Quantcast

pravila igre

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
63.339
Svaki sport ima svoja pravila igre pa je red i da na forumu imamo ista.

Svedoci smo sve veceg chata i spama na forumu.
To sa jedne strane nije lose jer za razliku od prethodnih godina kad je mrznja, svadja i haos preovladjivao na forumu sada postoji jedan drugarski i zdrav odnos izmedju clanova.
To je lepo jer se clanovi medjusobno vezu i sprijatelje ali opet sa druge strane pravi haos po forumu jer se na kraju uopste ni ne prica o temi.

Sta mislite da napravimo jednu temu gde bi mogli da pricate slobodno da oftopicujete do mile volje. Znaci. Kad u nekoj temi krene offtopic da se prebacite na tu drugu temu i tu dovrsite pricu a temu vise ne spamujete offtopicom a ja bih kasnije i te inicijalne postove prebacio tamo.

GRIZZLY

Iskusan
Poruka
6.916
Sa tim se slazem...:!:8-)
I ne treba da odustanes od lijepljive Omiljeni fudbalski klubovi...jer svakog dana ce neko da otvori temu o novom timu...(to je i logicno...jer stalno nastaju novi fanovi)
Teme(fudbalski klubovi) koje se ne koriste puno prebacis u tu lijepljivu i to je to...;-)

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Saro hocemo li na pancerote?:mrgreen:
Aj zovi i Jeku da je izvedemo:lol::lol::lol:
tab...ti castis:D
neko mi je izbrisao poruku namjenjenu TEBI!
:lol:
nadam se da si je procitao.
ne 'fala idite vi na ''pancerote'',ja cu vam pripremiti sve ''zacine'' i ''tijesto''.
SAMO:
Nemojte slucajno nove da pravite!!!
Pa onda da ih meni uvalite da ih ...ahem...gajim.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
63.339
Nije neko nego ja:whistling:

Da, upravo tako.
Stadion je tema za sebe a ovo bi bila tema gde bi bio dozvoljen chat i prica koja "krene" na nekom drugom mestu da ne kvarimo tu temu. Nekad teme postanu potpuno besmislene kad ih ispamujete.
Ovako bi sacuvali temu

Ne bi bilo lose da bih i ja lakse moderisao da kad predjete ne tu temu ostavite link ka postu koji je inicirao taj razgovor da ga prebacim tu.

шестар

Obećava
Poruka
73
Pa ces da vidis sto su huligani...i neces biti u stanju da dolazis na navijacke teme nego ce morati majka da kuca umjesto tebe:lol::lol::lol:
Да наставимо овде.. Али мајци да издиктираш извештај да нам пренесе овде како и шта се догодило! Да ми овде установимо ко је јачи, гробари ла са ђолетом или беочинци са тобом :twisted:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.