Quantcast

Правда_:МОГУЋА ПОДЕЛА МАКЕДОНИЈЕ...qq...

карлос

Veoma poznat
Poruka
10.760
Kome je Sloba predlagao da podijele Makedoniju, šta lupaš!

Ja mislim da je kratkoročno cjelovitost Makedonije bezbjedna, ali dugoročno ko zna... svašta je mogiće!

Po meni, u svakom slučaju je neophodno pomirenje Srba i Bugara i povezivanje i saradnja Srbije, Bugarske i Makedonije jer su to veoma bliski i bratski narodi koje su na žalost strane sile stalno gurale u sukobe (Srbe i Bugare)!

U prošlosti su Bugari tražili saveznike i među Albancima a Srbi su im bili najveći neprijatelji! Ja mislim da je postojalo jedinstvo među Slovenima u tom dijelu Balkana da bi Srba na Kosovu bilo nekoliko puta više, Makedonaca i Bugara bi bilo u Egejskoj Makedoniji i drugim dijelovima Grčke, Srba (Crnogoraca) bi bilo u Skadru i sjevernoj Albaniji...
Хочеш речи да ваш брат Мицотакис тада није био при себи???????Лагао је...????Не друже када је Слоба добио корпу и од оног у којег се надао, признао је Македонију и њено уставно име....

gost 186421

Elita
Poruka
16.845
Погледај неколико постова горе и видечеш ко лупа.....А за татаре не бих хтео ни речи да трошим...
Ma pusti ekstreme ... dva skoro istina naroda koje mnogo toga vezuje, ali nisu Srbi okrenuli leđa Makedoncima .... biće da je obrnuto .... i kod raspada SFRJ, i priznavanjem Kosova ....

Poruka
24.481
Ma pusti ekstreme ... dva skoro istina naroda koje mnogo toga vezuje, ali nisu Srbi okrenuli leđa Makedoncima .... biće da je obrnuto .... i kod raspada SFRJ, i priznavanjem Kosova ....
aj sto su se odcepili,ali sto su pruzili bazu Nato paktu 99 da nas odatle bombarduju i sto su priznali KIM ,a jos su nasi vojnici se borili sa njima kad je izbila pobuna Siptara koje ono bi 2001? Nase specijalne jedinice su bile dole samo pod Makedonskim obelezjima.

gost 186421

Elita
Poruka
16.845
aj sto su se odcepili,ali sto su pruzili bazu Nato paktu 99 da nas odatle bombarduju i sto su priznali KIM ,a jos su nasi vojnici se borili sa njima kad je izbila pobuna Siptara koje ono bi 2001? Nase specijalne jedinice su bile dole samo pod Makedonskim obelezjima.
Od reči do reči ............... i onda kažu ne smatramo ih prijateljima .... hahaha .....a onda ti ga prijatelj šukne nož u leđa!!!!

карлос

Veoma poznat
Poruka
10.760
Ма то је највеча грешка.Ја и данас тврдим да је требало цврсто стати на путу и да сваки НАТО авион обарамо.Али то је то грешка се неможе поправити и видим опростити нам не можете али зато сте опростили својим брачама Грци.Са њима сте историски повезани и није никакав проблем што ти авиони су долазили са грчке територије а копнена војска исто је дошла на граничном премину Богородица која се претходно искрцала на солунском пристаништу.А и тешко наоружање није ваљда НАТО донео авионима.....

jevropa

Buduća legenda
Poruka
26.800
Ма то је највеча грешка.Ја и данас тврдим да је требало цврсто стати на путу и да сваки НАТО авион обарамо.Али то је то грешка се неможе поправити и видим опростити нам не можете али зато сте опростили својим брачама Грци.Са њима сте историски повезани и није никакав проблем што ти авиони су долазили са грчке територије а копнена војска исто је дошла на граничном премину Богородица која се претходно искрцала на солунском пристаништу.А и тешко наоружање није ваљда НАТО донео авионима.....

Nije ni to proble, problem je kao sto sam vec napisala, da sve vreme vodite antisrpsku propagandu, nazivate nas neprijateljima, a siptare bracom. Jel znas da nam objasnis k kojim razlogom

карлос

Veoma poznat
Poruka
10.760

Pa eto siptari vas smatraju, jesi sad srecan?
Не лупај којештарије.Да су нас шиптари сматрали брачом не би се десила 2001.И нисам сретан када читам како неко ужива када се прича о поделама.Прочитај неки пост пре него што истресеш......

Wtf Dule

Iskusan
Poruka
5.222
Не лупај којештарије.Да су нас шиптари сматрали брачом не би се десила 2001.И нисам сретан када читам како неко ужива када се прича о поделама.Прочитај неки пост пре него што истресеш......
Ko bre uziva? Ja nikad ne bih voleo da vam se to desi, a i nadam se da cemo moci i da pomognemo u tom slucaju.

