praktikuje li neko od vas "varijante"?

visa_electron

Početnik
Poruka
11
varijanta = tip sa kojim se vidjate s vremena na vreme zbog neobaveznog sexa.

e pa, ja imam 2 varijante (oni ne znaju jedan za drugog) , i to sve toliko dobro funkcionise da ja vec duze vreme nemam potrebe za normalnom vezom. obojica su mi simpa i podjednako dragi a u krevetu svaki ima neke svoje cari.
s obzirom da zavrsavam fakultet i radim uz to, nemam vremena za nesto ozbiljnije a prema njima nemam nikakvih obaveza.
interesuje me da li jos neko praktikuje takvu semu i sta mislite o tome?

pozd
 
Ja sam imala takvu varijantu dok sam studirala, a decko mi je bio u drugom gradu, i u pauzi izmedju dve veze. Bilo je super, dok se u svoju kres-varijantu nisam zaljubila, e onda je nastao pakao od nesporazuma, prepucavanja, prekida, suza i nastavaka. Zakljucak: to je sasvim ok, dok se stvari na ovaj, ili onaj nacin, ne zakomplikuju, zato...oprez :wink:
 
visa_electron:
varijanta = tip sa kojim se vidjate s vremena na vreme zbog neobaveznog sexa.

e pa, ja imam 2 varijante (oni ne znaju jedan za drugog) , i to sve toliko dobro funkcionise da ja vec duze vreme nemam potrebe za normalnom vezom. obojica su mi simpa i podjednako dragi a u krevetu svaki ima neke svoje cari.
s obzirom da zavrsavam fakultet i radim uz to, nemam vremena za nesto ozbiljnije a prema njima nemam nikakvih obaveza.
interesuje me da li jos neko praktikuje takvu semu i sta mislite o tome?

pozd
Ma jok, ta ti se sema zove visa_electron na kvadrat.
d045.gif
Samo se ti davaj tako, pa posle kad vas nazovu nekim imenima onda se cudite i ljutite. A baska sto placete da ne mozete da nadjete normalnog decka. Jadna ti, eto to mislim.
 
visa_electron:
varijanta = tip sa kojim se vidjate s vremena na vreme zbog neobaveznog sexa.

e pa, ja imam 2 varijante (oni ne znaju jedan za drugog) , i to sve toliko dobro funkcionise da ja vec duze vreme nemam potrebe za normalnom vezom. obojica su mi simpa i podjednako dragi a u krevetu svaki ima neke svoje cari.
s obzirom da zavrsavam fakultet i radim uz to, nemam vremena za nesto ozbiljnije a prema njima nemam nikakvih obaveza.
interesuje me da li jos neko praktikuje takvu semu i sta mislite o tome?

pozd
e imam i ja taku šemu.
joj super si.sam ja ne mogu das se pofalim tako ki ti.jel ja sm jen od oni dvoicu što mučeni ebu kad im se dozvoli.al ne ma veze važno j das ti srećna i d škola napreduje.treba neko i da vodi ovu zemlju napred.neko sa iskustvom
 
lara#1:
Sto se neki tipovi protive ovome? Sta bi rekli momku kojeg poznajem koji je imao verovali ili ne 7 varijanti istovremeno? Verovatno bi mu se divili/zavideli. Shovinizam...
Sta ima da mu se divim, a ne zavidim nikome (zato sto ja zivim onako kako hocu i super mi je). I kakve veze ima ovo sa sovinizmom. Pa svaka riba moze da ima po 5-6 min. muskaraca, aj se ti ponudi 5-6 za sex pa vidis oce li te neko odyebati.
Ja sam samo rekao da posle placete kad vas sustignu posledice koje niste sagledali na vreme. Posle mi muskarci ne valjamo zato sto ocemo samo yebat, a vi ste krivi za to.
 
Gazdarica:
Joj, sto volim propovjednike, koji obilaze mjesta poput ovog podforuma...
Zamisli, riba se usudila da se hebe bez obaveze...
Ma, strasno, cccc...
Nece moci da se uda... Ah, jadnica...
Ja sam propovednik ako se ne slazem sa tvojim misljenjem. Sta si ti onda?
Sto se mene tice nek se yebe sa 10 meni ne smeta, ali imam prava reci ono sto mislim kao ti, prema tome nemoj da me klasifikujes u neke kategorije radi sprdnje.
Ja sam samo hteo reci da malo ljudi moze da to radi bez daljnih posledica.
Sta mislis da se takve stvari ne saznaju, pa posle je u drustvu smatraju radodajkom itd.
Da ne kazem nesto pogrdnije, pa onda smeta jeli.
 
