klirko
Primećen član
- Poruka
- 545
ПРАВИ РАЗЛОГ ЗА ТОМИН "ШТРАЈК З ГЛАЂУ, ЕМ ЖЕЂУ"
Изгледа да су се сви преварили процењујући ЗАШТО Тома Николић штрајкује.
Подсетимо се:
Тома тражи изборе 18. децембра 2011. (уочи св. Николе!)
Тадић нуди 15. јануар 2012. (после св. Василија!)
Између ова два црквена празника Србија углавном НЕ РАДИ, него слави Нове године, Божиће, славе.... тако да је овај разлог у најмању руку СМЕШАН.
Уствари да жели изборе желео би их ОДМАХ!
Међутим, пошто су Тома и Борис ЛИЦЕ И НАЛИЧЈЕ исте ЕВРОМЕРАКЛИЈСКЕ ПРИЧЕ треба има ДАТУМ. ДАТУМ СТИЦАЊА КАНДИДАТА за ЕУ!
Па да се онда такмиче око РАСПОМАМЉЕНИХ СРБА ОДУШЕВЉЕНИХ РЕЗУЛТАТИМА ЕУ-НАТО ДЕМОКРАТИЈЕ!
Такође, откривена је и до сада СТРОГО ЧУВАНА ТАЈНА каква је ИДЕОЛОГИЈА СНС и ко је пише. Сад је ваљда свима свима јасно да се сви ПОЛИТИЧКИ ПОТЕЗИ И ИДЕОЛОГИЈА СРПСКЕ НАПРЕДНЕ СТРАНКЕ НАЛАЗИ У ГЛАВИ СИНИШЕ ПАВИЋА, А ДА ЈЕ ПРЕТОЧЕНА У СЦЕНАРИО БЕЛЕ ЛАЂЕ!
Све је ту!
И страни амбасадори, и Шојић, Ћирко, Роска.... и разлог зашто је програм СНС на енглеском језику .... као што рече Срећко Шојић „СРПСКИ ЈЕЗИК ЈЕ ПРЕВАЗИЂЕН!“
А сад имамо и ШТРАЈК З ГЛАЂУ.
Неки су покушали да овај Павићевски „Штрајк з глађу ем жеђу“ упореде са штрајком Војислава Шешеља. Само.... ту никакве сличности нема. Или како каже латинска пословица : „Што приличи Јупитеру не приличи волу“
Овај Томин штрајк је упућен уствари према Европској Унији, а порука гласи „ПРИМИТЕ НАС ВЕЋ ЈЕДНОМ!“
И даље .... „ИЗАЋИ ЋЕ ВОЈСИЛАВ ШЕШЕЉ ИЗ ШЕВЕНИНГЕНА, А ОНДА ЋЕ СЕ ОВА ШАРЕНА ЛАЖА, ЗВАНА ЕВРОПСКА УТОПИЈА У СРБИЈИ РАСПАСИ КАО БАЛОН ОД САПУНИЦЕ!“
Изгледа да су се сви преварили процењујући ЗАШТО Тома Николић штрајкује.
Подсетимо се:
Тома тражи изборе 18. децембра 2011. (уочи св. Николе!)
Тадић нуди 15. јануар 2012. (после св. Василија!)
Између ова два црквена празника Србија углавном НЕ РАДИ, него слави Нове године, Божиће, славе.... тако да је овај разлог у најмању руку СМЕШАН.
Уствари да жели изборе желео би их ОДМАХ!
Међутим, пошто су Тома и Борис ЛИЦЕ И НАЛИЧЈЕ исте ЕВРОМЕРАКЛИЈСКЕ ПРИЧЕ треба има ДАТУМ. ДАТУМ СТИЦАЊА КАНДИДАТА за ЕУ!
Па да се онда такмиче око РАСПОМАМЉЕНИХ СРБА ОДУШЕВЉЕНИХ РЕЗУЛТАТИМА ЕУ-НАТО ДЕМОКРАТИЈЕ!
Такође, откривена је и до сада СТРОГО ЧУВАНА ТАЈНА каква је ИДЕОЛОГИЈА СНС и ко је пише. Сад је ваљда свима свима јасно да се сви ПОЛИТИЧКИ ПОТЕЗИ И ИДЕОЛОГИЈА СРПСКЕ НАПРЕДНЕ СТРАНКЕ НАЛАЗИ У ГЛАВИ СИНИШЕ ПАВИЋА, А ДА ЈЕ ПРЕТОЧЕНА У СЦЕНАРИО БЕЛЕ ЛАЂЕ!
Све је ту!
И страни амбасадори, и Шојић, Ћирко, Роска.... и разлог зашто је програм СНС на енглеском језику .... као што рече Срећко Шојић „СРПСКИ ЈЕЗИК ЈЕ ПРЕВАЗИЂЕН!“
А сад имамо и ШТРАЈК З ГЛАЂУ.
Неки су покушали да овај Павићевски „Штрајк з глађу ем жеђу“ упореде са штрајком Војислава Шешеља. Само.... ту никакве сличности нема. Или како каже латинска пословица : „Што приличи Јупитеру не приличи волу“
Овај Томин штрајк је упућен уствари према Европској Унији, а порука гласи „ПРИМИТЕ НАС ВЕЋ ЈЕДНОМ!“
И даље .... „ИЗАЋИ ЋЕ ВОЈСИЛАВ ШЕШЕЉ ИЗ ШЕВЕНИНГЕНА, А ОНДА ЋЕ СЕ ОВА ШАРЕНА ЛАЖА, ЗВАНА ЕВРОПСКА УТОПИЈА У СРБИЈИ РАСПАСИ КАО БАЛОН ОД САПУНИЦЕ!“





