pravi pogled

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.732
E nesto ja danas vidim neku zenu sa nekim flekama na rukama, znate one bijele, nista zarazno niti opasno, samo valjda neka greska sa pigmentom na jednom povecem dijelu ruke, i ono trebica nije ruzna i sve to, al to mi nekako bilo odbojno...onda izadjem sa drugom i poslije vidim trebu sa tetovazom, ono samo mi odbojno, vidi se na njoj da je neka glupaca ona tetovaza sva neukusna, prevelika, nezgrapna...ali meni se to nije zgadilo...i onda posto sam bio napusen, nekako se prepustim i udubim i skontam da je ona tetovaza ruznija dva puta od onih fleka, ali kao sto znamo da su nam drugi formarili donekle ukuse i pogled na pojedine stvari i osjecaj prema njima kroz nase djetinjstvo, skontah da u tom grmu lezi zec...I sada me bas zanima da li cu sledeci put imati iste osjecaje...sta vi mislite jesam se izlijecio?

da li vi isto tako kao sto sam i ja dosada? (ili mozda kao sto cu i odsada) nemojte me osudjivati, to je u meni tako formirano tako :D

ja sam nekad voleo velike sise,,sad mi uopste nisu privlacne jer mislim dugorocnije da ce se pod vecim teretom vise otromboljiti pa volim manje

da, to potkrepljuje da su ti drugi nekada nastimovali ukus, ti si stvorio svoj ideal sisa, ali onda si razmislio i uvidjeo prednosti manjih sisa i uvidjeo bih da ce bolje stajati kroz neko vrijeme, znaci razmislio si unaprijed, ali zamisli sada da se nijedna ne moze otromboljiti da li bi vise volio velike ili srednje?

Da, diktirani ukusi i shvatanja lepote. Ne padam pod te uticaje.
Ima ljudi koji su na blic prelepi, a sto ih duze gledam uvidjam im mane; i onih koji nisu na prvi pogled upecatljivi, a kako ih posmatram, tako mi postaju sve privlacniji.

to je valjda vitiligo ili ono druog kako se zove, to belo

vitiligo valjda izgleda tako?? pitaj doktore
to je valjda autoimuno ako jet o ili tako nesto navodno je majkl dzekson imao

pa da ali da se ozbiljnije druzis sa obe onda bi ti se ukus formirao drugacije tj da ti je recimo ova sa flekama koleginica neka i da moras da pricas s njom i budes pristojan

E nesto ja danas vidim neku zenu sa nekim flekama na rukama, znate one bijele, nista zarazno niti opasno, samo valjda neka greska sa pigmentom na jednom povecem dijelu ruke, i ono trebica nije ruzna i sve to, al to mi nekako bilo odbojno...onda izadjem sa drugom i poslije vidim trebu sa tetovazom, ono samo mi odbojno, vidi se na njoj da je neka glupaca ona tetovaza sva neukusna, prevelika, nezgrapna...ali meni se to nije zgadilo...i onda posto sam bio napusen, nekako se prepustim i udubim i skontam da je ona tetovaza ruznija dva puta od onih fleka, ali kao sto znamo da su nam drugi formarili donekle ukuse i pogled na pojedine stvari i osjecaj prema njima kroz nase djetinjstvo, skontah da u tom grmu lezi zec...I sada me bas zanima da li cu sledeci put imati iste osjecaje...sta vi mislite jesam se izlijecio?

da li vi isto tako kao sto sam i ja dosada? (ili mozda kao sto cu i odsada) nemojte me osudjivati, to je u meni tako formirano tako :D
Ona sa flekama ima vitiligo, bolest imuniteta, depigmentacija, nije zarazno vise je toj osobi estetski problem.
Ako znas da je samo greska s pigmentom na delu ruke ne kapiram tvoje gadjenje, nije sugava, jbte.

da, to potkrepljuje da su ti drugi nekada nastimovali ukus, ti si stvorio svoj ideal sisa, ali onda si razmislio i uvidjeo prednosti manjih sisa i uvidjeo bih da ce bolje stajati kroz neko vrijeme, znaci razmislio si unaprijed, ali zamisli sada da se nijedna ne moze otromboljiti da li bi vise volio velike ili srednje?
promenio mi se ukus vise volim srednje pre je bilo na oko sad je na ruku

Pa znaš i sam da svi moramo imati predrasude zbog informacije koje sipaju sa svih strana.. Ne predrasude nego eto, čim vidiš pomisliš - e ima tetovažu sigurno je __________ (nešto nešto :lol:)..
Dok god ne dopustiš da ta misao koja ti padne na pamet utiče na tvoje rasuđivanje dobar si.. Da si pričao sa jednom i sa drugom formirao bi možda skroz drugačije mišljenje, tad ti ne bi bilo bitno to što imaju fleke/tetovaže

Back