Pravljenje figurica za torte - cake toppers

ja se malo igrala ...

attachment.php
 
Ja uglavnom sve figurice radim od domaceg fondana, a sto se kose tice, meni se cak Barvalov toliko brzo osusi da dok jajednu glistu stavljam za kosu na glavu figurice, ona koja ceka da se stavi je vec osusena i ako hocu jos malo da je doradim, pukne, ili se jednostavno nekako zaroza, en znam akko da nazovem, ostanu nabori na povrsini jer je pocela da se uveliko susi.Tako je posebno sa crnim koji se jako, bas jako brzo susi. Jeste da mi ovaj doamci bude mecaviji ako je svjez, ili krt ako je stariji, posebno oni obojeni sa velikom koncentracijom boje, ali opet malo dadam gum paste taman bude dobra razvlacljivost. I najbolji mi je domaci za figurice koji je odstajao jedan dan
 
Kata Sombor, kako tek izgleda kad se puno igras? Divne su figurice!!!
Jaco vide se slike, super su cipelice!
Ja za kosu koristim barvallo gum pastu, ona mi se pokazala najbolje. Domacim mi ne ide i ne svidja mi se kako izgleda. Moracu da probam jos onaj
turski fondan pa da vidim kako je sa njim. Inace barvallo sad ima i masu za modelovanje. Probala sam, Dosta podseca na domaci fondan s tim sto je
finiji i lepo se boji, a kada sam probala da napravim cuclu od njega pucao mi je na krajevima!! Bas sam se iznervirala! Nista zahtevnije nisam od njega pravila, videcemo jos... Cena je nesto kao gum pasta :)
evo nesto od danas :) baby tv likovi
kenny i goorie
33nvvc2.jpg

walter i dude
fm5ndi.jpg

Toliko mi se sporo kace slike da u napred gubim volju .........
 
hvala Kato na odgovoru ladyns u pravu si niko nece da pise o cenama ja bi da pocnem da se bavim pravljenjem firugurica i poklopaca za mafine dobila sam vec neku ponudu al ne znam koliko da naplatim to kad nikada nisam radila to a nisam ni kupovala jer sam za kucnu varijantu uvek pravila sama a sad mi traze male figurice za mini torte zato me zanima orijentaciono koliko bi to od prilike mogla da naplatim kao pocetnik :whistling:
 

Back
Top