Правда_:МОГУЋА ПОДЕЛА МАКЕДОНИЈЕ...qq...

Makedonci su morali da urade ono shto su morale i mnogo jache drzave od njih. Znachi pola sveta nam je zabilo noz u ledja? Nisu smeli da se usprotive SAD jer bi to znachilo da bi im Shiptari uzeli pola drzave. Nisu imali nikakvog izbora. Da je bio referendum o tome u BJRM videla bi koliko Makedonci podrzavaju "republiku kosovo".


Da li im je Amerika naredila da hapse i maltretiraju nase svestenike. A ceo narod stoji iza tih postupaka i slavi po MPC i nasu crkvu smatra neprijateljskom. Ne treba stvari ulepsavati, od toga nemamo nista osim stete
 
Zvanično Skopje radi šta radi .....
Zvanični Beograd radi šta radi ....
i to je jedino merilo odnosa .... ostalo su što forumske, što kafanske zahebancije i naglabanja .... e vidiš Vaša Država izhebala je Srbiju .... niste Vi jedini .... ali trebali ste znati da pravite izbor Šip.tari ili Srbi ..... izbor ti je nadam se poznat ....

Друже знаш што је најтеже????Да извадиш нож који си сам забио у леџа.А знаш што је најлакше?Да окривиш другога за нож који си сам забио у леџа.
 
Да и код нас се тако каже.Шиптари су добили готово све што се може добити у једној нормалној држави.То што некоме расту апетити то је друга ствар али не могу разумети зашто се у Србији стварају глупости како Македонија води антисрпску политику?Шта би ја писао овде када читам разноразна срања о поделу Македоније,о јужне Србе,српску бановину итд.

Karlose, jel ima u Makedoniji puno asimisliranih Srba, koji su promenili prezime recimo iz Popovic u Popovski?
 

Тако је.А нож који си сам забио када покушаш извадити прави велике ране.У то чеш се уверити када почну преговори са шиптарским властима на Косову.Прихвачање преговора је признање да сте сами себи забили тај фамозни нож.Сад ме можеш демантирати и ти а и остали али у дубини душе ја знам да знаш о чему пишем.
 

Karlose, jel ima u Makedoniji puno asimisliranih Srba, koji su promenili prezime recimo iz Popovic u Popovski?

Онда како су остали задржали своје презиме које завршава на ич?Нису ли и они асимилирани?Или нисмо стигли да све асимилирамо?
 
Ми срби треба да будемо солидарни са македонцима у случају данеко покуша да узме било који део Македоније због срба који тамо живе!
Ни бугари ни шипци немају тамо шта да траже!

Да је неко хтео да распарчи Македонију то би се десило још у 2001.Али ето некоме још треба оваква каква је.А можда је видео како ствари стоје реално...
 
Онда како су остали задржали своје презиме које завршава на ич?Нису ли и они асимилирани?Или нисмо стигли да све асимилирамо?

Zasto porices da ima puno asimisliranih Srba koji su morali promeniti prezime, ja znam. Mozda su to morali uraditi upravo zbog tih teritorija na koje se sad uvek pozivate u antisrpskoj propagandi
 
Ма то је највеча грешка.Ја и данас тврдим да је требало цврсто стати на путу и да сваки НАТО авион обарамо.Али то је то грешка се неможе поправити и видим опростити нам не можете али зато сте опростили својим брачама Грци.Са њима сте историски повезани и није никакав проблем што ти авиони су долазили са грчке територије а копнена војска исто је дошла на граничном премину Богородица која се претходно искрцала на солунском пристаништу.А и тешко наоружање није ваљда НАТО донео авионима.....
Grci sa nama nikada nisu ziveli zajedno,a koliko znam Grci valjda nisu priznali KIM? Ispravi me ako gresim! Trenutno su nam veci prijatelji od vas,oni su izrazili makar zelju za saradnjom sa nama i salju pozitivnije vibracije,dok nas vi ili ignoriste ili nam uradite nesto na stetu. Drzavu ste dobili bez ispaljenog metka,bez ijedne zrtve,lepo ste ziveli za vreme Juge,drzava vam nije ni postojala dok bravar nije dosao. mogli ste da budete neutralni 99. Aj Kosovo ste morali priznati,ali za agresiju verujem da ste mogli da izbegnete da date bazu. Vreujem da je tu baza bila nepotrebna jer su Rumuni,Bugari,Albanci,Hrvati,Grci svi dali teritoriju,ne znam da li je nesto bilo i u Madjarskoj,bile su trupe i u Bosni,znaci opkoljeni smo bili,jedna zemlja velicine Makedonje je bila krajnje nebitna da li ce dati bazu ili ne. U svakom slucaju ovde na ovom forumu ste isti kao Siptari. Nema razlike,isti su vam stavovi. Ne pisem mnogo ovde, ali cesto citam sta se pise gde god Srbija moze da se popljuje tu ste.
Makedonci su morali da urade ono shto su morale i mnogo jache drzave od njih. Znachi pola sveta nam je zabilo noz u ledja? Nisu smeli da se usprotive SAD jer bi to znachilo da bi im Shiptari uzeli pola drzave. Nisu imali nikakvog izbora. Da je bio referendum o tome u BJRM videla bi koliko Makedonci podrzavaju "republiku kosovo".
Uzece im i ovako i onako. mozda ne sad,ali u buducnosti hoce,jer Albanci zbog losih zivotnih uslova se idalje razmnozavaju puno tako da ce ih brojcano premasiti.Po popisu iz 2003 Makedonaca ima 1.297.981,dok Siptara ima 509.083. Makedonci su starije stanovnistvo od Albanskog. Ko zna kakva je danas statistika verujem da su makedonci opali bar za 100 000,a da su Siptari danas 700 000.
Ja takodje ako biram između njih i Šošona zna se ko mi je bliži ..... ali nije mi drago što su njima ovi koji im rade o glavi bliži .... ne razumem ....
najblizi od njih nam je niko. Blizi su Kolumbijci ili Zambijci od njih.
 