карлос

Veoma poznat
Poruka
10.760
Hebaće im braća mamu maminu .... i što je najgore i oni su toga svesni ...... a bore se protiv vladike Jovana ...... a islamisti im vršljaju po zemlji ...... ali njihov problem ....
Треба прво да научиш ко је владика Јован....Исламисти вршљају по целом свету.....Од њих изгледа нема спаса.

карлос

Veoma poznat
Poruka
10.760

Nije ni to proble, problem je kao sto sam vec napisala, da sve vreme vodite antisrpsku propagandu, nazivate nas neprijateljima, a siptare bracom. Jel znas da nam objasnis k kojim razlogom
Гледајучи са каквом мржњом говориш о нама не осечам потребу да ти нешто објасним.Не ни заслужујеш.

jevropa

Buduća legenda
Poruka
26.800

E pa kolega, kod nas se kaze posle hebanja nema kajanja, prvo ste bili srecni sto im mozete dati sva prava i drzavu, a sad ne bi da se delite. Pa sta si ti mislio, sta vas ceka posle svega toga?

jevropa

Buduća legenda
Poruka
26.800
Гледајучи са каквом мржњом говориш о нама не осечам потребу да ти нешто објасним.Не ни заслужујеш.

Kazi mi tacno na kom mestu si video moju mrznju. Osim toga i moja majka je makedonka, i ona to vidi isto tako kao i ja. tako da ti je to sa mrznjom glupost, ali to je to sto ja govorim "Srbi nas mrze" ................siptari nas vole

Wtf Dule

Iskusan
Poruka
5.222

Dokle bre vise da pomazemo svima onima koji nam zabijaju noz u ledja:rtfm:
Makedonci su morali da urade ono shto su morale i mnogo jache drzave od njih. Znachi pola sveta nam je zabilo noz u ledja? Nisu smeli da se usprotive SAD jer bi to znachilo da bi im Shiptari uzeli pola drzave. Nisu imali nikakvog izbora. Da je bio referendum o tome u BJRM videla bi koliko Makedonci podrzavaju "republiku kosovo".

jevropa

Buduća legenda
Poruka
26.800
То знам и без да ми кажеш јер сам то лично видео....

Aha, a to ti se vec svidja, prvo da nas izhebete, onda da vas vadimo iz govana, "jer je to tako uvek i bilo, i jer znate da ce tako biti", a ako neko kaze da to niste zasluzili zbog svojih postupaka, onda vas mrzimo.................ma idi begaj

карлос

Veoma poznat
Poruka
10.760

E pa kolega, kod nas se kaze posle hebanja nema kajanja, prvo ste bili srecni sto im mozete dati sva prava i drzavu, a sad ne bi da se delite. Pa sta si ti mislio, sta vas ceka posle svega toga?
Да и код нас се тако каже.Шиптари су добили готово све што се може добити у једној нормалној држави.То што некоме расту апетити то је друга ствар али не могу разумети зашто се у Србији стварају глупости како Македонија води антисрпску политику?Шта би ја писао овде када читам разноразна срања о поделу Македоније,о јужне Србе,српску бановину итд.

gost 186421

Elita
Poruka
16.845
Да и код нас се тако каже.Шиптари су добили готово све што се може добити у једној нормалној држави.То што некоме расту апетити то је друга ствар али не могу разумети зашто се у Србији стварају глупости како Македонија води антисрпску политику?Шта би ја писао овде када читам разноразна срања о поделу Македоније,о јужне Србе,српску бановину итд.
Zvanično Skopje radi šta radi .....
Zvanični Beograd radi šta radi ....
i to je jedino merilo odnosa .... ostalo su što forumske, što kafanske zahebancije i naglabanja .... e vidiš Vaša Država izhebala je Srbiju .... niste Vi jedini .... ali trebali ste znati da pravite izbor Šip.tari ili Srbi ..... izbor ti je nadam se poznat ....

карлос

Veoma poznat
Poruka
10.760

Aha, a to ti se vec svidja, prvo da nas izhebete, onda da vas vadimo iz govana, "jer je to tako uvek i bilo, i jer znate da ce tako biti", a ako neko kaze da to niste zasluzili zbog svojih postupaka, onda vas mrzimo.................ma idi begaj
Ево прочитај нешто реално
.
Makedonci su morali da urade ono shto su morale i mnogo jache drzave od njih. Znachi pola sveta nam je zabilo noz u ledja? Nisu smeli da se usprotive SAD jer bi to znachilo da bi im Shiptari uzeli pola drzave. Nisu imali nikakvog izbora. Da je bio referendum o tome u BJRM videla bi koliko Makedonci podrzavaju "republiku kosovo".
Не трчи као прле испред магарца.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.