Pozvao sam lekara da bi mi dao lek za glavu, a on me uspavao i obljubio

Sensei

Master
Moderator
Poruka
64.809
Priča iz Kurira. Ako oni lažu, lažem i ja...

Nišlija M.D. (40) prijavio je policiji svog ličnog lekara (44) i naveo da ga je muškarac čije je ime poznato redakciji obljubio 28. aprila u njegovoj kući.

Kako je M.D. rekao za Kurir, on se nekoliko dana nakon obljube obratio policiji.


- Pre šest godina sam ostao bez majke, poklekao sam i pao u neku vrstu depresije. Tada sam upoznao lekara koji me je lečio. Kako je prolazilo vreme, mi smo postali prijatelji i počeli smo da se družimo porodično.Upoznao sam njegove roditelje, on je upoznao moju porodicu i verenicu, sve je bilo normalno. Znao sam za njegovu seksualnu orjentaciju, ali to mi nije smetalo, cenio sam ga zbog dobrote - počinje priču M.D.

3026417_hro-nis_ff.jpg

Mučila ga migrena

On navodi da su ga kobnog dana mučile migrene, te zbog bolova u glavi nije mogao da se pomeri, niti da ode do apoteke po lek.

- Smatrao sam, pošto je doktor i to psihijatar koji radi u zdravstvenoj instituciji, da može da mi pomogne. Pozvao sam ga i rekao da mi treba bilo kakva tableta, lek, bilo šta samo da prode bol - navodi naš sagovornik i nastavlja:

- Došao je tu kod mene u stan, ja sam jedva pričao od bola, progutao sam tabletu, nadajući se da će prestati migrena. Sledeće čega se sećam je da se budim na krevetu u spavaćoj sobi i to bez odeće. Potpuno omamljen video sam ga kako kleči pored mene, kako mi liže noge, posle mi je lizao butine i počeo oralno da me iskorišćava - priča ovaj Nišlija.

Zlostavljanje

On tvrdi da ne zna koja mu je tableta data, ali da je ponovo zaspao.

- Trgao sam se još jednom u trenutku jer me je probudila njegova težina jer je sedeo na mojim butinama, ja sam bio na stomaku i lizao mi je leđa. Bio sam potpuno skrhan od one tablete, verovatno sam ponovo zaspao. Probudio sam se dan kasnije, osećao sam se prljavo, poniženo.

Kako je naveo, nije mogao da zamisli šta će mu se desiti.

- Nikada nisam sumnjao da će mi uraditi ovako nešto. Prijavio sam ga policiji kasnije jer nisam mogao da dođem sebi od šoka.
...............................................

Kako bi vi reagovali da se vama desilo?
 
Znas sensei, ja bih voleo i savetovao da ovakve teme ne budu na muskom kutku , nego u svastari...
Ionako imamo problem sa napadima na muski kutak od strane frustriranih zena i feminacista oba pola, i iako ova tema postoji kao opasnost, nije zgodno.....

Kako postoji kao opasnost..
U stud domu kad sam ja bio student pojavio se student medicine koji je zamolio ostale stanare doma da vrsi testove za neki svoj projekat, da li na faxu ili samostalno , nebitno je.
Medjutim, iako stud dom nije bas rigorozna ustanova, tj sigurno ne stiti interese dece kao srednjoskolski dom, pa ima i dilovanja droga i prostitucije i svega necega....tip je krenuo u zloupotrebu niskog nivoa, ali psiholoski je to seksualno uznemiravanje ili zloupotrebljavanje.

Mora se svaka seksualno iritirajuca ili uzbudjujuca radnja prijaviti pre eksperimenta...to bi bilo nepisano pravilo minimalno...
A tip je dodirivao genitalije muskarcima, lizao sisice i ne znam tacno sta je jos, ali nije bilo vecih fizickih napastvovanja, ali je bilo tih zloupotreba.
Po prijavi je udaljen iz doma, ekspres, nema tu mnogo javnog sudjenja ili ispitivanja...3 dana i cao..ne znam da li i sa fakulteta, culo se posle ali neprovereno da je i sa fakulteta u BG....ali iz doma je sigurno u roku od 3 dana izbacen.
Bio je dobar student, sto se tice ocena...
 
Priča iz Kurira. Ako oni lažu, lažem i ja...