Grci sa nama nikada nisu ziveli zajedno,a koliko znam Grci valjda nisu priznali KIM? Ispravi me ako gresim! Trenutno su nam veci prijatelji od vas,oni su izrazili makar zelju za saradnjom sa nama i salju pozitivnije vibracije,dok nas vi ili ignoriste ili nam uradite nesto na stetu. Drzavu ste dobili bez ispaljenog metka,bez ijedne zrtve,lepo ste ziveli za vreme Juge,drzava vam nije ni postojala dok bravar nije dosao. mogli ste da budete neutralni 99. Aj Kosovo ste morali priznati,ali za agresiju verujem da ste mogli da izbegnete da date bazu. Vreujem da je tu baza bila nepotrebna jer su Rumuni,Bugari,Albanci,Hrvati,Grci svi dali teritoriju,ne znam da li je nesto bilo i u Madjarskoj,bile su trupe i u Bosni,znaci opkoljeni smo bili,jedna zemlja velicine Makedonje je bila krajnje nebitna da li ce dati bazu ili ne. U svakom slucaju ovde na ovom forumu ste isti kao Siptari. Nema razlike,isti su vam stavovi. Ne pisem mnogo ovde, ali cesto citam sta se pise gde god Srbija moze da se popljuje tu ste.

Uzece im i ovako i onako. mozda ne sad,ali u buducnosti hoce,jer Albanci zbog losih zivotnih uslova se idalje razmnozavaju puno tako da ce ih brojcano premasiti.Po popisu iz 2003 Makedonaca ima 1.297.981,dok Siptara ima 509.083. Makedonci su starije stanovnistvo od Albanskog. Ko zna kakva je danas statistika verujem da su makedonci opali bar za 100 000,a da su Siptari danas 700 000.

najblizi od njih nam je niko. Blizi su Kolumbijci ili Zambijci od njih.
Dobro Kolumbijci su nam bliži i od Grka i od Rusa i od ovih čokalija , sve naša raja tamo u Andima . :ok:
 

Zasto porices da ima puno asimisliranih Srba koji su morali promeniti prezime, ja znam. Mozda su to morali uraditi upravo zbog tih teritorija na koje se sad uvek pozivate u antisrpskoj propagandi

Немој ме сад врачати много раније па да видиш ко је кога асимилирао?Било је пуно тема о томе али очигледно је да ти ниси учествовала.
 
Zvanično Skopje radi šta radi .....
Zvanični Beograd radi šta radi ....
i to je jedino merilo odnosa .... ostalo su što forumske, što kafanske zahebancije i naglabanja .... e vidiš Vaša Država izhebala je Srbiju .... niste Vi jedini .... ali trebali ste znati da pravite izbor Šip.tari ili Srbi ..... izbor ti je nadam se poznat ....

Kako je mogao makedonski narod da zna da prave izbor izmedju nas i siptara?
Cime, kako su to izabrali? Na sta si mislio?
 
Ми срби треба да будемо солидарни са македонцима у случају данеко покуша да узме било који део Македоније због срба који тамо живе!
Ни бугари ни шипци немају тамо шта да траже!

Srba tamo ima plafon 100 000. Po istom popisu nas ima oko 70 000,znaci moje Valjevo ima vise stanovnika od svih Srba u Makedoniji. Sigurno nam se broj do danas i smanjio na nekih 50-60 000. Toliko mozemo da primimo u Srbiju nazad.
 

Kako koji svestenici, jeste hapsili nase vladike ili sta li su vec bili, vracali ih sa vase granice, niste ih pustali da idu u svoje parohije, maltretirali, itd.................zar ti je to sve ne pozanto

Очигледно ти ниси обавештена.Српски свештеници су редовно ту и нико их не хапси.Да је било како ти кажеш чуо би се глас Срба у Македонији.А од кога се та пропаганда чула?Од неког националистички расположеног попа који се вратио из Македоније?А што се тиче владике Јована јел још егзарх Српски или сад је веч Грчки?Или можда Бугарски?Јеси ли на тог свештеника мислила?
 
Очигледно ти ниси обавештена.Српски свештеници су редовно ту и нико их не хапси.Да је било како ти кажеш чуо би се глас Срба у Македонији.А од кога се та пропаганда чула?Од неког националистички расположеног попа који се вратио из Македоније?А што се тиче владике Јована јел још егзарх Српски или сад је веч Грчки?Или можда Бугарски?Јеси ли на тог свештеника мислила?

Poricanje ovako necega je samo dokaz da sam bila u pravu kad sam rekla da pravite antisrpsku propagandu:bye:
 

Back
Top