Poznajete li licno nekoga ko je imao ili ima korona virus?

Sta da kazu?
Zdrastvo nam je u kolapsu. Mnogi su poslati kuci pa kako im bog da. Mnogima je receno nije ti nista i ako im je bilo svasta nesto da bi posle bilo ijaaooo pa ti prelezao koronu.
Zato ljudi treba da se cuvaju, pojacaju svoj imunitet jer na zdrastvo trenutno se bas nesto i ne mozemo osloniti.
Nikad nismo ni mogli,to ti je isto kao da trazis dobrog limara pa ako te usere
 
Očekivano je da ljudi poznaju neke koji su umrli. Pneumonija (za potrebe marketinga preimenovana u covid 19) je treći vodeći uzrok smrtnosti u svetu i kod nas.
Nema viška umrlih u odnosu na prošlu godinu prema podacima republičkog zavoda za statistiku, svako može da proveri da njihovom sajtu. Drugim rečima ovi ljudi ili neki drugi bi umirali svejedno sa ili bez virusa.
Veći problem je što su bolnice političkom odlukom zatvorene za druge bolesnike a mnogi nemaju novac za privatnike. To će sigurno dovesti do porasta smrtnosti u narednom periodu. Kancer nažalost ubija mnogo više od 0.27% obolelih kolika je statistika ovog virusa.
 
Očekivano je da ljudi poznaju neke koji su umrli. Pneumonija (za potrebe marketinga preimenovana u covid 19) je treći vodeći uzrok smrtnosti u svetu i kod nas.
Nema viška umrlih u odnosu na prošlu godinu prema podacima republičkog zavoda za statistiku, svako može da proveri da njihovom sajtu. Drugim rečima ovi ljudi ili neki drugi bi umirali svejedno sa ili bez virusa.
Veći problem je što su bolnice političkom odlukom zatvorene za druge bolesnike a mnogi nemaju novac za privatnike. To će sigurno dovesti do porasta smrtnosti u narednom periodu. Kancer nažalost ubija mnogo više od 0.27% obolelih kolika je statistika ovog virusa.
To je zlocin sto rade.
To sto bolnice pretvaraju u covid bolnice ce samo povecati smrtnost onih koji imaju druge bolesti.
I tako je najvise umire od kancera.
 
Očekivano je da ljudi poznaju neke koji su umrli. Pneumonija (za potrebe marketinga preimenovana u covid 19) je treći vodeći uzrok smrtnosti u svetu i kod nas.
Nema viška umrlih u odnosu na prošlu godinu prema podacima republičkog zavoda za statistiku, svako može da proveri da njihovom sajtu. Drugim rečima ovi ljudi ili neki drugi bi umirali svejedno sa ili bez virusa.
Veći problem je što su bolnice političkom odlukom zatvorene za druge bolesnike a mnogi nemaju novac za privatnike. To će sigurno dovesti do porasta smrtnosti u narednom periodu. Kancer nažalost ubija mnogo više od 0.27% obolelih kolika je statistika ovog virusa.
Prvo,pneumonija je samo jedna od propratnih bolesti tezeg oblika covid 19.
Drugo,zavod za statistiku ako se dobro secam ne obradjuje podatke tako brzo,tek sledece godine ce biti tacni podaci (AKO budu tacni,posto su oni pod sapom vlasti).
Trece,upala pluca NIJE treci uzrok smrtnosti u Srbiji,nego je na 4m mestu citiram - Hronične bolesti donjeg sistema za disanje 2,5-4,5% od ukupnog broja umrlih.Vecina njih su astmaticari.To sto si ti procitao je trece masto medju zaraznim bolestima.
Zvanicna statistika je da je potvrdjenih slucajeva (na 30.07) bilo 17 miliona,a umrlih 667500 (oko4%).Racunaj da se u dosta zemalja ne prijavljuju svi slucajevi i da se krije stvarno stanje umrlih i obolelih.
Kako si dosao do 0.27%? Daj pokazi nam tu metematiku da odmah preracunamo poslednje izbore,pa da Vucku damo njegovih 5%!!!
 
Kao što sam i rekao u početku znam i ja neke ljude koji su još uvek u covid bolnici,poznavao sam ženu koja je umrla od corone.
Ja znam da na pocetku te navodne pandemije ,bukvalno svi koji su umirali su bili tezi hronicni bolesnici ,posle par nedelja okrece se prica da za nedelju dana od "zaraze"umiru i potpuno zdravi ljudi ,ocito da je sve ovo debela laz i najveci eksperiment u istoriji covecanstva.
Uopste me ne bi cudilo i da su neki ljudi usmrceni ...a zna se da je dosta preminulih uracunato da su umrli od te famozne korone ..kao one scene u Italiji sa nekim kovcezima i glupostima .
 
