Quantcast

Prajd 2019

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

blooser

Poznat
Poruka
7.533
ZAŠTO PIŠEŠ ZAVERENIČKE I NAUKOM NEUTEMELJENE STVARI
Homoseksualizam je poremecaj. Isto kao i neplodnost. To ne znaci da ta ljudska bica teba ubiti, eliminisati ili izopstiti, ali njihovo stanje nije normalno. I kratkovidost zahteva da se nose naocare i bolest je, pa niko ne istrebljuje niti misli da istrebljuje "cvikerase", mada ih zezaju kad su klinci a ponekad i kasnije.

Decu homoseksualcima ne treba davati/dozvoljavati, jer dete ne treba da odrasta u nenormalnim uslovima, a imanje dva tate ili dve mame nije normalno. Sto se mene tice, brak im treba dozvoliti jer tu su ukljucena i pitanja nasledjivanja, partnerstva itd.

To sto ti, po sopstvenim recima, ne poznajes normalne ljude koji nisu gej to je tvoj problem, odnosno problem je ljudi sa kojima se druzis i medju kojima se kreces. Naravno, gej ili ne gej, kako je vec zakljuceno, ne znaci ni los ni dobar covek - to je potpuno individualna stvar.
Slicno tebi, ona nesrecna osoba sa nikom tamara blagojevic ocigledno ima zescih psihickih problema (vidi stil pisanja i sam sadrzaj napisanog), ocigledno poteklih iz porodice. Meni je jako zao sto je ona imala nesrecno detinjstvo u losoj porodici, ali njen zakljucak da je porodica nesto najgore na svetu je obicna glupost - ja sam, recimo, imao i imam i sad, hvala Bogu, sjajne roditelje i porodicu, i uzu, i siru, i jos siru, i ne smatram je nikakvim zlom.

Homoseksualci imaju problem isto kao sto ga imaju i neke druge grupe ljudi koje nisu vecinske - ja sam citave 90-te bio "padavicar" jer sam nosio dugu kosu i slusao zestoku muziku. Ali da pravim nekakvu paradu zbog toga ne pada mi napamet.

I kao sto su pojedinci vec pisali - niko nikoga i ne dira dok ne pocne da se eksponira i provocira, a proglasavanje homoseksualizma normalnim je upravo to - provokacija i iritacija zdravog razuma. Budi sta zelis, ali u skladu sa tim se i vodi. Ne moze slepac da vozi autobus, ne moze gej osoba da ima dete, kratkovida osoba mora da nosi naocare ili sociva kad vozi i vojno je ograniceno sposobna (to se upisuje u vojnu knjizicu), daltonista ne moze da bude elektricar. Ni jednog ni drugog ni treceg ni cetvrtog ne treba i ne sme niko da bije, vredja i slicno - ali neka stanja i poremecaji nose svoje posledice. Proglasiti sve za normalno je - nenormalno.

Dodola

Ističe se
Poruka
2.405
Zanimljivo, pametni ljudi su radili studije razne. Nemam sad tačan izvor, ali prosečan korisnik internet foruma u Srbiji je muškarac, star oko 35 godina, fakultetski obrazovan, neoženjen i bez dece.
A toliko sve pršti od boraca za natalitet i porodične vrednosti.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
105.762
Mada, šta očekivati od ovog foruma, toleranciju gejeva, gde bukvalna moralna kaljuga od ljudi ide i brodkastuje RASIZAM, heeeej, rasizam u 21. veku
To je taj divni primer tolerancije i razumevanja, svi sa ovog foruma su moralna kaljuga. Dobro, ako sebe takvima smatraš, neću da negiram jer te ne poznajem, ali mene izostavi iz toga. Hvala.

eremita

Zaslužan član
Poruka
111.857
Ne pada mi na pamet da ti linkujem stvari na gotovo
Guglaj "evolutionary benefits of homosexuality", guglaj "gay uncle" hipotezu, guglaj bilo šta, samo guglaj, 21. vek je

Fuj, ali fuj
Па стварно ФУУУУУУЈ колико сте ви сексуално настрани и на овом пдф постали агресивни........ буди бре шта хоћеш, педер, лезбос... сексај се са мајмунима ТО ЈЕ ТВОЈА ПРИВАТНА СТВАР али немој да било кога масираш и притискаш причама ДА ЈЕ БИТИ НАСТРАН СКРОЗ НОРМАЛНО ЈЕР ТО НИЈЕ НИТИ ЋЕ ИКАДА БИТИ...... уосталом видећеш........

momcilo95

Domaćin
Moderator
Poruka
4.655
Ajd da vidimo sad iz korena ovo tvoje
Odakle tebi da je imperativ u životu imati decu? Jel moguće da misliš da život ljudi koji nemaju decu nema ni smisla?
Rizikovaću sa šablonom ali TESLA NIJE IMAO DECU pa je baš super po nas što je živeo.
Jel misliš da žene koje reše da ne rađaju greše? Da nemaju pravo na tu odluku?
Da strejt muškarci koji ne žele da imaju decu takođe nemaju pravo na tu odluku?
Imaš li ti bar dvoje dece što je dovoljno za prosto održavanje vrste?
Samo Mima Karadzic i Lepota Poroka. Ojsa

