Quantcast

Pravljenje figurica za torte - cake toppers

ladyns

Aktivan član
Poruka
1.328
mozda pomogne....
http://fondantfigures.com/kako-napraviti-ribu-od-fondana/

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
4fec8c80.jpg

Poslednja izmena:

Alex5

Obećava
Poruka
92
Trebala bi mi pomoc.Htela sam da napravim sama modlice za neke figurice,recimo:barbika,konjic i slicno.Znam da sam negde procitala da se to pravi od nekie mase koju koriste zubari,pa sam pokusala da pitam u apoteci.Oni nemaju pojma i rekli su mi da se raspitam o kojoj se masi radi pa ce mi naruciti.Ako neko zna koja masa je u pitanju ili ako zna gde je to napisano(mislim ako sam to uopste ovde na forumu procitala) molila bih da mi odgovori.:cao:

Zdenka to ti je alginat i tom masom se uzimaju otisci za zubne proteze.

Daca_Su

Ističe se
Poruka
2.734
A jel ima negdje da bih mogla da narucim figurice, interesuju me cijela druzina Vini Poa?? Al da izgledaju ono bas dobro, vjerodostojno originalu...
Pa ne znam kako kod vas u CG, ima na FB profil
https://www.facebook.com/pages/Moja-slatka-radionica-torte-Crna-Gora/132757076771155?ref=ts&fref=ts
ne znam ko njoj radi figurice, ali su super, mozda pokusas kod nje.
Mada, u svakom gradu postoji neko ko ih radi, ima zenica koje rade samo za neke koje prave torte, znaci samo njima, pa je malo tesko i doci do njih. A u Bg i NS ima bas puno koje rade za prodaju bas samo figurice

Daca_Su

Ističe se
Poruka
2.734
E pa ljudi moji sta sve nece izmisliti ovi iz LEGO!!! Sada me zove zena treba joj za cetvrtak popodne na sprat u fazonu LEGO CHIMA i to neki komplet sifra 70005, lavovi, krokodili, uzasi neki, brdo detalja, ma nema nigdje ni crtac, samo neke animacije. A ja taman zavrsila sve figurice za Dan zaljubljenih i sve za vikend i rekoh popodne i sutra ima da uzivam

Daca_Su

Ističe se
Poruka
2.734
Da čovjek ne povjeruje. Stvarno fenomenalno.
Ja sam imala dva puta narudžbu da radim figurice prema slikama, porodica je bila isto u pitanju, da poludiš. Mada, ja sma lijepo rekla da nisma baš akademski vajar i da to nije jeftina zezancija, ali ljudi prohvatili, ja odapela dok sam napravila, pa sad, oni bili prezadovoljni, mada naravno nisu baš ovakva remek djela, ali dobro sad.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.