Očekivano je da ljudi poznaju neke koji su umrli. Pneumonija (za potrebe marketinga preimenovana u covid 19) je treći vodeći uzrok smrtnosti u svetu i kod nas.
Nema viška umrlih u odnosu na prošlu godinu prema podacima republičkog zavoda za statistiku, svako može da proveri da njihovom sajtu. Drugim rečima ovi ljudi ili neki drugi bi umirali svejedno sa ili bez virusa.
Veći problem je što su bolnice političkom odlukom zatvorene za druge bolesnike a mnogi nemaju novac za privatnike. To će sigurno dovesti do porasta smrtnosti u narednom periodu. Kancer nažalost ubija mnogo više od 0.27% obolelih kolika je statistika ovog virusa.

Protiv pneumonije potoji vakcina:


Šta je vakcina protiv pneumokokne bolesti?
Pneumokokna bolest obično se odnosi na infekciju bakterijom Streptococcus pneumoniae. Ova vrsta streptokoknih bakterija veoma je rasprostranjena i predstavlja ozbiljnu opasnost po zdravlje dece i odraslih osoba. Infekcija ovom bakterijom načešće se javlja u gornjem delu disajnih puteva. Postoji preko 90 različitih vrsta pneumokokusa, od kojih neke mogu dovesti do pojave ozbiljnih infekcija poput infekcija uha, sinuzitisa, upale pluća, meningitisa i sepse. Neke vrste infekcija ovom bakterijom su invazivne infekcije, i mogu se slobodno kretati po telu i napadati različite organe i tkiva.



Pacijenti kojima se preporučuje vakcinisanje protiv pneumokokne bolesti su:



  • Odojčad
  • Deca i odrasli koji boluju od određenih infekcija na koje utiče vakcina
  • Odrasli stariji od 65 godina
 
Ja znam da na pocetku te navodne pandemije ,bukvalno svi koji su umirali su bili tezi hronicni bolesnici ,posle par nedelja okrece se prica da za nedelju dana od "zaraze"umiru i potpuno zdravi ljudi ,ocito da je sve ovo debela laz i najveci eksperiment u istoriji covecanstva.
Uopste me ne bi cudilo i da su neki ljudi usmrceni ...a zna se da je dosta preminulih uracunato da su umrli od te famozne korone ..kao one scene u Italiji sa nekim kovcezima i glupostima .
Moram da ti kazem da di napodao gomilu gluposti.
Prvo,nemoj se informisati sa YT,ali ne slusaj ni nas krizni stab,oni su tek prodati ili ucenjeni da pricaju sta im se kaze.Prati vesti iz nezavisnih izvora,iz vise zemalja i na vise jezika (ako ih ne znas,imas prevodilac na netu).Pa malo mucni glavom,nemoj razmisljati Miodragovim ili Lucicevim mozgom.
Drugo,to za mlade je demantovano isti dan kada su nasi strucnjaci rekli da deca ne obolevaju,opet si propustio kada je doktor pokazivao koliko je mladih obolelo u Kini,Italiji....itd.
Trece i najvaznije,pricaj sa ljudima!!Meni drugarica koju znam ceo zivot radi u Bolonji u bolnici,za 20god rada nije videla toliko umrlih kao u ta tri meseca.Lekari su pucali kad imaju 3 pacijenta koji umiru a jedan slobodan respirator,pa moraju da biraju ko ce da odmah umre a koga ce da probaju da spasu.Da ti ne pricam o ljudima koji rade u Srpskim bolnicama,tek subse oni nagledali svaceg,a pod pritiskom da ne smeju da daju informacije po cenu otkaza.
 
Moram da ti kazem da di napodao gomilu gluposti.
Prvo,nemoj se informisati sa YT,ali ne slusaj ni nas krizni stab,oni su tek prodati ili ucenjeni da pricaju sta im se kaze.Prati vesti iz nezavisnih izvora,iz vise zemalja i na vise jezika (ako ih ne znas,imas prevodilac na netu).Pa malo mucni glavom,nemoj razmisljati Miodragovim ili Lucicevim mozgom.
Drugo,to za mlade je demantovano isti dan kada su nasi strucnjaci rekli da deca ne obolevaju,opet si propustio kada je doktor pokazivao koliko je mladih obolelo u Kini,Italiji....itd.
Trece i najvaznije,pricaj sa ljudima!!Meni drugarica koju znam ceo zivot radi u Bolonji u bolnici,za 20god rada nije videla toliko umrlih kao u ta tri meseca.Lekari su pucali kad imaju 3 pacijenta koji umiru a jedan slobodan respirator,pa moraju da biraju ko ce da odmah umre a koga ce da probaju da spasu.Da ti ne pricam o ljudima koji rade u Srpskim bolnicama,tek subse oni nagledali svaceg,a pod pritiskom da ne smeju da daju informacije po cenu otkaza.
Sa Youtube se uopste ne informisem niti pratim sta prica Petrovic i njemu slicni ,nego razmisljam logicki da se ovde mnogo toga ne uklapa ,cas se prica jedno pa onda drugo ,pa onda demantuju sami sebe ....a znam da mojima i ljude koje znam nikome nista ne fali i da su svi zivi,kao i pre sto sam pisao .
Ovo za zdrave ljude to se desilo nakon izbora ,na to sam mislio ,tokom vanrednog stanja pretezno su objavljivali da su to bili tezi hronicni bolesnici .
 
