Prava Alternativa Rezimu

Direkt

Elita
Poruka
17.571
СНП НАШИ 1389 - ИДЕМО НА ИЗБОРЕ

СНП НАШИ 1389 донео је одлуку да ће покренути поступак за прикупљање потписа ради регистровања покрета у политичку организацију, која ће изаћи на идуће парламентарне изборе.

Бројношћу припадника, активизмом и медијском заступљеношћу наш покрет одавно је превазишао улогу немог посматрача у политичком животу Србије, тако да је дошао час да све оно што смо годинама радили у нашим бројним акцијама добије и смисао кроз наше институцијално политичко деловање и учешће на изборима.

Наше идеје које смо заступали све ове године остају непромењене, и борба коју водимо на улици наставља се и даље са тим да ћемо је проширити на другим пољима. Ми нисмо политичари, наш циљ нису функције, наша идеја је територијално проширена, економски богата, оружано и духовно јака Србија, која је спремна да одговори свим изазовима које намеће модерно доба.

Нашим политичким деловањем желимо да успоставимо трајне вредности на којима ће почивати српско друштво, и стратегију по којој ће се развијати наша држава.

СНП НАШИ 1389 је једина права алтернатива садашњем режиму, али и опозиционим странкама . На основу понављања истих у протеклом временском периоду више него је јасно да присталице уставобранитељског државотворног национализма немају своју политичку опцију, зато смо ми ту јер нудимо истински пут за препород српске државе и друштва.

Схвативши ово, нудимо програм обнове земље, која је заснована на вредностима и идеалима који су близу и разумљиви свима, без обзира на узраст, социјални статус и образовање.

Изборни програм СНП НАШИ 1389, званично ће бити представљен на Сретење, 15. фебруара, на дан када је започео Први Српски Устанак, а лидери и активисти покрета окупиће се у Орашцу, и по завршетку Свете Литургије и парастоса у Марићевића јарузи у којој је подигнут устанак ће положити заклетву као некада Вожд и устаници, да ће радити само у корист Србије и српског народа.

Извор
http://www.snp1389.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=416:izbori&catid=36:vesti

Да ли ће народ прихватити 1389 као политичку организацију,и шта мислите,биће ли нешто од овога?
 
Neće ništa , pošto su u vodjstvo te organizacije sve sami čobani i budale , jedini ko je bio iole obrazovan tamo je bio onaj Boris Bratina , al je on nedavno izašao iz pokreta zbog šurovanja Vacica sa Šoljom .

Koliko sam ja cuo,izasao je zbog srcanih problema,ili slicno :think:

inace,likovi su gotivni ,bolji nego sva druga govvna koje mozemo vidjati i namirisati u strankama i sistemu
 
I ja mislim da nema nista od toga. Nema te medijske kuce koja ce smeti (hteti) predhodno nesto da saopsti u javnosti nesto pozitivno o pokretu. Moze se ocekivati maksimalno par dana kasnije kratka reportaza na javnom servisu da je privedena na informativni razgovor grupica klerofasicticki nastrojenih ekstremista kao u slucaju obraza. A onda ce mo videti par pandura kako im iznose kompjutere iz prostorija uz obrazlozenje ministra policije da ce i u buduce odlucno stati na put svakom pokusaju nasilnog podrivanja demokratski izabrane vlasti.

Isto tako bi prosle i Dveri!!! Imace za protivnika SVE politicke partije:evil:
 
.. koja je to logika .. majkumu ..
.. da je režim alternativa režimu ..

.. nije brate .. alternativa režimu je .. da nema režima ..
.. to jes .. ispunjenje većinske volje naroda ..
.. to jes .. anarhija do tokija ..
 
.. e .. jesu to oni što pišu po javnim wc-ima .. seti se 1389. ..?
.. ****** .. ja čitam .. i pokušavam se setiti .. al džabe .. kad sam 1972. .. al čak ni do te sedamdeset druge mi sećanje .. ne seže ..

.. kome to oni pišu .. nekim vampirima ..? .. hajlenderima ..? .. hari poterima ..?
 
haha ljudi hoce promene,a kad im neko ponudi put ka istoj,oni se useru i odmah ih pljuju :hahaha:
stvarno su cudni ljudi xD

Pa ako je bolje da nas Tadic ili Nikolic podjebavaju doveka,onda blago vama..
Ja bih radije gledao Misu Vacica na prestolu,nego ove govnare
 
a sta nude ovi,pa ih cini boljim?
Oni ne lazu,ne kradu?
snp kao organizacija je trenutno nezavisna i sam narod je finansira
.. ne znam na koje .. ove .. misliš ..
.. ima mnogo .. tih .. vas .. koji bi hteli vlast ..

.. a narod finansira .. sam .. svakog ko je sposoban da mu uzme pare ..
.. ja bre neću da finansiram .. nikog .. ko i' j ebe sve ..
 

Back
Top