Nišlija M.D. (40) prijavio je policiji svog ličnog lekara (44) i naveo da ga je muškarac čije je ime poznato redakciji obljubio 28. aprila u njegovoj kući.

Kako je M.D. rekao za Kurir, on se nekoliko dana nakon obljube obratio policiji.


- Pre šest godina sam ostao bez majke, poklekao sam i pao u neku vrstu depresije. Tada sam upoznao lekara koji me je lečio. Kako je prolazilo vreme, mi smo postali prijatelji i počeli smo da se družimo porodično.Upoznao sam njegove roditelje, on je upoznao moju porodicu i verenicu, sve je bilo normalno. Znao sam za njegovu seksualnu orjentaciju, ali to mi nije smetalo, cenio sam ga zbog dobrote - počinje priču M.D.

Pogledajte prilog 1154888
Mučila ga migrena

On navodi da su ga kobnog dana mučile migrene, te zbog bolova u glavi nije mogao da se pomeri, niti da ode do apoteke po lek.

- Smatrao sam, pošto je doktor i to psihijatar koji radi u zdravstvenoj instituciji, da može da mi pomogne. Pozvao sam ga i rekao da mi treba bilo kakva tableta, lek, bilo šta samo da prode bol - navodi naš sagovornik i nastavlja:

- Došao je tu kod mene u stan, ja sam jedva pričao od bola, progutao sam tabletu, nadajući se da će prestati migrena. Sledeće čega se sećam je da se budim na krevetu u spavaćoj sobi i to bez odeće. Potpuno omamljen video sam ga kako kleči pored mene, kako mi liže noge, posle mi je lizao butine i počeo oralno da me iskorišćava - priča ovaj Nišlija.

Zlostavljanje

On tvrdi da ne zna koja mu je tableta data, ali da je ponovo zaspao.

- Trgao sam se još jednom u trenutku jer me je probudila njegova težina jer je sedeo na mojim butinama, ja sam bio na stomaku i lizao mi je leđa. Bio sam potpuno skrhan od one tablete, verovatno sam ponovo zaspao. Probudio sam se dan kasnije, osećao sam se prljavo, poniženo.

Kako je naveo, nije mogao da zamisli šta će mu se desiti.

- Nikada nisam sumnjao da će mi uraditi ovako nešto. Prijavio sam ga policiji kasnije jer nisam mogao da dođem sebi od šoka.
...............................................

Kako bi vi reagovali da se vama desilo?

Metak u cev i kod doktora na vrata, lakse mi da robijam.
 
Metak u cev i kod doktora na vrata, lakse mi da robijam.
pogresno...
Pa tek onda si dosao maci na vrata sa raznim oralnim zloupotrebama....
Lepo se to prijavi , nema tu one kao kod ostalih medicinskih tuzbi da mora da se dokaze krivica i nesavesnost kod lekara...ovde je zrtva ta koja ima prednost iako pravno nema...u praksi ima...
Problem je onaj koji vrsi istragu ce doci ako je iskusan i dobar do sigurnog znanja da li je bilo nesto ili ne, ali za sud to nije prihvatljivo...
 
pogresno...
Pa tek onda si dosao maci na vrata sa raznim oralnim zloupotrebama....
Lepo se to prijavi , nema tu one kao kod ostalih medicinskih tuzbi da mora da se dokaze krivica i nesavesnost kod lekara...ovde je zrtva ta koja ima prednost iako pravno nema...u praksi ima...
Problem je onaj koji vrsi istragu ce doci ako je iskusan i dobar do sigurnog znanja da li je bilo nesto ili ne, ali za sud to nije prihvatljivo...

Imam 2 metra, mozda treba samo da budem brutalan kao u filmu Roberta Rodrigeza sa njim.
 
Imam 2 metra, mozda treba samo da budem brutalan kao u filmu Roberta Rodrigeza sa njim.
Sto si veci imas vise opcija, tako da ta sa overavanjem definitivno otpada...ubistvo treba i jos uvek se posebno posmatra...
Na zalost postoje oni koji promovisu licence to kill, a ja ne..
Ja da sam neki faktor, ebali bi jeza svi nasilnici u zemlji...to bi bilo rigorozno koliko bi se fizicki napad kaznjavao....ne bi ostajala stigma, ali bi se kaznjavalo nevidjeno...
Bilo bi , ova trojica prodaju drogu, aha, a ovi su se pokoskali srednjoskolci a drugari su , pa kao da vide ko se bolje bije...kakvi droga, pusti drogu , ove po godinu dana u kazneno.....plus velika kazna, da im roditelji nemaju para da odu u posetu u kp dom...

