praznina u duši

recimo niko vas ne inspirise da volite, ljubite... jednostavno propustate prilike, praznina! :roll:

da li se to desava vama?

Pa nije ljubav gladno dete pa propuštam da ga nahranim.....A i ne deljka se naokolo svakom slučajnom prolazniku....
Naravno, postoje periodi kada se osećaš da ti je srce kao u Ledene kraljice ili se na njemu misteriozno pojavi katanac ali....vatra topi led, a bravu otključava odgovarajući ključ... Periodi emotivne apstinencije su normalni.....Problem je prošetati kroz život zazidanog srca...

recimo niko vas ne inspirise da volite, ljubite... jednostavno propustate prilike, praznina! :roll:

da li se to desava vama?

Da li se tu ubraja ono cuveno kasnjenje da kao da za necim uvek kasnis odredjen broj sekundi i to nikako da sredis niti to ikada nadoknadis,
Ako je to jedan deo toga sto ti govoris onda da desava mi se dosta puta.

da li se to desava vama?

da...citavog zivota se tako osecam..navikla sam vec...
nekako se i mirim sa cinjenicom da je to da me neko dubinski upozna,samo neka iluzija,postoje ljudi kojima je valjda sudjeno da budu sami,da ih niko ne upozna,da cak i kad su u vezi uvek se osecaju samo,kao shto sam se ja uvek osecala...nzm,mozda samo nisam covek pa ne znam da volim,shta li je...Mozda bi mi lakshe bilo da to prihvatim..To je najtzunija stvar. kad si u vezi sa drugima,i u svakoj vezi se osecash samo.

Poslednja izmena:
da...citavog zivota se tako osecam..navikla sam vec...
nekako se i mirim sa cinjenicom da je to da me neko dubinski upozna,samo neka iluzija,postoje ljudi kojima je valjda sudjeno da budu sami,da ih niko ne upozna,da cak i kad su u vezi uvek se osecaju samo,kao shto sam se ja uvek osecala...nzm,mozda samo nisam covek pa ne znam da volim,shta li je...Mozda bi mi lakshe bilo da to prihvatim..To je najtzunija stvar. kad si u vezi sa drugima,i u svakoj vezi se osecash samo.
Ali, kako...?
Mislim da jednostavno nisi naišla na pravoga još uvek...
Nemoj gubiti nadu...

Научиш да живиш са тим.. Људи живе са разним болестима, можеш и ти са тим.. Но тема је из 2009 па ја сад свирам ку*цу ал' добро..

Back