Prašak za veš

DMov Denkmit, obicno uzimam onaj za sareno na kom je navedeno da je do 60 I drugo pakovanje za pranje do 95 stepeni.
Jedino njihovi ne ostavljaju miris. Meni se ves susi u stanu I svi ostali nas guse, tecni narocito, pa ih izbjegavam. Imam jedno pakovanje tecnog za tamne cvrsce tkanine, poput pantalona, da izbjegnem eventualno nakupljanje na savovima farmerica.
 
ja koristim razne duele, koji nadjem na akciji taj kupim...nikakve pilule, tecnosti, omeksivace...sta znam mene bi mrzelo da se time bavim. kraj korita svuci, kraj plota obuci...posto jel te ne peglam. :mrgreen:
 
Дуел ђурђевак, свиђа ми се мирис, а пере исто као 3 пута скупљи Ариел или Тајд...
Tajd je golo g..zgrusava se u kamen
Nekad sam I ja taj duel, pa sam pocela da vadim zgrusane konade iz pisude za prasak
Sad koristim persil senzitiv za beli I svetli sareni, a tecni crni ili crveni pervol za tamni ves
Koristim I beli kokolino oplemenjivac
 
Tema a la Bazar :)

Koristim tečni Ariel, Persil i Lovella, sva tri "sensitive" varijantu. Probala sam i neke jeftinije nepoznate, ali svrbela me je koža. Taj svrab je verovatno psihosmatski, imam neku paranoju da je svaki prašak zapravo otrov, pa tripujem da se ovi što su neki brend boje da će potrošači da ih tuže i više vode računa o kvalitetu :lol: Omekšivač ne koristim.
 
Koji koristite i zašto ?
Da li zbog cene , ili su svi isti samo se razlikluju u mirisu i koji preporucujete
Мени су сви мање-више исти.
Користим течни из ТСВ дисконта, домаћа производња. Исти као и сваки други а 3х повољнији. Мени је често ствар принципа а не цене због новца.
Омекшивач користим светло плави Коколино.
 

Back
Top