Dodola

Ističe se
Poruka
2.405
Homoseksualizam je poremecaj. Isto kao i neplodnost. To ne znaci da ta ljudska bica teba ubiti, eliminisati ili izopstiti, ali njihovo stanje nije normalno. I kratkovidost zahteva da se nose naocare i bolest je, pa niko ne istrebljuje niti misli da istrebljuje "cvikerase", mada ih zezaju kad su klinci a ponekad i kasnije.

Decu homoseksualcima ne treba davati/dozvoljavati, jer dete ne treba da odrasta u nenormalnim uslovima, a imanje dva tate ili dve mame nije normalno. Sto se mene tice, brak im treba dozvoliti jer tu su ukljucena i pitanja nasledjivanja, partnerstva itd.

To sto ti, po sopstvenim recima, ne poznajes normalne ljude koji nisu gej to je tvoj problem, odnosno problem je ljudi sa kojima se druzis i medju kojima se kreces. Naravno, gej ili ne gej, kako je vec zakljuceno, ne znaci ni los ni dobar covek - to je potpuno individualna stvar.
Slicno tebi, ona nesrecna osoba sa nikom tamara blagojevic ocigledno ima zescih psihickih problema (vidi stil pisanja i sam sadrzaj napisanog), ocigledno poteklih iz porodice. Meni je jako zao sto je ona imala nesrecno detinjstvo u losoj porodici, ali njen zakljucak da je porodica nesto najgore na svetu je obicna glupost - ja sam, recimo, imao i imam i sad, hvala Bogu, sjajne roditelje i porodicu, i uzu, i siru, i jos siru, i ne smatram je nikakvim zlom.

Homoseksualci imaju problem isto kao sto ga imaju i neke druge grupe ljudi koje nisu vecinske - ja sam citave 90-te bio "padavicar" jer sam nosio dugu kosu i slusao zestoku muziku. Ali da pravim nekakvu paradu zbog toga ne pada mi napamet.

I kao sto su pojedinci vec pisali - niko nikoga i ne dira dok ne pocne da se eksponira i provocira, a proglasavanje homoseksualizma normalnim je upravo to - provokacija i iritacija zdravog razuma. Budi sta zelis, ali u skladu sa tim se i vodi. Ne moze slepac da vozi autobus, ne moze gej osoba da ima dete, kratkovida osoba mora da nosi naocare ili sociva kad vozi i vojno je ograniceno sposobna (to se upisuje u vojnu knjizicu), daltonista ne moze da bude elektricar. Ni jednog ni drugog ni treceg ni cetvrtog ne treba i ne sme niko da bije, vredja i slicno - ali neka stanja i poremecaji nose svoje posledice. Proglasiti sve za normalno je - nenormalno.
Tldr

Eurus

Aktivan član
Poruka
1.984
Zanimljivo, pametni ljudi su radili studije razne. Nemam sad tačan izvor, ali prosečan korisnik internet foruma u Srbiji je muškarac, star oko 35 godina, fakultetski obrazovan, neoženjen i bez dece.
Neću više ni da odgovaram, samo ću da lupam emodži onog popa što se krsti

:pop:

Ni ne moraš, naučno neutemeljena homofobija.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
105.762
Evo ja se prvi ne uklapam u tu, joše jednu generalizaciju. Jesam muškarac, jesam fakultetski obrazovan, ali imam suprugu i decu.

Ne pada mi na pamet da ti linkujem stvari na gotovo
Guglaj "evolutionary benefits of homosexuality", guglaj "gay uncle" hipotezu, guglaj bilo šta, samo guglaj, 21. vek je

Fuj, ali fuj
LGBT naučna metoda:

As described by Ronald Bayer, a psychiatrist and gay rights activist, specific protests by gay rights activists against the APA began in 1970, when the organization held its convention in San Francisco. The activists disrupted the conference by interrupting speakers and shouting down and ridiculing psychiatrists who viewed homosexuality as a mental disorder. In 1971, gay rights activist Frank Kameny worked with the Gay Liberation Front collective to demonstrate against the APA's convention. At the 1971 conference, Kameny grabbed the microphone and yelled: "Psychiatry is the enemy incarnate. Psychiatry has waged a relentless war of extermination against us. You may take this as a declaration of war against you."

Mrzite nauku, kao sav genetski otpad koji se loži na levičarske ideje. Vaša nauka je revolucija.

No, pazi, to ne znači da vas treba ganjati toljagama po ulici. Trpajte se u bulju, u redu je, samo nemojte da se predstavljate kao normalni. Jer normalni niste.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.