Poznate javne licnosti koje poštujete ?

Majk Tajsom - prošao je teško detinjstvo, rođen u najgorim uslovima. Majka prostitutka, otac pijanica. Niko da se stara o njemu. Završio u popravnom domu zbog kriminalnih aktivnosti (kradje i tako to) i srećom otkriven kao talenat boksa. Kasnije se izborio za sebe. Posle su ga iskoristili, bankrotirao je. Bio je usijana glava uvek zbog detinjstva i to se uvek moglo videti. Imao je i tragediju da mu umre ćerka. Danas se tu i tamo pojavi kao glumac i bavi se humanitarnim radom.
 
Imam ih više ali za pocetak izdvajam

Novak Djokovic,na vrhu svetskog tenisa, najbolji srpski brend i covek humanista

Olja Bečković,hrabra zena bez dlake na jeziku

Vladika Grigorije, svesteno lice u duhu savremenog sveta i zbivanja koji je u službi Boga ali čoveka pre svega
Ja bih ovde jedino umesto Olje stavio ime Brankice Stanković. :kpozdrav: A generalno nema puno tzv. javnih ličnosti koje posebno poštujem, ako se setim nekoga posebnog još, dopisaću...

I nešto bih da te pitam Nina ali nije mi cilj da te naljutim :) samo ima jedna stvar koja mi tehnički nije jasna - kako uspeš da pišeš tekst pa čak i pojedinačne rečenice pola ošišanom latinicom a pola srpskom abecedom? Ima onih koji pišu samo nepravilno i onih koji pišu abecedom ali kako dolazi do te mešavine polupisanja mi je u tehničkom smisllu zagonetka. A zadnjih par godina češće viđam tu spisateljsku pojavu iliti naviku.
 
TELEMMGLPICT000211354381_trans_NvBQzQNjv4BqrpfQw2hJyG_yckwxPAr0go9KzD8cVu9iguqnaKUswZA.jpeg
 
Nije više sa nama ali ne mogu da ga ne pomenem Vladeta Jerotić i tu ne treba objašnjenje.
Ne znam puno o njemu, ali sjecam se da ga je na jednom forumu citirao covjek koji je bio na njegovim predavanjima, navodno je Vladeta rekao - ne znam da li su psihodelici dobri ili losi, ali nesto sustinski menjaju u coveku.

Srpski Terence Mckenna, zao mi je sto nisam imao priliku sjesti s tim covjekom za isti stol i popricati.

Vladeta Jerotic, Predrag Raos, Kristijan Golubovic, Zdravko Mamic... sve odreda cool ljudi.
 
Ne znam puno o njemu, ali sjecam se da ga je na jednom forumu citirao covjek koji je bio na njegovim predavanjima, navodno je Vladeta rekao - ne znam da li su psihodelici dobri ili losi, ali nesto sustinski menjaju u coveku.

Srpski Terence Mckenna, zao mi je sto nisam imao priliku sjesti s tim covjekom za isti stol i popricati.

Vladeta Jerotic, Predrag Raos, Kristijan Golubovic, Zdravko Mamic... sve odreda cool ljudi.

Išla sam na par njegovih predavanja
U prvom redu sede monasi i monahinje
A on govori o ljubavi, sexu..
A ima na netu..
Neverovatan čovek... I to sve u 90. tim godinama života. Lucidan.
 

Back
Top