Позив Вучићу да поднесе оставку, каже ако треба, оставићу сам себе

АВ

• је противзаконито на позицији коју заузима

glasova: 3 50,0%
  • заузима место које заузима и појма незнам и не занима ме и није ме брига како и зашто

glasova: 0 0,0%
  • је где је јер је најбољи од најбољих

glasova: 1 16,7%
  • је добио одобрење од ЕУ и УСА да је све по закону

glasova: 4 66,7%

• Ukupno glasova
    6

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
25.490
https://rs.n1info.com/vesti/vucic-izvestaj-skupstina-drugi-dan/

Председник Србије Александар Вучић представио је у уторак „Извештај о преговарачком процесу са привременим институцијама самоуправе у Приштини“, од 15. јуна 2021. до 1. септембра 2022. године, на посебној седници Скупштине Србије. . Вучић је апеловао на све посланичке групе да још једном размотре могућност гласања за тај извештај, који је припремила владина Канцеларија за Косово и Метохију.

легалистички вакуумски салто мортале се настваља као перпетум мобиле.

У закону не постоји основа по којој председник странке .. ПОЛИТИЧКИ БИГАМИСТА подписује

ове бракове, признавања деце ... искључивања из тестамената

Незаконита перверсност без преседана.. Уствари није

Српска историја је препуна оваквих ПРЕВРАТА .... ОБЗНАНА ....

Војвода

Domaćin
Poruka
3.947
Тема није јели може или 'оће

Тема је јели по закону или

је икога баш брига јели по закону или не
Видиш да није. ОН је закон.

Poruka
18.097
Nije Zakon tu da bi se gospodin predsjednik Aleksandar Vucic ravnao po njemu, vec je Zakon tu da bi se ravnao po gospodinu predsjedniku Aleksandru Vucicu.
Gospodin predsjednik Aleksandar Vucic poznaje Zakon bolje nego sto Zakon poznaje samoga sebe.

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
25.490
Видиш да није. ОН је закон.
Nije Zakon tu da bi se gospodin predsjednik Aleksandar Vucic ravnao po njemu, vec je Zakon tu da bi se ravnao po gospodinu predsjedniku Aleksandru Vucicu.
Gospodin predsjednik Aleksandar Vucic poznaje Zakon bolje nego sto Zakon poznaje samoga sebe.
aleksandar-vucic2.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.