Pravljenje figurica za torte - cake toppers

evo danasnjih ruza na susenju, skor 8kom + 2kom bacene :lol: ako Vam neke lice na kupus mozda je zbog boje :lol:


P5300347.jpg
[/url][/IMG]
 
Poslednja izmena:
Vidim da se neke od vas muce sa susenjem ruza, odnosno imaju problema sa laticama. Mozda ce ovo da pomogne. Ja kad stavim novi red latica obesim ruzu naglavacke i kada se malo prosusi samo namestim jos malo latice. Posto u kuhinji imam kratku zavesu idealno mi je da zicu od ruze savijem i okacim na rupice na cipki. Odlicno se osusi.
 
teta Iro hvala na savetima, sledeci put cu probati po tom principu, jedino moram da osmislim drugi metod za kacenje jer nemam zavese u kuci :mrgreen:
teoretski mi je sve jasno ipak u praksi je bilo drugacije , ja ove ruze nisam stavljala na zicu , nego sam zabola cackalicu u svaku :rumenko: i tako pojedinacno ih zabola u tortu
lady ono sto znam u teoriji zavrnes malo zicu na vrhu i zabodes u pupoljak , ja bi to napravila dan ranije da se osusi i onda kad dodajes latice nema da mrda , e sad sigurno su lepse da se sa tim laticama suse bas ovako kako je rekla teta Ira jer ove moje stvarno lice malo na kupus zbog toga stosu se ovako susile :rumenko: ali bice bolje sledeci put :D
 
Ja zicu prvo savijem, odnosno na vrhu napravim kukicu, onda je umocim i lepak pa sa gorjne strane ubidem u osnovu . tako dole nema velike rupe a gore je lepo prstima zatvorim i te isnove ostavim da se dobro osuse. Tek onda pravim ruze s tim sto susim posle svakog reda latica. Osnove uradim kada imam vremena i onda ne brinem. Na taj nacin nece da se mrdaju nego stoje cvrsto.
Ne moras da ih kacis na zavesu, mozes i na onaj stalak za susenje vesa i sl.
 
jaooo ovo moram podeliti sa Vama :rumenko:.... ovu figuru sam napravila jos pre nego sto smo bile kod ZD i bas sam tamo komentarisala kako uopste ne lici na winks stelu ali ne znam gde sam pogresila, oblik glave, oci.... ma sta znam....
figuru jutros vidi moje starije dete (inace je u nekoj kutiji pokrivena i do danas je nije ni video) i kaze meni
on *mama jeli ovo stela?
ja *sva zadovoljna (valjda u zelji da gresim i da lici na stelu)
on *pa sto si joj onda stavila glavu od zlatokose
pa znaci deca su stvarno surovo iskrena :rumenko:.... i sta sad da radim? :lol:
P6140020.jpg
[/url][/IMG]
 

Back
Top