gost 216949
Buduća legenda
- Poruka
- 31.866
Mada postoji tema od nase drage Mirke, predlozio bih da na ovoj temi pokazemo iskljucivo odredjene zgrade, sobe, kupatila, kuhinje...pre i posle poduhvata
Ja cu pokusati da stavim koju slicku za primer kako sam zamislio a Vi, naravno, svako po svojoj zelji i mogucnosti.
Ja cu pokusati da stavim koju slicku za primer kako sam zamislio a Vi, naravno, svako po svojoj zelji i mogucnosti.
Poslednja izmena od moderatora:
jedna od stvari koje sam zelela da radim je bilo i uredjenje enterijera tog tipa koji si prikazao na slikama. kada smo radili neke vece radove u kuci, bila je avantura. dok su u stanu prepravke bile manje, ali jednako zanimljive. takve stvari su za mene umetnost, veca od umetnickih slika npr. svako renoviranje, podela prostora, prekrajanje, uklapanje do detalja.
cudi me da nije na svakoj slici...dim