Ne, nisi ti propovjednik zatoo sto se ne slazes sa mojim misljenjem, nego zato sto imas problem u glavi, koji je sadrzan u svijesti, duboko usadjenoj jos u djetinjstvu... Za tebe, cak i ako nisi toga svjestan, seks je nesto prljavo... Cin u kome je zena ponizena... Samim tim, ako se upusta u takav cin bez debelog pokrica u vidu ozbiljne veze ili braka, ona je manje vrijedna... Da i ja ne upotrijebim sada teze kvalifikacije, na koje si ti mislio...
Jasno, sve ovo vise nego zorno svjedoci i o tome da zene smatras manje vrijednim ljudskim bicima... Jer, uskracujes im isto ono sto sebi uzimas za pravo -> da zive onako kako zele...
To, naravno, nije direktno izreceno, nego je sa prijetnjom izmedju redova, zamotano u pricu o tome da i one mogu da rade sta zele, ALIII zna se sta ih ceka, usude li se da sebi uzmu za pravo stvari poput neobaveznog seksa...
Sto je jos tragicnije, obicno uz ovakvav stav ide i vjerovanje kako su zene objekat u seksu, a ne subjekat... Ili prostim rijecnikom receno, one su roba koju muskarac pokupi kako bi zadovoljio svoju pozudu, a ne jednakovrijedna ljudska bica sa integritetom koja po svojoj slobodnoj volji odlucuju, kada, gdje i s kim stupaju u intimne veze, bilo koje vrste...

I ne, ne moras mene da uvjeravas da nisam u pravu... Radije popricaj sa samim sobom...
Mlad si, pa za tebe mozda i ima sanse... Da sazris, jednog dana...

Do tada, mogao bi da se osvrnes oko sebe i uvidis da ima mnogo sto mladjih, sto starijih ljudi, koji zivot zive po sopstvenim kanonima...
 
Gazdarica:
Ne, nisi ti propovjednik zatoo sto se ne slazes sa mojim misljenjem, nego zato sto imas problem u glavi, koji je sadrzan u svijesti, duboko usadjenoj jos u djetinjstvu... Za tebe, cak i ako nisi toga svjestan, seks je nesto prljavo... Cin u kome je zena ponizena... Samim tim, ako se upusta u takav cin bez debelog pokrica u vidu ozbiljne veze ili braka, ona je manje vrijedna... Da i ja ne upotrijebim sada teze kvalifikacije, na koje si ti mislio...
Jasno, sve ovo vise nego zorno svjedoci i o tome da zene smatras manje vrijednim ljudskim bicima... Jer, uskracujes im isto ono sto sebi uzimas za pravo -> da zive onako kako zele...
To, naravno, nije direktno izreceno, nego je sa prijetnjom izmedju redova, zamotano u pricu o tome da i one mogu da rade sta zele, ALIII zna se sta ih ceka, usude li se da sebi uzmu za pravo stvari poput neobaveznog seksa...
Sto je jos tragicnije, obicno uz ovakvav stav ide i vjerovanje kako su zene objekat u seksu, a ne subjekat... Ili prostim rijecnikom receno, one su roba koju muskarac pokupi kako bi zadovoljio svoju pozudu, a ne jednakovrijedna ljudska bica sa integritetom koja po svojoj slobodnoj volji odlucuju, kada, gdje i s kim stupaju u intimne veze, bilo koje vrste...

I ne, ne moras mene da uvjeravas da nisam u pravu... Radije popricaj sa samim sobom...
Mlad si, pa za tebe mozda i ima sanse... Da sazris, jednog dana...

Do tada, mogao bi da se osvrnes oko sebe i uvidis da ima mnogo sto mladjih, sto starijih ljudi, koji zivot zive po sopstvenim kanonima...
Da si citala moje postove malo cesce na bi lupetala ovako.
I uopste nisi u pravu da ja smatram zene na takav nacin i nemam problema sa mozgom niti vaspitanjem. Ja sam moje misljenje o zenama kao ljudskim bicima vec izrekao ovde.
Tako ako te bas zanima kopaj malo. To za sex sa pokricem i debelom vezom si pogresno protumacila posto ti ocigledno imas problem u citanju izmedju redova (ako i znas sta to znaci). Normalno je imati sex bez obaveza, ali po meni nije normalno sa dve osobe istovremeno to mi govori da ima problem sa zadovoljavanjem pa mora da nadje dva pastuva.
Sto je jos tragicnije, obicno uz ovakvav stav ide i vjerovanje kako su zene objekat u seksu, a ne subjekat... Ili prostim rijecnikom receno, one su roba koju muskarac pokupi kako bi zadovoljio svoju pozudu, a ne jednakovrijedna ljudska bica sa integritetom koja po svojoj slobodnoj volji odlucuju, kada, gdje i s kim stupaju u intimne veze, bilo koje vrste...
Ja nemam ovakav stav, nego se iz ovog vidi da si ti imala problema u zivotu sa homobalkanikus muskarcem.
Ti si napravila jednu veliku gresku, posto si kreirala misljenje o meni po nekim opstim drustvenim pravilima i vrednostima karakteristicnim za ovo podrucje. Ja kad bi krenuo da dajem svoje misljenje na osnovu tih pravila i vrednosti bolje da ne znas sta bi ispalo od tebe. Ja imam jako siroke poglede samo ti imas previse uske da bi klasifikovala muskarce u vise od 2 grupe.
 

Back
Top