Watchman Buduća legenda Poruka 42.875 17.04.2011. u 21:42 - Pozlilo mu na komemoraciji u Jasenovcu. #1 U Jasenovac su došli u crnim uniformama, kakve su im nosili i dedovi.
sunchaya Buduća legenda Poruka 41.977 17.04.2011. u 21:48 - Pozlilo mu na komemoraciji u Jasenovcu. #2 Ne mož' da se otvori. Klot sivo
Пресретач Buduća legenda Poruka 36.527 17.04.2011. u 21:48 - Pozlilo mu na komemoraciji u Jasenovcu. #3
sakatilo1 Veoma poznat Poruka 14.488 17.04.2011. u 21:49 - Pozlilo mu na komemoraciji u Jasenovcu. #4 nebo sve vidi sve zna.......
sunchaya Buduća legenda Poruka 41.977 17.04.2011. u 21:51 - Pozlilo mu na komemoraciji u Jasenovcu. #5 Dal' su ga napucali kad se sklonio ili su ga čak i potapšali po ramenu, jer je možda iz stroja istupio u znak protesta?
Dal' su ga napucali kad se sklonio ili su ga čak i potapšali po ramenu, jer je možda iz stroja istupio u znak protesta?
G gost 114587 Elita Poruka 23.660 17.04.2011. u 21:59 - Pozlilo mu na komemoraciji u Jasenovcu. #6 lock.