praktikuje li neko od vas "varijante"?

_honeybunny_:
A ti si hteo da kazes...da si ti tako dobar u krevetu ...da svaka s kojom imas neku neobaveznu varijantu se zaljubi u tebe i pozeli brak...jel to pisac hteo da kaze??? :p

Na krivom si tragu. Njuskaj bolje. 8-)

Ma nije sve u seksu i koliko dobro yebes, cesto se one zaljube u totalno deseti detalj koji ni meni nije jasan.

Ali ti i ako si imala decka verovatno su bili ili seljaci ili sirovine, pa ti se tako nesto cini nemogucim.

Имају права и са десеторицом, не осуђујем уопште, али заиста...али тај десети такође има право да зна за претходну деветорицу...пре свега из здравствених разлога...али и неких других...прилично важних за мене...Можда ја не бих прихватио да будем у таквој вези...не из неких моралних разлога...једноставно ми неодговара таква варијанта...чак и ако је само секс у питању. Имам права да знам и да се заштитим.

Није К У Р В А (пре свега у души...а и овако) ако има њих 15, али јесте ако крије то (питам се...колико њих сам индиректно увредио сад? Па нека сам...мислим то и стојим иза свега што сам рекао.) На крају...ако је тако савремена...зашто би крила? Овамо води причу о томе како девојке имају права на паралелене кресове из задовољства...а онда је фрка да каже то гласно...не би баш да се сазна.

Ебена малограђанштина под плаштом савремености...

Dvoje ljudi koji ulaze u shemu, trebaju u startu da rasprave, da li ih se tice sta ono drugo radi, kada nije s njim, ili ne...
Ja imam obicaj da sve ispricam, jer volim da igram potpuno otvoreno i fer... I, prije svega, stojim iza sopstvenih postupaka...
Ali, sa bivsim momkom sam imala drugacije iskustvo... Dok smo se jos muvali, on jednostavno nije htio da bilo sta zna, o drugim muskarcima u mom zivotu... Nakon prve zajednicke noci, rekao mi je:"Slusaj, necu ni reci da cujem o drugim muskarcima, niti cu ja tebi da pricam o drugim zenama. Kada smo zajedno, postojimo samo mi...!"
Elem, nakon mjesec dana ispostavilo se da u svakom smislu, postojimo samo mi i kad jesmo i kad nismo zajedno, ali to vec nema veze sa ovom pricom!

Ljudi se medjusobno vezuju na razlicite nacine i na razlicitim osnovama... Sve dok njima tako odgovara, nema mjesta za osudu...

Hmm,definitivno si u dozivljaju posebne vrste.S tim sto takve veze ne traju dugo iz razloga sto nije tako jednostavno odrzavati trojnu paralelnu vezu,posebno ako su oba muskarca slobodna i u istom gradu.Pri tom se misli na vezu odraslih zrelih ljudi koji znaju sta hoce. U tvoju emotivnu zrelost ne bih ulazila.Predpostavljam da postoji.Decije igre tipa ja sam sa njih 5 su besmislene..Najbolja varijanta je da je jedan slobodan a drugi ozenjen.I da obojica prihvate postojanje onog drugog sto je skoro nemoguce.U suprotnom znaju biti jako povredjeni kada shvate da su «istorupici».Tu im sujeta radi do bola. Znaci ..igras svoju igru .Zatim tu se postavlja i pitanje emocija.Da li postoje i koliko mozes da ih kontrolises i sta ako budes morala da se odreknes jednog od njih..Kojeg..??Ili se zaljubis..?Ili..ma uzivaj dok traje.Ali budi spremna na eventualne posledice koje neces moci izbeci...

