Poznati Dorćolci

BG5

Veoma poznat
Poruka
11.580
milena_prva.jpg


h.PNG


%7BC769805C-C1E7-4907-AE6C-2F828F5B5876%7Dbig_h.jpg


Nastavlja se...
 
mogo si i koštoonicu da staviš....on je starosedelac dorćola........misim....pa gloomci.....svi penzosi košarkaši zvezde i partizana......... profesori okolnih faxova..........gloomci i ostali........lokalne dangoobe....i oni koji nisu emigrirali..........kod dorćola je zanimljiva ta strooktoora poznatih i nižih socijalnih........toga ima i droogde....roma, onih starosedeoca........čini mi se najviše ima na vračaru i čooboori...i oni daju posebnu draž celoj priči...........mix različitosti..............ima ih i na tošinom boonaru...al tamo nema mixa....pa je taj kraj i nezanimljiv....
 
Ne diraj te mi moj dorcol...Nebojsa Glogovac mi je komsa,isto i bivsi gradonacelnik Mihajlovic...i Dzeja vidjam kod one njegove kockarnice...Marko Pantelic...ima dosta dosta dorcolca...Olja Karleusa...Giga iz srecnih ljudi(ili neka takva serija)
 
mene pitaš...? pa nisam. volim nbgd, a stan na dorćolu smo prodali pre nekoliko meseci, jer se nešto komšiluk naglo počeo urušavati po pitanju vaspitanja, a sa tim i imidž zgrada. a stan bio baš u krugu dvojke...i nije mi žao.
 
matora...znam za tvoj kraj.......nego anu pitam.....a otkad je vook karadžić na dorćolu.......? e...nema veze.......dorćolci idu u peru agu......nema veze...kažem....nego ne mogu da baš povežem da pominješ kao viđenije....gigu moravca....olju karleoošu......btw. ona se preselila na neimar, bila joj mala gajba...... a glogovac nije iz bg-a.......nema veze...oprosti, ana.... (:
 
Zato sto mi je najbliza Vuk Karadzic...Zivim na dorcolu ne moram da radim lili idem u skolu koja je u sitom kraju...Kazem samo za koga znam da je na dorcolu,a da je poznatiji tj ljudi znaju za njih...
 
Ne diraj te mi moj dorcol...Nebojsa Glogovac mi je komsa,isto i bivsi gradonacelnik Mihajlovic...i Dzeja vidjam kod one njegove kockarnice...Marko Pantelic...ima dosta dosta dorcolca...Olja Karleusa...Giga iz srecnih ljudi(ili neka takva serija)
onda si ti u ulici gundulicev venac,i ja sam jedno krace vreme zivela tamo..a giga moravac ne izbija iz jedne male kafanice kod bajlonija
 

Back
Top