Prednost, svi bi mogli na utakmice....i sa malom decom...ama nijedan ispad ne bi bio u roku od godinu dana...nijedan...
Velja nevolja i slicni , to ne bi moglo ni u ludilu da postoji....
Takvi bi prosili da bi kupili kartu za inostranstvo ....ili stopirali da odu...ali ovde u Srbiji ne bi bili...
 
Smesno mi sad, za potrebe neke studije , nije nigde objavljeno , sam sa autorkom studije, ili njih 3, ne znam koliko je zvanicno , pravio team workshop, tj one zadaju sistem kakav hoce a ja sam imao zadatak da konfigurisem kakav bi policijski i drugi sistem ustanova bio..

I tu su se toliko odusevile mojim sistemima, da bukvalno su postale opozicija...a ranije su bile ideje , pozicija se isplati mrsis muda par godina i dobijes svoj reon, npr dobijes svoj muzej ili svoju galeriju ili svoje odelenje....
Ili svoju bolnicu u Batajnici..

Kladim se da bi ste se i vi odusevili ali necemo da pisemo o tome, a potsetio si me na taj deo ovim tokom razgovora..vec sam bio zaboravio to skroz....nije neki ludacko veci budzet, mislim da je mozda i jeftinije nego sada, ali je mocno do bola...kazem one su postale opozicionarke zbog tog workshopa, videle su koliko bolje moze da se zivot organizuje a da ne kosta nista....samo dobra ideja..
Ja mu dodjem guru za njih...sad su one mocne zene, medju 500 najmocnijih zena u Srbiji...na toj listi su...mozda i sanjare da neko nekad sprovede taj sistem u delo , ko zna...ali je zanimljiva anegdota...
 
Priča iz Kurira. Ako oni lažu, lažem i ja...

Nišlija M.D. (40) prijavio je policiji svog ličnog lekara (44) i naveo da ga je muškarac čije je ime poznato redakciji obljubio 28. aprila u njegovoj kući.

Kako je M.D. rekao za Kurir, on se nekoliko dana nakon obljube obratio policiji.


- Pre šest godina sam ostao bez majke, poklekao sam i pao u neku vrstu depresije. Tada sam upoznao lekara koji me je lečio. Kako je prolazilo vreme, mi smo postali prijatelji i počeli smo da se družimo porodično.Upoznao sam njegove roditelje, on je upoznao moju porodicu i verenicu, sve je bilo normalno. Znao sam za njegovu seksualnu orjentaciju, ali to mi nije smetalo, cenio sam ga zbog dobrote - počinje priču M.D.

Pogledajte prilog 1154888
Mučila ga migrena

On navodi da su ga kobnog dana mučile migrene, te zbog bolova u glavi nije mogao da se pomeri, niti da ode do apoteke po lek.

- Smatrao sam, pošto je doktor i to psihijatar koji radi u zdravstvenoj instituciji, da može da mi pomogne. Pozvao sam ga i rekao da mi treba bilo kakva tableta, lek, bilo šta samo da prode bol - navodi naš sagovornik i nastavlja:

- Došao je tu kod mene u stan, ja sam jedva pričao od bola, progutao sam tabletu, nadajući se da će prestati migrena. Sledeće čega se sećam je da se budim na krevetu u spavaćoj sobi i to bez odeće. Potpuno omamljen video sam ga kako kleči pored mene, kako mi liže noge, posle mi je lizao butine i počeo oralno da me iskorišćava - priča ovaj Nišlija.

Zlostavljanje

On tvrdi da ne zna koja mu je tableta data, ali da je ponovo zaspao.

- me je probudila nje Trgao sam se još jednom u trenutku jergova težina jer je sedeo na mojim butinama, ja sam bio na stomaku i lizao mi je leđa. Bio sam potpuno skrhan od one tablete, verovatno sam ponovo zaspao. Probudio sam se dan kasnije, osećao sam se prljavo, poniženo.

