praktikuje li neko od vas "varijante"?

Gryphon, dobro si uradio...
Sto se vise raspravljas sa budalom to joj vise dajes na vaznosti. One bi umrle da nemaju identitet na forumu, to im je ceo svet, tu mogu da budu vazne i ravnopravne... kad izadju napolje, kad se pogledaju u ogledalo, mogu samo da placu zbog svoje muke i inferiornosti. Zamisli ih samo kad stanu pored neke lepe, pametne, dostojanstvene devojke... Zato im ne preostaje nista drugo nego da hrane svoju sujetu obimom, duzinom i brojem kita koje su primile, teseci se svojim biseksualnim izgovorima za muskarce, uz to nipodastavajuci i mrzeci normalne, stabilne licnosti i sve ono sto one mogu samo da sanjaju da budu...
Ruzne, inferiorne, nimfomanske frigiduse... Bas bih voleo da vidim na sta lice...

Ronik ovo je divno sto si napisao! Zaista mislis da je lepota, pamet i dostojanstvo u obrnutoj srazmeri sa brojem muskaraca?
Sa koliko zena si ti spavao? I ja bih se divila muskarcima koji su spavali sa samo jednom zenom u zivotu ali ih ne znam!
Pa neka klinka moze prvog burzuja da nahvata na bebu i znaci li to da je dostojanstvema?
Sujeta zenska se ne hrani brojem kita ali bojim se da se vecina muskih hrani brojem pi...!
Svaka zena je sve!!!!!! Kad nadje pravog moze biti najbolja i najvernija i ako je prethodno bila sa njh 20! A moze se udati za prvog i posle......
Mozda ti ne mislis tako ali obrnimo stvar...Ako upoznam momka koji je bio sa 30 zena pre mene treba li da ga odbijem jer nema dostojanstvo?
I objasni mi molim te kako razlikujes dostojanstvene od onih drugih? Tvojom logikom bi svaka koja te odbije to bila!!!!
U ostalom sve ovo je glupo! Svako ima pravo da zivi zivot koji ga cini srecnim!!!!!

Ja vala vise ne!!! Pokleknes zahtevima svoga tela, potrebi, svidi ti se , pa ponovis jos koji put i nisi se ni okrenula , a prosla cela godina a ti zaljubljena do usiju. Zelis vise, ali ta druga strana ti se samo nasmeje i kaze: ma dobro nam je i ovako, zasto bi komplikovali.
Propast!!!
Ja sam ubedjena u to da je nemoguce odrzavati sa nekim "varijantu" izvesno vreme , a da se ne izrodi neka emocija a sa tim i potreba da se predje na visi stepenik, na koji u vecem broju slucajeva muskarci nisu spremni. Zato mislim da treba biti oprezan. Mada jos uvek stoji faktor potrebe tela, odrzavanje zdravog zivota :) sto bi rekao jedan moj prijatelj, tako da nisam za izbacivanje sexa iz upotrebe samo zato sto nisam pronasla nekog decka sa kojim bi bila u vezi. Povremeno neka varijanta za jedno vece, eventualno dve veceri i cao nema vise.
E a ne kapiram zasto dve varijante paralelno??? Zasto recenice tipa, ja sam prezauzeta i nemam vremena za vezivanje??? A imas vremena za dve varijante??? Ne , draga moja, ja mislim , da i ti kao i vecina devojaka nisi pronasla nekog sa kim bi ostala, za koga bi se vezala, a stupanje u takvu vezu ne znaci odricanje od svog zivota i zapostavljanje svojih obaveza.
Polako samo i oprezno.

Ronik:
Znas kako, svako ima pravo na svoj stav, ali ono sto je duze vremena opsteprihvaceno na kraju postanu neka moralna nacela.
Od kad postoji ljudski rod, bilo je lakih devojaka i onih koji razmisljaju kao ti. Nikakva seksualna revolucija i emancipacija zenskog roda nece promeniti svest muskarca da ne voli da mu se zena trpala sa svim i svakim. Pitacu te kad budes imala cerku, da li ces dozvoliti da se **** sa kim hoce i kad hoce.
Jednostavno, ti si nesretnica, najverovatnije iskompleksirana zbog prosecne spoljasnosti, koja se zajebala i uradila klasicnu zamenu teza - ne mora da znaci da si se svidjala svakom ko te je pojebao. Na taj nacin dobija laznu potvrdu svoje zenstvenosti i sada, htela ti to ili ne, primorana si da reagujes na svaki drugi stav jer bi u suprotnom ispalo da si obicna qrva. Mora da je zastrasujuce...

_____Kad bih znao da je moguće jednim potezom obrisati primerke kako što si ti sa lica zemlje, pristao bih da budem kolateralna šteta.

_____''Četvrti član - Propovedanje nevinosti je javno podsticanje na protiv-prirodu. Prezirati polni život, kaljati ga sa pojmom "nečistoga", jeste istinski greh prema svetom duhu života.''
__________________________________________________(Friedrich Nietzsche)

_____Ako se pališ na nevine i neiskusne, ne moraš mnogo da se trudiš; ostaviću ti broj teefona jedne moje poznanice koja je apsovirala na gubjenju nevinosti. Cura je strašno zgodna, zna svoj poso, a i cenovnik joj je pristojan.
_____Varijante su i za muškarce i za žene, pre svega, strašno zdrava stvar.

