PP

Br. PP-ova

  • nijednu

  • do 100

  • do 500

  • do 1000

  • do 1500

  • do 2000

  • do 2500

  • do 3000

  • do 4000

  • vise od 4000


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
P dobro, nek čitaju ako im se čita - ko da tu ima nešto strašno :lol:
PP sa brojevima telefona i nekim ličnim stvarima sam odmah izbrisala, ovo ostalo me mrzi
 
POP Mare:
Bas me nesto zanima pa reko da pitam... :)

Koliko imate privatnih poruka ukupno od kad ste na krstarici... da li cesto pisete nekome ili neko vama??

Bas me zanima ko je rekorder u tome... ako se bude javio 8)

964 на новом форуму. Оне са старог сам изгубила, а тада сам се много више дописивала. Ретко прва пошаљем пп, углавном одговарам на оне које мени шаљу. А некад ни не одговарам.
 
majcheki:
PP
Dobro došli, majcheki
Bili ste ovde poslednji put: Danas u 09:05
Privatne poruke: 0 Nepročitano, Ukupno 990.

Dobro došli, Becky Thatcher
Bili ste ovde poslednji put: 14.07.2006. u 18:30
Privatne poruke: 0 Nepročitano, Ukupno 1519.

:shock::shock::shock::shock:

je..pa ti si oba ova nika !!

e da znas da sam se pitala gde je majceki mada mi je beki imala skroz prepoznatljiv ton pisanja...ono prijateljsko cavrljanje (koje ja ne volim :mrgreen: )
ali super..bar znam da si ziva

cao :D:D
 
Vragolasta pa jooooj, kako nisi znala - nije bio klon vopšte, možda prvi dan posle su svi znali, smorila se jedan dan a bila ona tema ,,Da niste izabrali taj nik bla, bla...'' i ja zbudžila još jedan :lol:

Baš mi drago što sam ti nedostajala!!!
kiss
 
e, zlatokosa, a koliko tacno? a zar ne mislite vi da je to malo guranje nosa u tudja posla? ili je to meni krivo sto imam najmanje i sto mi niko ne pise?? hm...
 
Ja se popravljam , evo, sama sebi pišem pisma...dogurala sam do 300...pa, to i nije tako loše! :roll: :-D,kad me već muči nesanica. :sad:
Odoh da pišem Aci , ovo je noć koja obećava! :-P ;) 8) :arrow:
 

Back
Top