Quantcast

Pravljenje figurica za torte - cake toppers

Vockica28

Početnik
Poruka
18
Pocela sam da vezbam pravljenje figurica od plastelina...imam mnoga pitanja za vas, ne znam da li je to mnogo pitanja za pocetak,korisnih informacija za pocetak kako da krenem sa ovim poslom...kako se krecu cene torti po kilogramu po Beogradu, s kojom renom je realno da pocnem, jer radila sam dosta torti ali samo za porodicu, ukrasavanje nije jos savrseno, gde mogu nabaviti one tacne ili sta je to vec na cemu prodas tortu i da li se to vraca ili to ostavljas sa tortom..da li se razlikuju cene ako torta je samo sa slagom ukrasena i ako je sa fondanom i ako ima samo par figurica ili ima bas vise figura ili da ponudim jednu cenu po kilogramu za sve...ja nemam registrovanu zanatsku radnju planiram iz stana da pocnem da radim, da podelim letke po kraju..da li neko od vas tako radi ili vecina je registrovano, da li ide inspekcija po stanovima...znam da su ova neka pitanja mozda bez veze ali posto nista ne znam...svaka informacija mi je dobro dosla...hvala vam unapred devojke..ja se necu ustrucavati da pitam, a ako sam na pogresnoj temi molim vas recite mi gde da se prebacim...:)

Teta Ira

Domaćin
Poruka
4.376
Pozdrav drugrice i drugari. Nema me vec dugo ali sada moram traziti pomoc. Videla sam da su mnogi pravili figurice Pet shop ali meni traze nekog konjica a to nigde ne mogu da nadjem. Da li je neka od vas pravila tortu Minicraft?. To je neka igrica pa mi sada traze btakvu tortu ali sve sto sam nasla deluje mi bez veze

anasupergirl

Obećava
Poruka
98
Juce je u Nisu obelezen Svetski dan pletenja u javnosti, a ja sam ucestvovala i kao pletilja i kao darodavac nagrada za lutriju pa su vredne zene osim nagradica u vidu vunica i konca koje su darovale 2 pozamanterijske radnje dobile i moje mafine. Kao sto reklama kaze, osmesi koje sam videla = NEPROCENJIVO!
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.