Quantcast

Позоришни клуб

Strela

Elita
Poruka
17.186
Отварам ПОЗОРИШНИ КЛУБ, који ће бити намењен свим љубитељима позоришта, за угодну и необавезну конверзацију, пре и након представа!

Шампањац у част отварања новог клуба!

Poslednja izmena:

Drug Chlan

Zainteresovan član
Poruka
103
Pa da pochnemo...

Vecheras gledao "Porazgovarajmo o zivotu i smrti" u BITEF-u,lepa predstava i dosta realna.
Igraju: Danica Maksimović, Feđa Stojanović, Žarko Lazić
Svo troje su dobri.Pored njih pojavljuje se neka balerina na pochetku i kraju.

MegaTroN

Obećava
Poruka
82
Strela:
Какав је то Гигер Сатан у твом аватару? :shock:
Slikar se zove Hans Rudi Giger, a slika se zove Satan.

@sajber barbi: Jeftović je prototip netalentovanog sujetnog razmaženog tatinog sina, koji je isti i u pozorištu i na filmu i u privatnom životu. Ne moram da gledam predstavu da bi se po ko zna koji put uverio koliko je očajan..

with love

Početnik
Poruka
7
Upravo odgledah predstavu Chorus line u Pozoristu na Terazijama! FENOMENALNO!!! Odlicna je predstava, vrlo neobicna, nesvakidasnja! Svaka cast glumcima, narocito su dobri Mina Lazarevic, Kalina Kovacevic, Ivan Bosiljcic, Miroljub Turajlija... Jedino je Bojana Stafanovic malo zakazala, narocito igracki i pevacki, a mislim da je to za mjuzikl jako bitno! Cak je i jedini stariji glumac Janos Tot izneo odlicno svoju ulogu, iako nije komicna u kojima je uvek bozanstven! BRAVO!!! :p

gost 81725

Početnik
Poruka
48
Sinoc vam vodila sestru da gleda Jastucka (ja gledala po drugi put) Ona odusevljena,ja - podrazumeva se cim gledam drugi put....Mada- pocinje vec malo da me smara ta improvizacija glumaca - pogotovu mladje generacije dodavanje njihovih fazona na text koji vec govore...Mislim,znam da je to radio Z.Radmilovic ali ne mogu svi biti kao on... Jer ljudi koji su prvi put gledali predstavu mislili su da je to originalan text..Tako da malo jacina predstave gubi na znacaju...U studentskom gradu sam gledala Ribarske svadje....Maricic je toliko ,,provaljivao" da je u nekim momentima bilo tesko da se nastavi sa tekstom...To nekad jeste slatko,ali ne uvek....

marlen_kini

Zainteresovan član
Poruka
318
Ja sam pre nekoliko dana gledala predstavu MANDRAGOLA (Nikolo Makijaveli), u pozoristu BOSKO BUHA. Predstava mi se jako dopala, i mislim da je ekipa glumaca odlicna. igraju: Viktor Savic, Dragoljub Denda, Danica Maksimovic, Katarina Markovic (publici poznatija po ulozi Roze u seriji AGENCIJA ZA SIS), Jakov Jevtovic (sin poznatog profesora glume na FDU Vladimira Jevtovica)... preporucujem je svima, jako je dobra.

Strela

Elita
Poruka
17.186
marlen_kini:
Ja sam pre nekoliko dana gledala predstavu MANDRAGOLA (Nikolo Makijaveli), u pozoristu BOSKO BUHA. Predstava mi se jako dopala, i mislim da je ekipa glumaca odlicna. igraju: Viktor Savic, Dragoljub Denda, Danica Maksimovic, Katarina Markovic (publici poznatija po ulozi Roze u seriji AGENCIJA ZA SIS), Jakov Jevtovic (sin poznatog profesora glume na FDU Vladimira Jevtovica)... preporucujem je svima, jako je dobra.
Што је она симпатична... :-D На ТВ-у је изванредна комичарка. Баш ме занима каква је у позоришту?

marlen_kini

Zainteresovan član
Poruka
318
Ma fenomenalna je. Jako talentovana... Posto je ona bila u Vladinoj klasi, on za nju kaze da je naslednica Seke Sabljic. i zaista je tako. svaka pohvala za nju, ali i ostale glumce te MANDRAGOLE. Sutra idem da gledam predstavu KISS ME KATE na TERAZIJAMA, cula sam da je dobra.