Gazdarica:
Ne, nisi ti propovjednik zatoo sto se ne slazes sa mojim misljenjem, nego zato sto imas problem u glavi, koji je sadrzan u svijesti, duboko usadjenoj jos u djetinjstvu... Za tebe, cak i ako nisi toga svjestan, seks je nesto prljavo... Cin u kome je zena ponizena... Samim tim, ako se upusta u takav cin bez debelog pokrica u vidu ozbiljne veze ili braka, ona je manje vrijedna... Da i ja ne upotrijebim sada teze kvalifikacije, na koje si ti mislio...
Jasno, sve ovo vise nego zorno svjedoci i o tome da zene smatras manje vrijednim ljudskim bicima... Jer, uskracujes im isto ono sto sebi uzimas za pravo -> da zive onako kako zele...
To, naravno, nije direktno izreceno, nego je sa prijetnjom izmedju redova, zamotano u pricu o tome da i one mogu da rade sta zele, ALIII zna se sta ih ceka, usude li se da sebi uzmu za pravo stvari poput neobaveznog seksa...
Sto je jos tragicnije, obicno uz ovakvav stav ide i vjerovanje kako su zene objekat u seksu, a ne subjekat... Ili prostim rijecnikom receno, one su roba koju muskarac pokupi kako bi zadovoljio svoju pozudu, a ne jednakovrijedna ljudska bica sa integritetom koja po svojoj slobodnoj volji odlucuju, kada, gdje i s kim stupaju u intimne veze, bilo koje vrste...

I ne, ne moras mene da uvjeravas da nisam u pravu... Radije popricaj sa samim sobom...
Mlad si, pa za tebe mozda i ima sanse... Da sazris, jednog dana...

Do tada, mogao bi da se osvrnes oko sebe i uvidis da ima mnogo sto mladjih, sto starijih ljudi, koji zivot zive po sopstvenim kanonima...

Znas kako, svako ima pravo na svoj stav, ali ono sto je duze vremena opsteprihvaceno na kraju postanu neka moralna nacela.
Od kad postoji ljudski rod, bilo je lakih devojaka i onih koji razmisljaju kao ti. Nikakva seksualna revolucija i emancipacija zenskog roda nece promeniti svest muskarca da ne voli da mu se zena trpala sa svim i svakim. Pitacu te kad budes imala cerku, da li ces dozvoliti da se **** sa kim hoce i kad hoce.
Jednostavno, ti si nesretnica, najverovatnije iskompleksirana zbog prosecne spoljasnosti, koja se zajebala i uradila klasicnu zamenu teza - ne mora da znaci da si se svidjala svakom ko te je pojebao. Na taj nacin dobija laznu potvrdu svoje zenstvenosti i sada, htela ti to ili ne, primorana si da reagujes na svaki drugi stav jer bi u suprotnom ispalo da si obicna qrva. Mora da je zastrasujuce...

Gazdarica:
O, moguce je, i te kako... Obojica mojih ljubavnika su i slobodni i znaju sta hoce... I, svi sve znamo...
I to traje...

Sorry ..draga, verujem ti, ok,i nemam nista protiv.. ali se ne slazem...to ti je onda kao swing ( Perice. ..izvini) varijanta, fizicka privlacnost i da kazem "korist" postoji ali pravih emocija i odnosa ..nema..sto je u osnovi stvar trenutka koji traje i doluke ..tvoje , naprimer.

lara#1:
Sto se neki tipovi protive ovome? Sta bi rekli momku kojeg poznajem koji je imao verovali ili ne 7 varijanti istovremeno? Verovatno bi mu se divili/zavideli. Shovinizam...

Moj prijatelj ima minimum 20 variijanti..tj poyeba sve sto hoda...Svaki dan druga djevojka...Ja mu ne zavidim..To je vec bolest...Kakve su nam ribe smrdljive i dlakave i kako se njeguju dobro je da nemam 3 side...Evo sad dok pisem ljustim se ko zmija...Ma odo ja u manastir..Samo da ne bude i tamo kao u pjesmi: otkrivam ljepote starog manastira medju kojima je i Kaludjerica Mira...Grota dobar pitcic kad ono shupchina dlakava...Dosta mi je riba koje prde dok se yebu... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahahaha, sta je bilo, Ronik? Sutnila te je neka, zato sto je nisi dobro tucao, pa sad mrzis sve zene koje znaju za vise od jedne kite, jer takve ne mozes da impresioniras svojim oskudnim ljubavnickim umijecem i opremom?
Naravno, u nedostatku pravih kvaliteta, ne preostaje ti nista drugo nego da pljues, ono cemu ne mozes da pariras... Tako u sopstvenim ocima dobijas na velicini, zamazujuci jad i bijedu sopstvene promasenosti...
Pateticno!

