Poznati američki reper na Tviteru podelio fotografiju jugoslovenske partizanke

Не, нису синоними за усташе и балије и комуњаре, као што смо видели безброј пута на овом форуму. Наиме, сваког ко је Србин родољуб ви називате четником, а четници су иначе банту црнци ваљда.
Naravno da nisu sinonimi. Veći deo Srba niti je bio u četnicima u drugom svetskom ratu, niti ih je podržavao. Ne nazivam ja nekog ko je rodoljub četnikom. Ti si se sam izjasnio kao četnik zato te i nazivam tako. Za rodoljube je ponižavajuće da ih neko naziva četnikom. Ta pijana banda je samo osramotila Srbe i ništa više. Kakve oni veze imaju sa rodoljubljem?
 
niti su svi Srbi četnici niti su svi četnici Srbi.
али су сви хурвати усташке *****

Za rodoljube je ponižavajuće da ih neko naziva četnikom. Ta pijana banda je samo osramotila Srbe i ništa više. Kakve oni veze imaju sa rodoljubljem?
вас титоистичке полутане не убрајамо ни у људе, а камоли у Србе
 
Naravno da nisu sinonimi. Veći deo Srba niti je bio u četnicima u drugom svetskom ratu, niti ih je podržavao. Ne nazivam ja nekog ko je rodoljub četnikom. Ti si se sam izjasnio kao četnik zato te i nazivam tako. Za rodoljube je ponižavajuće da ih neko naziva četnikom. Ta pijana banda je samo osramotila Srbe i ništa više. Kakve oni veze imaju sa rodoljubljem?
Нисам се изјаснио као четник, ти си провокатор србомрзац. И да, већи део Срба је био на страни "четника", сви знамо историју данас, нико више не учи комуњарску верзију.
 
вас титоистичке полутане не убрајамо ни у људе, а камоли у Србе

U čije to ti ime govoriš pa si izjavio umesto ne ubrajam ne ubrajamo? Birao te neko da ga predstavljaš? Ili sam sebi persiraš? Po mom mišljenju ti ne možeš biti Srbin. Srbi nisu šovinisti. Ti si pun mržnje a takvi ne treba da se ubrjaju u Srbe.
 
U čije to ti ime govoriš pa si izjavio umesto ne ubrajam ne ubrajamo? Birao te neko da ga predstavljaš? Ili sam sebi persiraš? Po mom mišljenju ti ne možeš biti Srbin. Srbi nisu šovinisti. Ti si pun mržnje a takvi ne treba da se ubrjaju u Srbe.
У чије име ти говориш? Изјасни се.
 
U čije to ti ime govoriš pa si izjavio umesto ne ubrajam ne ubrajamo? Birao te neko da ga predstavljaš? Ili sam sebi persiraš? Po mom mišljenju ti ne možeš biti Srbin. Srbi nisu šovinisti. Ti si pun mržnje a takvi ne treba da se ubrjaju u Srbe.

да, пун мржње према отпаду званом титоусташе
 
Poslednja izmena:
Нисам се изјаснио као четник, ти си провокатор србомрзац. И да, већи део Срба је био на страни "четника", сви знамо историју данас, нико више не учи комуњарску верзију.
HAHAHA. Koju istoriju? Falsifikate Samardžića i ekipe. Nije to istorija već jadnički pokušaj da se opere ono što se oprati ne može.
 
У чије име ти говориш? Изјасни се.
Ja ovde govorim u svoje ime i iznosim svoje mišljenje. Tebe i tvog drugara čini mi se nije niko izabrao da govorite u ime Srba. To što ste vi utripovali da ste jako bitni pa sebi dozvoljavate da se oglašavate u ime Srba i da se krijete iza celog srpskog naroda to nije razlog da vam neko ne kaže da smanjite doživljaj i da sve što govorite ustvari govorite u svoje ime a ne u ime celog srpakog naroda kao bi vi to želeli u svojim vlažnim snovima.
 
Ja ovde govorim u svoje ime i iznosim svoje mišljenje. Tebe i tvog drugara čini mi se nije niko izabrao da govorite u ime Srba. To što ste vi utripovali da ste jako bitni pa sebi dozvoljavate da se oglašavate u ime Srba i da se krijete iza celog srpskog naroda to nije razlog da vam neko ne kaže da smanjite doživljaj i da sve što govorite govorite u svoje ime a ne u ime celog srpakog naroda.
Ко је тебе изабрао да говориш у име Српског народа? Ко си ти, ком народу припадаш?
 
Овде се ради најбеднија замена теза , оне који ови називају четницима су били војници Краљевине ЈУГОСЛАВИЈЕ. И нису били само Срби, били су састављени од свих народа. Ова партизанка је Српкиња. Дакле четникуша по по логици постављача теме. Али четници који не постоје 70 година су на апаратима? Тема је болесна провокација и ништа више.
Pa i priča se o stvarima pre 70 godina.
Koji tebe kompleks drma da si shvatio da se na tebe odnosi? :hahaha:
 
Ко је тебе изабрао да говориш у име Српског народа? Ко си ти, ком народу припадаш?
Ja pripadam srspkom narodu. Nigde nisam izjavio da govorim u ime srpskog naroda kao što ti i tvoj prepametni kolega izjavljujete. Odmah kada vidim to da se krijete iza naroda shvatim koliki ste jadnici, nesigurni i luzeri pošto morate svoje lično mišljenje da sakrivate iza celog jednog naroda.
 
Pa i priča se o stvarima pre 70 godina.
Koji tebe kompleks drma da si shvatio da se na tebe odnosi? :hahaha:
Не прича се о томе већ о четницима на апаратима. Којим четницима, где их ви видите? На мене се односи све што је лаж о мом народу, свака пропаганда усмерена на њега. Ко нас данас зове четницима Усташе и балије. Дакле, када неко напише да сам четник он мисли да сам Србин. Зато бих ја то трпео?
 
Ja pripadam srspkom narodu. Nigde nisam izjavio da govorim u ime srpskog naroda kao što ti i tvoj prepametni kolega izjavljujete. Odmah kada vidim to da se krijete iza naroda shvatim koliki ste jadnici, nesigurni i luzeri pošto morate svoje lično mišljenje da sakrivate iza celog jednog naroda.
Не припадаш Српском народу, јер да припадаш не би написао да су четници на апаратима. Ова девојка је била Српкиња. Пази колики си јадник и лузер када се лажно представљаш.
 
Не припадаш Српском народу, јер да припадаш не би написао да су четници на апаратима. Ова девојка је била Српкиња. Пази колики си јадник и лузер када се лажно представљаш.
HAHAHA. Sada si počeo da određuješ i ko kojem narodu pripada. Ti si utripovao da si bog. Lepa je bila srpkinja antifašista pripadnik partizanskog pokreta i uhapšena je u četvrtoj neprijateljskoj ofanzivi u kojoj su pored ustaša i Nemaca protiv partizana bili uključeni i četnički odredi Marčetića i Drenovića.
 
to je za neku drugu pricu ali nije odgovor na moje pitanje..kakve veze imaju četnici sa uvodnim postom i temom
Kako nije odgovor? Četnicima je krivo što istina o partizanima ne može da se sakrije i što ih daju za primer antifašizma u celom svetu i pored njihovih laži i zato sam napisao četnici na aparatima. Mada nisam mislio da četnike stavim u prvi plan teme ali eto nakačiše se neki i temu odvedoše u sasvim nekom pravcu koji mi nije bila namera kada sam otvarao temu.
 

Back
Top