Prajd 2019

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne pojedinačno, to je druga stvar, pišem o skupu, umesto da vrckaju zadnjicama, neka odu grupno u zavod za transfuziju. Neka ne smetaju saobraćaju, već urade nešto, recimo nak odu na obalu neke reke i očiste je.

Nema sta da idu grupno, onaj ko hoce da uradi nesto korisno uradice. To nije nicija pbaveza. Pedder moze da bude i pedder od coveka, ne mora nuzno da bude neka dobrica koja cini dobra dela i voli ceo svet
 
možeš ti davati krv kolko oćeš i tražiti hranu za decu ali ako smatraš da je neka osoba,ili još gore grupa ljudi,POREMEĆENA, bolesna,izopačena,odvratna,za svaku osudu itd itd JER JE RAZLIČITA OD TEBE PRI ČEMU NIKOGA NEPOVREDJUJU- džaba ti sve to,i dalje si nedvosmislena nula od čoveka. a ti nastavi da fazon daješ prosjacima 4 dinara misleći da si im time pomogao a zapravo si samo zadovoljio svoju bednu patetičnu sujetu i ego ''hehe asam laf,ja dajem prosjacima,ja sam dobar i moralan :) ''
Tako sam ja učio u knjigama iz medicine. Tebe danas leče doktori, stručnjaci, koji su tako učili. KAsnije je neko platio da se to izmeni. Sad čekamo sledeću ekipu sa novcem, pa da brišu iz knjiga zoofile, nekrofile...
 
Ajd više da ne koristimo reč pеder za opis loših osoba.
Pеder je lepa reč

Tako sam ja učio u knjigama iz medicine. Tebe danas leče doktori, stručnjaci, koji su tako učili. KAsnije je neko platio da se to izmeni. Sad čekamo sledeću ekipu sa novcem, pa da brišu iz knjiga zoofile, nekrofile...

Ne piši naukom neutemeljene stvari.

Homoseksualnost je depatologizovana potpuno i sklonjena iz DSM-a (klasifikacija mentalnih bolesti) još 1987.

I nije јebena ORIJENTACIJA, niko se ne odlučuje da se tako orijentiše, nije semafor, nego se rodi...
 
Tako sam ja učio u knjigama iz medicine. Tebe danas leče doktori, stručnjaci, koji su tako učili. KAsnije je neko platio da se to izmeni. Sad čekamo sledeću ekipu sa novcem, pa da brišu iz knjiga zoofile, nekrofile...
ZAVERA PAPE,SOROŠA,ROTŠILDA I HORACIJA IZ MIKIJEVOG ZABAVNIKA NANU IM JEBBEM ONI ĆE NAŠU DECU DUČU KAKO JE TO NORMALNO I KAKO SU I PEDDERI OGAWNI LJUCKA BIĆA ALOOO BRE KAKO VE NIJE SRAMOTA NEĆE TE SE SMIRITI DOK NA OVOJ NAŠOJ PRELEPOJ I PONOSNOJ ZEMLJICI NEOSTANE KAMEN NA KAMENU UAAA NAPRED SRBIJA ALE ALEEE
PA JA BOLAM,JEL ZOOFILI I NEKROFINLI A BOME I PEDOFILI (NEZNAM ŠTO SI NJI PRESKOČIJO EE MOJ TI HEHEHE) SU ISTO ŠTO I PENDERI,NEMA RAZLIKE,JOK MORE,JAŠTA!
#iq14 #samoubistvo #longsummernights
 
Tako sam ja učio u knjigama iz medicine. Tebe danas leče doktori, stručnjaci, koji su tako učili. KAsnije je neko platio da se to izmeni. Sad čekamo sledeću ekipu sa novcem, pa da brišu iz knjiga zoofile, nekrofile...

Naravno. Cilj je kompletno degenerisati svetsku populaciju da bi onda dosao neki moderni i osecajni filozof poput suzukija i rekao pa kad ste stoka. Pa stoka smo zato sto dopustamo te bolestine mic po mic, bukvalno nas kuvaju kao onu zabu.. I sad jos treba da se uvatim za usi da igram i pravim se pametan kako je to nesto pozitivno sto se nastranosti i bolestine legalizuju ne u zakonskom smislu, nego medju populacijom postaju prihvacene.. Sad je to jos dobro. Zamisli.
 
Naravno. Cilj je kompletno degenerisati svetsku populaciju da bi onda dosao neki moderni i osecajni filozof poput suzukija i rekao pa kad ste stoka. Pa stoka smo zato sto dopustamo te bolestine mic po mic, bukvalno nas kuvaju kao onu zabu.. I sad jos treba da se uvatim za usi da igram i pravim se pametan kako je to nesto pozitivno sto se nastrasnosti i bolestine legalizuju ne u zakonskom smislu, nego medju populacijom postaju prihvacene.. Sad je to jos dobro. Zamisli.
ZAŠTO PIŠEŠ ZAVERENIČKE I NAUKOM NEUTEMELJENE STVARI
 
Naravno. Cilj je kompletno degenerisati svetsku populaciju da bi onda dosao neki moderni i osecajni filozof poput suzukija i rekao pa kad ste stoka. Pa stoka smo zato sto dopustamo te bolestine mic po mic, bukvalno nas kuvaju kao onu zabu.. I sad jos treba da se uvatim za usi da igram i pravim se pametan kako je to nesto pozitivno sto se nastrasnosti i bolestine legalizuju ne u zakonskom smislu, nego medju populacijom postaju prihvacene.. Sad je to jos dobro. Zamisli.
:klap::klap::klap:
 
Naravno. Cilj je kompletno degenerisati svetsku populaciju da bi onda dosao neki moderni i osecajni filozof poput suzukija i rekao pa kad ste stoka. Pa stoka smo zato sto dopustamo te bolestine mic po mic, bukvalno nas kuvaju kao onu zabu.. I sad jos treba da se uvatim za usi da igram i pravim se pametan kako je to nesto pozitivno sto se nastrasnosti i bolestine legalizuju ne u zakonskom smislu, nego medju populacijom postaju prihvacene.. Sad je to jos dobro. Zamisli.
svetska populacija,sa tobom na čelu,je već debelo i odavno degenerisana tkd mision accomplyshed

ne nego ste zato što veličate odvratne primitivne bahate lopurde poput cece i nazivate ih GENIJIMA, mrzite različitosti jer ih ne razumete
 
Ali da ponovim, to opet nije dete iz homoseksualnog odnosa, već heteroseksualnog,. To znači da su homosekjsualci nesposoabni da naprave dete i potrebna im je pomoć onih koji to mogu. Samo obična biologija, ništa više.
Ajd da vidimo sad iz korena ovo tvoje
Odakle tebi da je imperativ u životu imati decu? Jel moguće da misliš da život ljudi koji nemaju decu nema ni smisla?
Rizikovaću sa šablonom ali TESLA NIJE IMAO DECU pa je baš super po nas što je živeo.
Jel misliš da žene koje reše da ne rađaju greše? Da nemaju pravo na tu odluku?
Da strejt muškarci koji ne žele da imaju decu takođe nemaju pravo na tu odluku?
Imaš li ti bar dvoje dece što je dovoljno za prosto održavanje vrste?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top