kučka:
Sorry ..draga, verujem ti, ok,i nemam nista protiv.. ali se ne slazem...to ti je onda kao swing ( Perice. ..izvini) varijanta, fizicka privlacnost i da kazem "korist" postoji ali pravih emocija i odnosa ..nema..sto je u osnovi stvar trenutka koji traje i doluke ..tvoje , naprimer.
Da postoje prave emocije, postojala bi i prava veza...
Neobavezne varijante, nemaju nikakve veze sa tim...

Gazdarica:
Hahahahahaha, sta je bilo, Ronik? Sutnila te je neka, zato sto je nisi dobro tucao, pa sad mrzis sve zene koje znaju za vise od jedne kite, jer takve ne mozes da impresioniras svojim oskudnim ljubavnickim umijecem i opremom?
Naravno, u nedostatku pravih kvaliteta, ne preostaje ti nista drugo nego da pljues, ono cemu ne mozes da pariras... Tako u sopstvenim ocima dobijas na velicini, zamazujuci jad i bijedu sopstvene promasenosti...
Pateticno!
haahahahaah
potpuno si u pravu. Ne znam vise sta da radim, moram mnogo da se trudim da bih pojebao nesto nevino i neiskusno, a qurve kao sto si ti vise ni u dupe ne mogu da ***** jer je i cmar vec sve video. Uzasno frustrirajuce.

Ne sada, ranije da, kako bih drugačije. Što kaže ova devojčica "mora da se studira " hahahah, nema se vremena. Nije to ono - faza u emocijama, postoje, ali nije ljubav, više od empatije zato što radi i fizika, a a što bi se lagali..glupo je u bilo kojoj varijanti. Imale su i one, imao sam i ja, fer play.

Ronik:
Znas kako, svako ima pravo na svoj stav, ali ono sto je duze vremena opsteprihvaceno na kraju postanu neka moralna nacela.
Od kad postoji ljudski rod, bilo je lakih devojaka i onih koji razmisljaju kao ti. Nikakva seksualna revolucija i emancipacija zenskog roda nece promeniti svest muskarca da ne voli da mu se zena trpala sa svim i svakim. Pitacu te kad budes imala cerku, da li ces dozvoliti da se **** sa kim hoce i kad hoce.
Jednostavno, ti si nesretnica, najverovatnije iskompleksirana zbog prosecne spoljasnosti, koja se zajebala i uradila klasicnu zamenu teza - ne mora da znaci da si se svidjala svakom ko te je pojebao. Na taj nacin dobija laznu potvrdu svoje zenstvenosti i sada, htela ti to ili ne, primorana si da reagujes na svaki drugi stav jer bi u suprotnom ispalo da si obicna qrva. Mora da je zastrasujuce...

A muskarci su?

Ovo pre lici na tvoj strah. I kako se to "dozvoljava" cerci, a i bilo kome sta ce da radi?

Gazdarica:
O, Gryphone, sad zene imaju pravo na seks bez obaveza, ali samo sa jednim muskarcem, a ne sa dvojicom...?!
Odlicno, napredujes...
Nastavi i dalje da pricas sa sobom... Mozda, kao sto vec rekoh, i bude nesto od tebe...
Ne moram ja da pricam sa sobom,
nego izgleda tebi treba da crtam da bi shvatila sta ocu da kazem.
Kad sam napisao 2 reda pogresno si shvatila,
Sad kad sam napisao 10 shvatila si 30%.
Izvini ali me mrzi da pisem postove od 50 redova, a i nije lepo radi ostalih.
Tako ubuduce ako treba nesto da ti razjasnim u vezi mojih stavova obrati se na PP.
a194.gif
te.

Back