Poznato šta je provokator vikao Novaku: Ove reči su ga potpuno razbesnele

Admin Sredoje

Vruć 'leba i ajvar na njemu. Mljac.
Administrator
Poruka
111.647

Još jednom je Novak Đoković bio revoltiran zbog ponašanja navijača.​


10:41:56_2023012510414359757_original_am-l.jpeg


Više puta se na ovogodišnjem Australijan openu Novak žalio na provokacije sa tribina.

Bilo je onih koji su pravili buku, neprimereno dobacivali, pa je Đoković, u trenucima kada sudija ili obezbeđenje nisu sami reagovali, prigovarao.

Ovoga puta se požalio na ponašanje navijača koji je doviknuo njegovom protivniku Andreju Rubljovu da ga "pošalje kući", 12 meseci nakon njegove sage o deportaciji.

Đoković je tada od sudije Džejmsa Keotavonga zatražio da reaguje i da ga upozori.

Nakon što je osvojio prvi set, Đoković je to uradio još jednom.

- Ne smeta mi ako podržava njega (Rubljova), ali on tri ili četiri puta zaredom ponavlja stvari o meni.

Tokom meča drugog kola je imao problem sa pijanim čovekom na tribinama, pa je rekao sudiji da je gledalac pokušavao da mu "uđe u glavu" tokom taj-brejka.

Tip je poludeo, od prvoh trenutka me provocira. On nije ovde da gleda tenis - rekao je i pozvao sudiju da reaguje i pozove i obezbeđenje.

On je posle meča prokomentarisao ponašanje bučne publike.

- Ono sa čime imam problem je kada neko pređe granicu, više puta... i kada nema nimalo poštovanja.

On je u ovom meču preslišao Andreja Rubljova (6:1, 6:2, 6:4) i u polufinalu ga čeka Amerikanac Tomi Pol.

https://sportal.blic.rs/tenis/novak...*MTY3NDY2OTUxMS4zOS4wLjE2NzQ2Njk1MjguNDMuMC4w
 
Tokom meča drugog kola je imao problem sa pijanim čovekom na tribinama, pa je rekao sudiji da je gledalac pokušavao da mu "uđe u glavu" tokom taj-brejka.
A sta mu je bilo u glavi dok je grlio sekvoju?

Da pijanac koji ulazi u glavu...

Sudeci po ovome sta je Dojkan poceo lupetati, nikakve stete ne bi ni bilo da je ovaj i usao, zato sto tamo ocito nema niceg.
 

Još jednom je Novak Đoković bio revoltiran zbog ponašanja navijača.​


10:41:56_2023012510414359757_original_am-l.jpeg


Više puta se na ovogodišnjem Australijan openu Novak žalio na provokacije sa tribina.

Bilo je onih koji su pravili buku, neprimereno dobacivali, pa je Đoković, u trenucima kada sudija ili obezbeđenje nisu sami reagovali, prigovarao.

Ovoga puta se požalio na ponašanje navijača koji je doviknuo njegovom protivniku Andreju Rubljovu da ga "pošalje kući", 12 meseci nakon njegove sage o deportaciji.

Đoković je tada od sudije Džejmsa Keotavonga zatražio da reaguje i da ga upozori.

Nakon što je osvojio prvi set, Đoković je to uradio još jednom.

- Ne smeta mi ako podržava njega (Rubljova), ali on tri ili četiri puta zaredom ponavlja stvari o meni.

Tokom meča drugog kola je imao problem sa pijanim čovekom na tribinama, pa je rekao sudiji da je gledalac pokušavao da mu "uđe u glavu" tokom taj-brejka.

Tip je poludeo, od prvoh trenutka me provocira. On nije ovde da gleda tenis - rekao je i pozvao sudiju da reaguje i pozove i obezbeđenje.

On je posle meča prokomentarisao ponašanje bučne publike.

- Ono sa čime imam problem je kada neko pređe granicu, više puta... i kada nema nimalo poštovanja.

On je u ovom meču preslišao Andreja Rubljova (6:1, 6:2, 6:4) i u polufinalu ga čeka Amerikanac Tomi Pol.

https://sportal.blic.rs/tenis/novak...*MTY3NDY2OTUxMS4zOS4wLjE2NzQ2Njk1MjguNDMuMC4w

Шта се сад жали.. Нормалан и човек који држи до себе не би више да је на његовом месту крочио на тло тих дивљака. Али господин Џоковић ‘оће да буде Коза… Нека онда ћути и трпи ако је тако а не да хистерише и да кука!
 
