Quantcast

Pozorista i kartice za njih

turcin

Ističe se
Poruka
2.289
Svi,bi mi voleli da mozemo rezervisati karte za predstave i do dva meseca unapred,da imamo popuste ne karte,da mozemo povesti koga hocemo sa sobom,a da i on ima popust,da budemo privilegvani,ako ne mozemo na predpremijere i premijere koje su uglavnom rezervisane za VIP goste,da mozemo bar neke koncerte gledati po ceni pristupacnoj za nas dzep, i to cele godine,postoje i mogu se uzeti kartice za pozorista i koncerte koje sve ovo donose za sve zainteresovane kontakt champbroadcastbot@lycos.mail,svakome odgovaram samo ostavite kontakt za odgovor.

lord sit

Obećava
Poruka
59
Mene je prosle godine prevario diler,prodao mi karticu koja je istekla,ali sam uzeo preko ovog oglasa,i prezadovoljan sam,sve je OK,registrovao sam je i vec smo isli nas nekoliko na predstavu,tako da sam povratio ulozeni novac i cele godine sve sto budem isao,a mogu svaki dan,fakticki za upola manju cenu,kad sracunam koliko mi je love ostalo od popusta mogu sebi nesto dobro da kupim.

tab503

Buduća legenda
Administrator
Poruka
49.272
upravo to.
http://www.bg-pozoriste.co.yu/
Cene su od 20 do 70% nize za sve predstave osim za Zvezdara teatar (on jedini nije na njihovoj listi).
Svakog meseca za odredjene predstave u ateljeu daju i do 70% popusta (sto znaci da je karta umesto 800 negde oko 300 din) a celokupna registracija je za dz.
JA sam clan vec nekih 6 godina i nikad problem nisam imao, ni sa kartama ni sa rezervisanjem. Elegantno preko interneta rezervisem i vec popodne mogu da ih podignem.. Sad se karte podizu u onom novom trznom centru gde je megatrend (jedan kraj ide u makedonsku a drugi kod podzemnog prolaza blizu doma omladine)

Preporuka svima da se preko interneta registruju.
3 minuta besplatnog posla i popusti na sve predstave :)

tab503

Buduća legenda
Administrator
Poruka
49.272
ima ali su manji.
Sad treba da odem da pogledam Plinsku Svetlost (ona je imala premijeru pre par meseci) i popust postoji (ali mislim da je oko 100 din, ali ni to nije lose) :lol:

Inace jesam, ali nesto ne posecujem ovaj forum :lol:

tab503

Buduća legenda
Administrator
Poruka
49.272
Za Jadnike ima (doduse samo 50 dinara, ali ipak ga ima :lol: )
Cigani lete u nebo i Cikago su predstave pozorista na Terazijama a to pozoriste nije na listi kluba.
Za ljubavnika iskren da budem nisam cuo. Ne znam za tu prestavu. Kakva je, da li valja?

Strela

Elita
Poruka
17.186
"Љубавник великог стила" је водвиљ Реја Кунија у режији Владе Лазића (режирао и Цигане), игра се у
Звездара театру. Глуме Милан Калинић, Катарина Жутић, Јанош Тот, Милорад Мандић Манда...

Strela

Elita
Poruka
17.186
mmm interesantno.

Inace spomenuo sam da i Zvezdara nije na listi ;)

Hvala za preporuku.

Cene su od 20 do 70% nize za sve predstave osim za Zvezdara teatar (on jedini nije na njihovoj listi).
Јесете споменуо си, али је после испало да ни ПНТ није на листи, а управо та два позоришта имају хит представе...;)

tab503

Buduća legenda
Administrator
Poruka
49.272
pa dobro, eto pogresio sam :P
Sustina mog posta je bila da je clanarina potpuno besplatna a da se dobijaju dosta dobri popusti koji su u rangu i onih koji se dobijaju za kratice koje se placaju, a koliko znam i na karticama za premijere nema uvek popusta ;)
Klub cije je clanstvo besplatno a donosi korist onome ko voli da posecuje predstave, a narocito da pogleda istu predstavu sa drugom postavom i slicno.

Treća

Iskusan
Poruka
6.355
Tab, hvala za link. Sinoć sam se prijavila i baš sam to tražila. Imam karticu za ATELJE ali mi se nijedna predstava ne gleda. Da li je neko gledao tamo, skoro, nešto što nije u vezi sa sadašnjom političkom situacijom ili pitanjima medija, trovanja mladih ljudi reklamama i prevazilaženjem seksualnih frustracija izazvanih konvencijama?

tab503

Buduća legenda
Administrator
Poruka
49.272
Tab, hvala za link. Sinoć sam se prijavila i baš sam to tražila. Imam karticu za ATELJE ali mi se nijedna predstava ne gleda. Da li je neko gledao tamo, skoro, nešto što nije u vezi sa sadašnjom političkom situacijom ili pitanjima medija, trovanja mladih ljudi reklamama i prevazilaženjem seksualnih frustracija izazvanih konvencijama?
Ako mislis iskljucivo na atelje nesto se ne secam da ima takve kakvu trazis :lol:.
U JDP-u sam sinoc gledao simpaticnu laku komedijicu "kokoska"
Doduse recnik je malo "tvrdji" ali je laka, nema veze sa svim ovim sta si zelela da zaobidjes i prijatno ce ti proci sedamdesetak minuta koliko traje.
Voja Brajevic, Anita MAncic i fenomenalna Seka Sabljic (sta vise reci :lol: ).

Treća

Iskusan
Poruka
6.355
Ma nemam ja ništa protiv tzv. teških predstava, ali sam se zasitila starih, prežvakanih priča. Uostalom, ne moram kada odmaram da živim realnost. A postoje odlične komedije koje teraju na razmišljanje i pune su poruka. Takve stvari najviše volim. Primer takve komedije je, doduše film, Life of Brian. :)

turcin

Ističe se
Poruka
2.289
Ima popust i za PNT i za cikago,cak mesec dana unapred mozes rezervisati kartu ako ti odgovara,i jos kojesta,uzgred uvek se dobijaju po dve kartice za dva pozorista,i ovo nema veze sa klubom ljubitelja i popustom koji oni daju,a ostavio sam vam mail pa za sve sto vas zanima pitajte,znate da za premijere nema popusta pa cak ni karti u regularnoj prodaji za isto,itd.itd.