- Poruka
- 29.531
posto ima slicna tema pa da vidimo 
Koliko sam videla na ovom forumu ima puno Pravoslavnih vernika..
Diskutuju o svemu pa će biti lepo da se uključe i razumno i na temelju Biblije objasne svoje učenje.
Ubacivanje besmisleno dugačkih postova ne vodi nikuda.Takve postove niko ne čita.Koliko god nekom izgledalo da je njegov post "bomba"ako zauzima deset strana niko ga neće pročitati.
Ako smem da predložim,kad započnemo jedan stih ili problem da se na njemu zadržimo sve dok ga do kraja ne rasčistimo.Nema smisla ako preskačemo tamo vamo.Izgubićemo se u masi postova koji nikom neće pomoći.
To bih vas molila i naravno se jedni drugima obraćate u duhu hrišćanstva.
Molim sve zainteresovane pravoslavne vernike da učestvuju u diskusiji i da na što je bolje moguć način "odbrane" svoje učenje.
Ovo je dobra prilika da svi zajedno nešto naučimo jedni o drugima i jedni od drugih.

Koliko sam videla na ovom forumu ima puno Pravoslavnih vernika..
Diskutuju o svemu pa će biti lepo da se uključe i razumno i na temelju Biblije objasne svoje učenje.
Ubacivanje besmisleno dugačkih postova ne vodi nikuda.Takve postove niko ne čita.Koliko god nekom izgledalo da je njegov post "bomba"ako zauzima deset strana niko ga neće pročitati.
Ako smem da predložim,kad započnemo jedan stih ili problem da se na njemu zadržimo sve dok ga do kraja ne rasčistimo.Nema smisla ako preskačemo tamo vamo.Izgubićemo se u masi postova koji nikom neće pomoći.
To bih vas molila i naravno se jedni drugima obraćate u duhu hrišćanstva.
Molim sve zainteresovane pravoslavne vernike da učestvuju u diskusiji i da na što je bolje moguć način "odbrane" svoje učenje.
Ovo je dobra prilika da svi zajedno nešto naučimo jedni o drugima i jedni od drugih.
Poslednja izmena:




Zapocela si temu,a bez diskusije!Cekamo tvoje misljenje,pa da diskutujemo!