Moram da ti kazem da di napodao gomilu gluposti.
Prvo,nemoj se informisati sa YT,ali ne slusaj ni nas krizni stab,oni su tek prodati ili ucenjeni da pricaju sta im se kaze.Prati vesti iz nezavisnih izvora,iz vise zemalja i na vise jezika (ako ih ne znas,imas prevodilac na netu).Pa malo mucni glavom,nemoj razmisljati Miodragovim ili Lucicevim mozgom.
Drugo,to za mlade je demantovano isti dan kada su nasi strucnjaci rekli da deca ne obolevaju,opet si propustio kada je doktor pokazivao koliko je mladih obolelo u Kini,Italiji....itd.
Trece i najvaznije,pricaj sa ljudima!!Meni drugarica koju znam ceo zivot radi u Bolonji u bolnici,za 20god rada nije videla toliko umrlih kao u ta tri meseca.Lekari su pucali kad imaju 3 pacijenta koji umiru a jedan slobodan respirator,pa moraju da biraju ko ce da odmah umre a koga ce da probaju da spasu.Da ti ne pricam o ljudima koji rade u Srpskim bolnicama,tek subse oni nagledali svaceg,a pod pritiskom da ne smeju da daju informacije po cenu otkaza.

Tek sada pocinju ozbiljnija ispitivanja oko posledica korone kod mladjih ljudi
koji su bolest prelezali kod kuce i isppostavlja se da svi od reda imaju neke posledice.
Frankfurtska univerzitetska klinika je radila preglede sa 100 mladjih ljudi koji
su bili pozitivni, bili su kod kuce, nisu imali nikakvih problema da bi se sada
ustanovilo da od njih 100 70% ima probleme sa srcanim misicem.
Druge organe nisu ni ispitavili, glavna ce ispitivanja biti sledece godine,
ali ov sve nikako ne sluti na dobro.
 
Sa Youtube se uopste ne informisem niti pratim sta prica Petrovic i njemu slicni ,nego razmisljam logicki da se ovde mnogo toga ne uklapa ,cas se prica jedno pa onda drugo ,pa onda demantuju sami sebe ....a znam da mojima i ljude koje znam nikome nista ne fali i da su svi zivi,kao i pre sto sam pisao .
Ovo za zdrave ljude to se desilo nakon izbora ,na to sam mislio ,tokom vanrednog stanja pretezno su objavljivali da su to bili tezi hronicni bolesnici .

Niko nista ne zna ( za sada), budi obazriv, nemoj da polazis od toga
da umiru samo stari i bolesni i da ti licno s tim nemas nikakve veze
jer ukoliko se ispostavi da ovi asimptomacni stvarno imaju senke na plucima, probleme
sa srcem i bubrezia, onda ce stvarno biti spasavaj se ko moze.
Danas te neke mere nisu bas uzasne, nema potrebe da se tome protivimo
mada je jasno da su mladji ljudi i nstrpljivi, a i umorni na neki nacin od postovanja
mera iako ih uopste nisu ni postovali.
 
To je zlocin sto rade.
To sto bolnice pretvaraju u covid bolnice ce samo povecati smrtnost onih koji imaju druge bolesti.
I tako je najvise umire od kancera.

Ti posle ovakve izjave treba da cutis i ne pises vise nista.
Sta komentarises da li je nesto zlocin ili ne, kad ljudima koji se lece zelis smrt.


Da li ti znas da virus postoji?
Postoje razni virusi pa se lako moze manipulisati tom pricom.

pa netacno je nikada pre nisu se ljudi lecil irespiratorima oni ne lece
na taj nacin ubijaju ljude
a lakoverne nek ubijaju
u Italiji su priznali da su ljudi umirali od pogresnog lecenja koje je nalozeno od szo
dakle jasno je sta je szo i sta radi
 

Back
Top