Kako je naveo, nije mogao da zamisli šta će mu se desiti.

- Nikada nisam sumnjao da će mi uraditi ovako nešto. Prijavio sam ga policiji kasnije jer nisam mogao da dođem sebi od šoka.
...............................................

Kako bi vi reagovali da se vama desilo?
možda čovek ima fetiš, možda mu je samo lizao leđa...čuj kobni dan...hahaha pa preživeo je šta je tu kobno?
uostalom neka provere doktori da li mi je anus rasturen kao što proveravaju kod silovanih žena
kakve su ovo nebuloze po medijima zašto ne ode lekaru i sa izveštajem presavije tabak pa kod niškog advokata ...

neka se raspita o advokatu naravno, da ne naleti ponovo na neki fetiš

u nišu se bar sve o svakom zna nije teško dobiti uvid u nečiji dosije.
 
možda čovek ima fetiš, možda mu je samo lizao leđa...čuj kobni dan...hahaha pa preživeo je šta je tu kobno?
uostalom neka provere doktori da li mi je anus rasturen kao što proveravaju kod silovanih žena
kakve su ovo nebuloze po medijima zašto ne ode lekaru i sa izveštajem presavije tabak pa kod niškog advokata ...

neka se raspita o advokatu naravno, da ne naleti ponovo na neki fetiš

u nišu se bar sve o svakom zna nije teško dobiti uvid u nečiji dosije.
da ne bude * zvao sam advokata na konsultacije u vezi tuzbe protiv doktora, kupio je sok koji je imao cudan ukus ...*
 
Priča iz Kurira. Ako oni lažu, lažem i ja...

Nišlija M.D. (40) prijavio je policiji svog ličnog lekara (44) i naveo da ga je muškarac čije je ime poznato redakciji obljubio 28. aprila u njegovoj kući.

Kako je M.D. rekao za Kurir, on se nekoliko dana nakon obljube obratio policiji.


- Pre šest godina sam ostao bez majke, poklekao sam i pao u neku vrstu depresije. Tada sam upoznao lekara koji me je lečio. Kako je prolazilo vreme, mi smo postali prijatelji i počeli smo da se družimo porodično.Upoznao sam njegove roditelje, on je upoznao moju porodicu i verenicu, sve je bilo normalno. Znao sam za njegovu seksualnu orjentaciju, ali to mi nije smetalo, cenio sam ga zbog dobrote - počinje priču M.D.

Pogledajte prilog 1154888
Mučila ga migrena

On navodi da su ga kobnog dana mučile migrene, te zbog bolova u glavi nije mogao da se pomeri, niti da ode do apoteke po lek.

- Smatrao sam, pošto je doktor i to psihijatar koji radi u zdravstvenoj instituciji, da može da mi pomogne. Pozvao sam ga i rekao da mi treba bilo kakva tableta, lek, bilo šta samo da prode bol - navodi naš sagovornik i nastavlja:

- Došao je tu kod mene u stan, ja sam jedva pričao od bola, progutao sam tabletu, nadajući se da će prestati migrena. Sledeće čega se sećam je da se budim na krevetu u spavaćoj sobi i to bez odeće. Potpuno omamljen video sam ga kako kleči pored mene, kako mi liže noge, posle mi je lizao butine i počeo oralno da me iskorišćava - priča ovaj Nišlija.

Zlostavljanje

On tvrdi da ne zna koja mu je tableta data, ali da je ponovo zaspao.

- Trgao sam se još jednom u trenutku jer me je probudila njegova težina jer je sedeo na mojim butinama, ja sam bio na stomaku i lizao mi je leđa. Bio sam potpuno skrhan od one tablete, verovatno sam ponovo zaspao. Probudio sam se dan kasnije, osećao sam se prljavo, poniženo.

Kako je naveo, nije mogao da zamisli šta će mu se desiti.

- Nikada nisam sumnjao da će mi uraditi ovako nešto. Prijavio sam ga policiji kasnije jer nisam mogao da dođem sebi od šoka.
...............................................

Kako bi vi reagovali da se vama desilo?
A zasto njegova porodica i verenica nisu otisli da mu kupe lek ili prvi komsija nego pozvao doktora da mu ga utera.Ma nije nego...
 

Back
Top