PRAVA ZENA-KO JE TA I IMA LI IH UOPSTE???

otkud ti znaš kako se one privatno ponašaju?
možda su ološ najgori

a bre, Brajanko, mislila sam da su te prošle te dečje bolesti

prvo, lepe su žene
drugo, ne filozofiraju poput forumašica nego su zaposlene i jebedu se kad god mogu
treće, obe su udate i majke
( a sasvim šesto je ta ženska psiha i ko i kakve su žene, bez obzira da li je ona Monika ili Šaće )
 
da nije sito, bila bi rešeto
pretpostavimo za moje navedene da se jebedu, ne...
a za tebe ne garantujem, to da

omašio si poentu... rekao si za Monilu Beluči i ne znam koja beše druga da su prave žene
ja te pitam kako to možeš da znaš.... ok je to kako izgledaju, ali ništa više o njima ne znaš
brate, Brajane, ko da čitam Huper i pitanja čitalaca tinejdžera
 
omašio si poentu... rekao si za Monilu Beluči i ne znam koja beše druga da su prave žene
ja te pitam kako to možeš da znaš.... ok je to kako izgledaju, ali ništa više o njima ne znaš
brate, Brajane, ko da čitam Huper i pitanja čitalaca tinejdžera

poenta je da su žene kompletne i ispunile svoju " dužnost "
imaju muževe i majke su
na stranu to što sam baš Moniku B i Andjelinu Dž. uzeo za orjentir

znaš, da bi se neko upoznao, treba živeti s njim ali da se dodirnem opet teme, da, ima pravih žena ( i NE moraju biti slične MB i ADž )
 
Back
Top