tija:
Ja vala vise ne!!! Pokleknes zahtevima svoga tela, potrebi, svidi ti se , pa ponovis jos koji put i nisi se ni okrenula , a prosla cela godina a ti zaljubljena do usiju. Zelis vise, ali ta druga strana ti se samo nasmeje i kaze: ma dobro nam je i ovako, zasto bi komplikovali.
Propast!!!
Ja sam ubedjena u to da je nemoguce odrzavati sa nekim "varijantu" izvesno vreme , a da se ne izrodi neka emocija a sa tim i potreba da se predje na visi stepenik, na koji u vecem broju slucajeva muskarci nisu spremni. Zato mislim da treba biti oprezan. Mada jos uvek stoji faktor potrebe tela, odrzavanje zdravog zivota :) sto bi rekao jedan moj prijatelj, tako da nisam za izbacivanje sexa iz upotrebe samo zato sto nisam pronasla nekog decka sa kojim bi bila u vezi. Povremeno neka varijanta za jedno vece, eventualno dve veceri i cao nema vise.
E a ne kapiram zasto dve varijante paralelno??? Zasto recenice tipa, ja sam prezauzeta i nemam vremena za vezivanje??? A imas vremena za dve varijante??? Ne , draga moja, ja mislim , da i ti kao i vecina devojaka nisi pronasla nekog sa kim bi ostala, za koga bi se vezala, a stupanje u takvu vezu ne znaci odricanje od svog zivota i zapostavljanje svojih obaveza.
Polako samo i oprezno.

Evo, pogledajte kako treba da izgleda dostojanstvena devojka... I ona je imala neobavezne varijante, ali pogledajte razliku izmedju njenog posta i postova Gazdarice i slicnih.
Gde sam ja napisao da ocenjujem zenu po broju muskaraca sa kojim je spavala? Uopste ne mislim tako. Ali, kad neko ulazi konstatno u povrsne veze, moze samo da laze da je to ispunjava i da nadomescuje svoju neostvarenost na glupim forumima gde ce se osecati priznatijom i vrednijom. Prosto, zamena teza. Kao kad je neka usedelica patoloski vezana za svoje kuce i ubedjena je da to kuce vredi vise od ljudi, a u pozadini je u stvari bezuslovna ljubav tog kuceta koju joj pruza tj. supstitucija za pravu romanticnu ljubav.
Kad nego ovde ima 120309483 postova o kitama, velicini, broju... Koga to zanima? Zar intima nije nesto sto treba da se cuva za sebe? Bio sam svedok da su ovde neki napljuvani samo zato sto nisu takvi. I onda govorimo o toleranciji i razumevanju.
Da je malo pismenija, mogla je roman da napise o svojim iskustvima koliko je pisala ovde, pa da, iako je gomila pre nje to vec uradila, zaradi neke pare i da nadje opravdanje za svoj egzibicionizam.
Slazem se, svako ima pravo na svoje misljenje, ja ga upravo iznosim ovde.

Ronik:
Znas kako, svako ima pravo na svoj stav, ali ono sto je duze vremena opsteprihvaceno na kraju postanu neka moralna nacela.
Od kad postoji ljudski rod, bilo je lakih devojaka i onih koji razmisljaju kao ti. Nikakva seksualna revolucija i emancipacija zenskog roda nece promeniti svest muskarca da ne voli da mu se zena trpala sa svim i svakim. Pitacu te kad budes imala cerku, da li ces dozvoliti da se **** sa kim hoce i kad hoce.
Jednostavno, ti si nesretnica, najverovatnije iskompleksirana zbog prosecne spoljasnosti, koja se zajebala i uradila klasicnu zamenu teza - ne mora da znaci da si se svidjala svakom ko te je pojebao. Na taj nacin dobija laznu potvrdu svoje zenstvenosti i sada, htela ti to ili ne, primorana si da reagujes na svaki drugi stav jer bi u suprotnom ispalo da si obicna qrva. Mora da je zastrasujuce...
Ne mogu da verujem da neko ko ume da koristi komp, znaci poseduje elementarnu kolicinu intelekta, razmislja na ovaj nacin, i sta vise,ne stidi se da javno kaze to misljenje?!? Ili provocira, ili mu neko drugi pomaze da iskuca postove :rolleyes:

Meni ne smeta broj seksualnih partnera koji je djevojka imala prije mene...Naravno to vrijedi za varijante...Za zajednicki zivot druga prica....Provjera je obavezna...Sigurno necu zivjeti sa pushikurachom koja je ucestvovala u orgijama...***** pokvari zenu...

chika_doktor:
Meni ne smeta broj seksualnih partnera koji je djevojka imala prije mene...Naravno to vrijedi za varijante...Za zajednicki zivot druga prica....Provjera je obavezna...Sigurno necu zivjeti sa pushikurachom koja je ucestvovala u orgijama...***** pokvari zenu...

Naravno da ih pokvari, odmah se ubajate i vishe nisu nizasta...:twisted: Na srecu, mi muskarci (ostali ucesnici tih orgija) nismo takvi...

u osnovi je bezveze...jer kad sve nekako svedesh...taj sex i nije neshto posebno...ok zadovoljio si hormone i to...al ona velka praznina i dalje zjapi...verujem da se vremenom uteshish i da to postane normalno...al to je nesht shto ne zhelim...milsim ok kao kreshesh se i to je to...al te kao neozbiljne kres kombinacije su totalno bezveze...josh ako je unapred predvidjeno da tu nema nicheg vishe onda je stvarno bezveze...but to je valjda individualno...

chika_doktor:

Kako vršiš proveru? Unajmiš detektiva da kopa po prošlosti dotične devojke? Ili imaš neki ginekološki metod koji to otkriva?

teresa:
E pa da! vidiš i to je tema za razmišljanje! Može li doći do ibajećenja usled prekomerne uptrebe vibratora?
Moze, ako ga ne peres a koristis za obe rupe.
c005.gif

Back