Quantcast

Prajd 2019

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
105.762
Ajd da vidimo sad iz korena ovo tvoje
Odakle tebi da je imperativ u životu imati decu? Jel moguće da misliš da život ljudi koji nemaju decu nema ni smisla?
Rizikovaću sa šablonom ali TESLA NIJE IMAO DECU pa je baš super po nas što je živeo.
Jel misliš da žene koje reše da ne rađaju greše? Da nemaju pravo na tu odluku?
Da strejt muškarci koji ne žele da imaju decu takođe nemaju pravo na tu odluku?
Imaš li ti bar dvoje dece što je dovoljno za prosto održavanje vrste?
Hajde da vidimo. Gde sam napisao da je imperativ? To jeste osnovna biološka funkcija, proidužanje vrsta, ali ne i imperativ. To su tvoje reči, ne moje. Ljudi koji ne mogu da imaju decu, nalaze mnoge druge načine da ispune svoje živote. Imam nekolik otakvih u svom okruženju i sasvim im lepo ide život.
Da, rizikovala si i nije dobro prošlo. Kosrititi izuzetak u moru je prilično pogrešno.
Da, imam bar dvoje dece, zašto te to zanima? Kakve to veze ima sa tiom da si pokušala da slažeš da sam ja spomenuo decu kao imperativ? Kad si ostala bez argumenta, krećeš sa neistinom, zašto?

Dodola

Ističe se
Poruka
2.405
LGBT naučna metoda:

As described by Ronald Bayer, a psychiatrist and gay rights activist, specific protests by gay rights activists against the APA began in 1970, when the organization held its convention in San Francisco. The activists disrupted the conference by interrupting speakers and shouting down and ridiculing psychiatrists who viewed homosexuality as a mental disorder. In 1971, gay rights activist Frank Kameny worked with the Gay Liberation Front collective to demonstrate against the APA's convention. At the 1971 conference, Kameny grabbed the microphone and yelled: "Psychiatry is the enemy incarnate. Psychiatry has waged a relentless war of extermination against us. You may take this as a declaration of war against you."

Mrzite nauku, kao sav genetski otpad koji se loži na levičarske ideje. Vaša nauka je revolucija.

No, pazi, to ne znači da vas treba ganjati toljagama po ulici. Trpajte se u bulju, u redu je, samo nemojte da se predstavljate kao normalni. Jer normalni niste.
Ja itekako nisam gej, mani se tog ad hominem stava na bilo čije argumente ovde. Odgovori argumetom, ne inputiraj nikom da se ovde trpa u bulju i ne pokušavaj tako da ponižavaš.
Elem, ja sam žensko i da, rećiću to na ovom forumu, i seksualnom smislu me zanima qurac.
Što ne znači da ne mogu razumeti ljude koji hoće da rade, žive, vole bez da ih iko gura u kalup.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
105.762
Mislim da lažeš u duhu diskusije ove. I ako ne lažeš, ja se za tvoje dete plašim. Ako ti jednog dana kaže da je gej, imati tako netolerantog roditelja je horor.
Ne dete, već decu. I šta sa tim ako mi jednog dana kaže da je gej? Biću samo još više ljut i razočaran na današnje stanje da niko ne želi gejevima da pomogne u rešavanju njihovog problema. Tapšanje po ramenu i guranje problema pod tepih je loše, očajno. Najviše trpe uprvo gejevi.
A pošto si već jednom uhvaćena u laganju u ovoj raspravi, verujem da polaziš od sebe. Moraću da te razočaram, ja nisam takav.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
105.762
Ja itekako nisam gej, mani se tog ad hominem stava na bilo čije argumente ovde. Odgovori argumetom, ne inputiraj nikom da se ovde trpa u bulju i ne pokušavaj tako da ponižavaš.
Elem, ja sam žensko i da, rećiću to na ovom forumu, i seksualnom smislu me zanima qurac.
Što ne znači da ne mogu razumeti ljude koji hoće da rade, žive, vole bez da ih iko gura u kalup.
Kalup poput onoga malopre pomenutog, kad je Eurus napisao/la da su svi sa ovog foruma moralna kaljuga?

eremita

Zaslužan član
Poruka
111.857
Hajde da vidimo. Gde sam napisao da je imperativ? To jeste osnovna biološka funkcija, proidužanje vrsta, ali ne i imperativ. To su tvoje reči, ne moje. Ljudi koji ne mogu da imaju decu, nalaze mnoge druge načine da ispune svoje živote. Imam nekolik otakvih u svom okruženju i sasvim im lepo ide život.
Da, rizikovala si i nije dobro prošlo. Kosrititi izuzetak u moru je prilično pogrešno.
Da, imam bar dvoje dece, zašto te to zanima? Kakve to veze ima sa tiom da si pokušala da slažeš da sam ja spomenuo decu kao imperativ? Kad si ostala bez argumenta, krećeš sa neistinom, zašto?
То је зато што сексуално настрани ликови нису само сексуално настрани - они обавезно и у својој личности имају разне проблеме а у овом случају си сам све описао - типично за њих...

Dodola

Ističe se
Poruka
2.405
Zašto to traženje drugih načina da se ispuni život nije dozvoljeno gejevima bez dece. Zašto im mašeš udžbenikom iz biologije?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.