Ви у Србији немате појма колика је мржња коју медији, политичка елита и 90% аустралијских сељака гаје према Новаку Ђоковићу. Ради нон стоп 24/7. Мрзе га за све и за ништа. Није рационално. Није само са Новаком, они на исти начин третирају сваког играча који није англо-немачки - само je 100 пута горе зато што Новак побеђује (а они то не могу да прихвате).

Тако је последњих 15 година. Једнако лоше третирају своје играче који нису англо. Мрзели су Јелену Докић, мрзели су Марка Филипусиса, Ника Кирјоса итд (осим ако побеђивали). Али обожавали су тог јебеног Лејтона Хјуита
 
Ви у Србији немате појма колика је мржња коју медији, политичка елита и 90% аустралијских сељака гаје према Новаку Ђоковићу. Ради нон стоп 24/7. Мрзе га за све и за ништа. Није рационално. Није само са Новаком, они на исти начин третирају сваког играча који није англо-немачки - само je 100 пута горе зато што Новак побеђује (а они то не могу да прихвате).

Тако је последњих 15 година. Једнако лоше третирају своје играче који нису англо. Мрзели су Јелену Докић, мрзели су Марка Филипусиса, Ника Кирјоса итд (осим ако побеђивали). Али обожавали су тог јебеног Лејтона Хјуита
Mene smara ta finoca sportista sto su fini slatki bajni prema hejterima,umesto govnjivim loptama da ih gadjaju
 
Imali smo Mate Parlova, koji je svojom izjavom "pa kako ja mogu biti nacionalista kada sam sampion sveta", objasnio svim ovim majmunima poput Djovaka kakav treba da bude jedan sampion sveta.

Djovak jeste najbolji teniser svih vremena. Ali nije sampion sveta, nego sampion bosanskih piramida.
kako si uspeo da povezes pavlovljevo jugoslovenstvo sa odnosom zapadnih medija i dela poblike prema Novaxu?
 
Постоје правила понашња која се разликују на различитим мјестима. Нису иста у јавним установама, позоришту, и на спортским теренима зна се граница између навијања и дивљаштва. Па и ту се разликују од спорта до спорта, оно што се у колективним спортовима толерише у тенису ако такво понашање омета концетрацију играча не.
Наравно да то они који су оперисани од спорта и спортске рубрике им служе како би оставили који малициозан и глуп коментар и не могу разумјети. а неки ће стати у "одбрану" кретена који не бјеше способан да обузда своју злобу и који је злоупотребио привилегију да уживо гледа великог шампиона.
Не мари, предевераће то Новак, предеверао је пакао прошле године у Аустралији када су хуље искористиле прилику да му загорчају живот, и овдје се мучи, трпи болове када се врати повреда, стисне зубе, наставља, покушаће све да уради оно због чега је у Аустралији. Наставиће он своју мисију, наставиће писати спортску историју. Велики шампион, хуманиста, велики човјек у сваком погледу и велики родољуб. Наведено су уједно и велики "гријеси", неопростиви у изопаченом поимању разних комплексаша или другосрбијанштином и аутошовинзмом зараженог дијела српског корпуса, Нолетова величина их подсјећа колико су јадни и ништавни.
 
kako si uspeo da povezes pavlovljevo jugoslovenstvo sa odnosom zapadnih medija i dela poblike prema Novaxu?

O kakvom jugislovenstvu pricas, covek je bio sampion sveta. Planete!
Poenta je o tome kako se ponasa jedan sampion.
Mate je objasnio.
Da se Djovak ponasa kao pravi sampion, ne bi mu niko skandirao, a i kada bi mu skandirali, umeo bi da ignorise.
 
O kakvom jugislovenstvu pricas, covek je bio sampion sveta. Planete!
Poenta je o tome kako se ponasa jedan sampion.
Mate je objasnio.
Da se Djovak ponasa kao pravi sampion, ne bi mu niko skandirao, a i kada bi mu skandirali, umeo bi da ignorise.
"pa kako ja mogu biti nacionalista kada sam sampion sveta",Pavlov je imao ovakav stav kao i Mate Benes zato sto su bili Jugoslovenski orjentisani i nije ih interesovalo nacionalno pitanje.Procitaj recenicu pa ces primetiti da je u pitanju nacionalizam, koji je u tadasnjoj Jugoslaviji bilo osetljivo pitanje.
Zato te i pitam,kakve veze imao ova izjava sa Novaxom komo takodje to pitanje nije bitno?
Novaxu zvizdi samo deo zapadne publike koji ne podnosi sportiste sa istoka,njemu niko ne zvizdi kada nastupa bilo gde izvan anglosfere
 

Back
Top