Quantcast

POZIVNICA

Poruka
19.892
Било би лепо кад би председник Чешке дошао на протест, па да се вест о протесту рашири по медијима. Овако, неће ни извештавати мафијашки еуроспки медији.

Lamb

Primećen član
Poruka
868
a sta smo mi uradili da odbranimo kosovo?
nikakv miting, nikakv protest dole na kosovu, niti sad bar u Beogradu ispred ambasada

nasa zalaganja su kratkog veka

Lamb

Primećen član
Poruka
868
Sta pitas ? ja sam po majke Srbin ..ovo je udruzenije koje sam sa prijatelima uradil http://www.kosovoonline.cz/ ..inace sam poslanik Češkog parlamenta.
bas lepo, svaka cast za ovo, kad mi u Srbiji ne mozemo da se slozimo

nadam se da ce sve uspeti kako treba, jer EU i Amerika zeli da Srbija nestane sa zemlje i da se bioloski Srbi satru

p.s.
jel protest za povracaj Kosovoa Srbiji ili kako? nisam razumela najbolje

Kosmaj.cz

Obećava
Poruka
91
bas lepo, svaka cast za ovo, kad mi u Srbiji ne mozemo da se slozimo

nadam se da ce sve uspeti kako treba, jer EU i Amerika zeli da Srbija nestane sa zemlje i da se bioloski Srbi satru

p.s.
jel protest za povracaj Kosovoa Srbiji ili kako? nisam razumela najbolje

Pa ..znas ja mislim da smo pogresili, ... neznam dali te nalutim ..ali ja mislim, da pobedimo kada Srbija ujde u EU ..da idemo zajedno, da unutru ..u Strasburku preko svimi 800 poslanicima ..pokazemo sta se desi na KOSMETU ..kako se krisi medjunarodne prava .. posto ne svi englezi , francuzi ...pa i nemsi ..i ostali poslanici u evropskom parlamentu jesu protiv Srbije ..samo dobijaju ..dezinformacije i lazi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.