POZIV NA LINC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slonce

Legenda
Poruka
56.944
...elem...svi imamo svoje favorite u politici...e ovde ja vas pitam cenjeni i visokopostovani forumasi i forumasice...ko vam je najomrazeniji...koga bi ste streljali,razapeli na krst,nabili na kolac...izvolte...
 
1. Vojislav Koštunica
2. Miroslav Mišković
3. Velja Ilić
4. Goran Davidović Firer

nije po prioritetu, stvarno ne mogu da se odlučim koga bih pre
nakandno dodajem

5. Matija Bećković
6. Bora Đorđević
7. Vladika Pahomije

treće dodavanje
8. Vuk Bojović
9. Momo Kapor ( iz čistog fetiša )
 
po meni nema potrebe za linchovanjem, al rasterivanje gov.njivom motkom bi dobro doshlo - znachi, uletati u skupshtinu i rasterati ih komplet. zatim sve postojecje politichke partije i NV organizacije izbaciti na ulice a ako zhele da egzistiraju i dalje, nek izvole u shatore u onom parkicju kod SKCa gde ponekad vidim ljude da shtrajkuju gladju ispod nekih najlona, ili nek razviju shator ispred izvrshnog vecja u NSu, poshto i tamo imaju obichaj ljudi da shtrajkuju.

no sve to, po meni, ne bi mnogo pomoglo [sjashi kurto da uzjashe murta], dok se ne promeni nashe kolektivno nesvesno koje i dalje godinama i godinama trazhi i pravi sebi idole medju politicharima i vojnicima. vojislav koshtunica, vojislav sheshelj, tomislav nikolicj, boris tadicj, chedomir jovanovicj, nenad chanak, velimir ilicj, vuk drashkovicj, ...... sve idiot do idiota.
 
ajde da karamo skupstinu slozno....daklem metem tadica do pola zivog odranog da se okrece na laganoj vatrici... i prelazimo na koga...velja...njega mnogo volim...hmmm zapakujem mu trup i glavu u kutiju...da rucice i nogice vire...i ubacim u svinjac...sa 10-15 izgladnelih svinja...
 
1. Vojislav Koštunica
2. Miroslav Mišković
3. Velja Ilić
4. Goran Davidović Firer

nije po prioritetu, stvarno ne mogu da se odlučim koga bih pre
nakandno dodajem

5. Matija Bećković
6. Bora Đorđević
7. Vladika Pahomije

treće dodavanje
8. Vuk Bojović
9. Momo Kapor ( iz čistog fetiša )

Јадница! :roll::roll::roll: Шта све избацује из своје главе на екран:




 
1. Vojislav Koštunica
2. Miroslav Mišković
3. Velja Ilić
4. Goran Davidović Firer

nije po prioritetu, stvarno ne mogu da se odlučim koga bih pre
nakandno dodajem

5. Matija Bećković
6. Bora Đorđević
7. Vladika Pahomije

treće dodavanje
8. Vuk Bojović
9. Momo Kapor ( iz čistog fetiša )

a ja bi
sve po spisku MRŠ U TRI LEPE.....bagro seljačka
.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top