek ga je gledala kao brata ( ali su nekoliko puta bili zajedno na jedno vece iako je on zeleo ozbiljnu vezu sa njom). Sada kada se vide,grle se pola sata, a ja stojim pored i smeskam se. On kaze da mu se ona vise ne svidja, ali kada prica o njoj, on sve prica sa mnooogo ljubavi.....ne znam da li se tripujem ili ne, ali cini mi se da nas dve mnoooogo licimo....fizicki bas licimo, ovako je jos nisam dobro upoznala
Da li jos neko od vas ima decka/devojku sa velikom nepreboljenom ljubavi za sobom?

Evo iskreno da ti kazem. I meni se nesto slicno desava kao tvom decku. Postoji jedna osoba, koja je sada udata, ali je moja najveca ljubav i uvek ce to ostati. Znam da cu biti s njom ako se za to ukaze prilika iako imam drugu devojku. Volim ja i nju, ali ta ljuubav nece biti nikad toliko jaka kao prema ovoj prvoj. To je jace od mene.
 

Back
Top