Raspucin
Domaćin
- Poruka
- 4.167
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Of kors : Sve koje liče i ponašaju se poput Monike Beluči ili Andjeline Džoli
Of kors : Sve koje liče i ponašaju se poput Monike Beluči ili Andjeline Džoli
heble te one ima i boljih
otkud ti znaš kako se one privatno ponašaju?
možda su ološ najgori
a bre, Brajanko, mislila sam da su te prošle te dečje bolesti
prvo, lepe su žene
drugo, ne filozofiraju poput forumašica nego su zaposlene i jebedu se kad god mogu
treće, obe su udate i majke
( a sasvim šesto je ta ženska psiha i ko i kakve su žene, bez obzira da li je ona Monika ili Šaće )
ima li ih![]()

i opet - otkud ti to znaš?
Svakom muskarcu je neka zena,ona prava![]()
da nije sito, bila bi rešeto
pretpostavimo za moje navedene da se jebedu, ne...
a za tebe ne garantujem, to da
Moja komšinica je prava kao strela, uvek sedi uspravno, kičma joj je za desetku!
xaxa
xaxa
Prava ko Daska![]()
Moja komšinica je prava kao strela, uvek sedi uspravno, kičma joj je za desetku!
omašio si poentu... rekao si za Monilu Beluči i ne znam koja beše druga da su prave žene
ja te pitam kako to možeš da znaš.... ok je to kako izgledaju, ali ništa više o njima ne znaš
brate, Brajane, ko da čitam Huper i pitanja čitalaca tinejdžera
poenta je da su žene kompletne i ispunile svoju " dužnost "
imaju muževe i majke su
na stranu to što sam baš Moniku B i Andjelinu Dž. uzeo za orjentir
znaš, da bi se neko upoznao, treba živeti s njim ali da se dodirnem opet teme, da, ima pravih žena ( i NE moraju biti slične MB i ADž )
pa, što to odmah nisi rekao?
Of kors : Sve koje liče i ponašaju se poput Monike Beluči ili Andjeline Džoli
napisao sam ti ali sam morao da ti vadim trnje iz očiju, mislim, Moniku i Andju