Познанства

MellowMinor

Obećava
Poruka
51
Средњих сам, већ неко време сама. Иако водим рачуна о изгледу, одевању, солидног сам изгледа (више од тога), пристојна, културна, пажљива, нико ми не прилази одређени временски период. Није да не умем сама, волела би да сам са неким. Пријатељице предлажу да отворим друштвену мрежу, неку од. Како упознати неког, да ли се заиста већина упознаје на друштвеним мрежама, (нисам патетичарка и очајница, имам жељу за заједницом.)

Средњих сам, већ неко време сама. Иако водим рачуна о изгледу, одевању, солидног сам изгледа (више од тога), пристојна, културна, пажљива, нико ми не прилази одређени временски период. Није да не умем сама, волела би да сам са неким. Пријатељице предлажу да отворим друштвену мрежу, неку од. Како упознати неког, да ли се заиста већина упознаје на друштвеним мрежама, (нисам патетичарка и очајница, имам жељу за заједницом.)
Jeste preko 20 godina se vec upoznajemo preko neta

Nekako se žena oseća jadno da prizna da joj baš ništa ne nedostaje, ali ti "pusti" muškarci je uopšte ne vide.
Vide oni, ali... imaš verovatno određen stav.
Popričati sa babama i dedama nije sramota, čak je uvek zanimljivo... a oni možda znaju nekog tamo ko ti je sličan. Moj hobi od nedavno je prilaženje babama. Svaka ima poneku ideju slušajući me, a sve počinje sa: "Dobar dan, kako ste? Mogu li da sednem?"
Nije recept, ali babe znaju 100 čuda. Babe su! :zcepanje:

Nekako se žena oseća jadno da prizna da joj baš ništa ne nedostaje, ali ti "pusti" muškarci je uopšte ne vide.
Vide oni, ali... imaš verovatno određen stav.
Popričati sa babama i dedama nije sramota, čak j uvek zanimljivo... a oni možda znaju nekog tamo ko ti je sličan. Moj hobi od nedavno je prilaženje babama. Svaka ima poneku ideju slušajući me, a sve počinje sa: "Dobar dan, kako ste? Mogu li da sednem?"
Nije recept, ali babe znaju 100 čuda. Babe su! :zcepanje:
Нисам савршенство. Изнад просека сам, врло пристојна, доброг стила облачења (више од тога). Све је онако како сам написала.

Back