POZIV NA LINC DEO DRUGI!

Zvečan, Beograd -- Poslanica G17 plus u Skupštini Srbije Stojanka Petković kaže da su "molotovljeve koktele" na njenu kuću u Zvečanu bacili Srbi.

"Ovo nisu uradili Albanci, ovo su uradili Srbi i želim da javnost to zna. Moj politički progon počinje kada sam se kao poslanik kandidovala na listi G17 plus jer se moja borba svodi na borbu protiv korupcije i kriminala, za pravdu i istinu, za skretanje pažnje tamo gde rad nije dobar", rekla je Petkovićeva mitrovičkom radiju "Kontakt Plus".

Petkovićeva je naglasila da se stranka G17 plus nije prijavila za učešće na izborima na Kosovu.

"G17 plus se kao stranka nije prijavila za pokrajinske izbore. Građanska inicijativa G17 plus se prijavila za izbore u Štrpcu, Leposaviću i Zvečanu ali je pre tri nedelje odustala od učešća i istovremeno pozvala građane da ne učestvuju na izborima", dodala je ona.

Osećam se poražena kao osoba koja se već nekoliko godina bavi politikom i bori protiv separatizma i protiv nezavisnosti Kosova i Metohije, rekla je Petkovićeva.

Ona je navela i da nedavno dobila pretnje da će na nju biti izvršen atentat, u šta tada, kako je kazala, nije mogla da veruje.


Ovaj podatak preksinoć sam iznela na Odboru Skupštine Srbije za Kosovo i Metohiju pred velikim brojem novinara, kazala je ona i dodala da je iz beogradskog dnevnika "Alo" saznala da je na tom istom sastanku njoj prećeno.

"Volela bih da te novine ljudi pročitaju i shvatiće poruku meni i mojoj porodici. Sve što neko želi politički da razreši sa mnom neka to učini, ali nemoj da mi dira porodicu i decu, jer ovo nije poruka upozorenja niti je politička, već je poruka smrti", kazala je Petkovićeva.


Koordinator opštine Klina, Stojan Dončić,nedavno na sastanku zajednice srpskih opstina povodom izbora rekao je: Na području Metohije postoje grupice ljudi koji će sigurno izaći na izbore. Mi njih ne možemo da kontrolišemo, međutim ima jedna dobra stvar. Albanci su svakog Albanca koji je tada prihvatio srpsku vlast likvidirali. Došlo je vreme da i mi moramo tako nešto da uradimo.

Strasno je da Srbima sa Kosova koji su preziveli 7 godina albanskog terora ,sada prete i gadjaju ih bombama i psihopate i bolesnici iz njihovih sopstvenih redova i to samo zato jer se ne slazu sa njihovim politickim stavovima .:roll:

ma sigurno to zato sto je lepa kao dulicka markovicka:D

Шта је вре, шта је, само реагујем на вест онако како дрпковић реагује на вести кад страдају они који нису политички коректне жртве:arrow:
Чак сам и написао латиницом;-)
 
Da krenemo od sredine: albanci/šiptari/CARINA: ja te pitam jedno, ti odgovaraš drugo.
Ne treba meni da objašnjavaš, meni je sve jasno, kad nemaš odgovor onda glumiš žrtvu. Pitao sam te zašto tako nazivaš carinu, bilo da je nazivaš albanskom ili šiptarskom i da li sa njoj rade srbi i koliko njih. Naravno da nemaš pojma.

Sad vidim da nemaš pojma jer nisi prošla ni prišla u/kroz Zvečan.
Za razliku od mene. Bio sam četiri puta, tj četiri puta više od tebe.

Od dvoje ljudi koje spominješ - oboje sam upoznao. Jakšića jednom, samo upoznao a Stojanku Petković razgovarao više puta. Poslednji put telefonom kada se ovo desilo.

Lepo reče onaj-koji-nije-tvoj-predsednik: dve Srbije. Zato ne možeš da me razumeš, a nema ni potrebe.

Ako ti je uvreda što sam napisao: da bi doživela multiple orgazam na forumu da je Petkovićeva izjavila da su to učinili šiptari, to je samo jezik koji razumeš.
TI si uvreda za svakog normalnog. To sto telefonom komuniciras sa pomenutom "poslanicom", znaci da je dobro poznajes, ili da si bio toliko ozaloscen da si se morao s njom cuti i kontaktirati je.
Da li si ikada kontaktirao nekog drugog Srbina koji je gore prosao od pomenute "poslanice" ne znam, ali, sumnjam.
Za razliku od tebe, ja znam nekoliko porodica izbeglih sa Kosova, cije su kuce spaljene do temelja a ovde zive kao gradjani drugog reda.
"Poslanica" nigde nije gradjanin drugog reda, naprotiv. ONa moze i ovde i tamo, oni ni ovde ni tamo.
Zbog te razlike koju pravis zbog svoje politicke pripadnosti, za mene govori vise nego sam u stanju i da prihvatim, zbog onoga sto ti nisi u stanju ni da sakrijes.
Dakle, da vise ne bi mene svrstavao u onu "drugu" Srbiju, kao sto je ucino TVOJ predsednik, ides na IGNORE!
Pa, deli Srbiju na vas "fine i dobre" i nas "lose i zle", placi za "poslanicom" koja ima i gusto i pusto, ja cu za onima koji nemaju nista.
Ni sinove koji rade na carini i posluju sa Siptarima!!!
 
Ti nećeš kod mene na ignore.
Uvek i iznova se iznenadim dokle možeš da ideš u dvorstrukim aršinima, ti i tvoje kolege i koleginice.
Bio sam u Zvečanu, Mitrovici, Končulju i da ne nabrajam, na jugu srbije više puta.
Direktno sam pomogao našim ljudima, najdirektnije.
Ne verbalno kao ti. A i to verbalno ti slabo ide.
U tome se razlikujemo i zato se ne razumemo.
I nikad ni nećemo.
 
Napad priznali Srbi

21. decembar 2007. 14:01 | Fonet | 0
icon-comment.gif

Poslanik G17 plus Stojanka Petković rekla je danas FoNetu da su je pripadnici Kosovske policijske službe obavestili da su identifikovane i saslušane četiri osobe koje su bacile molotovljeve koktele na njenu kuću u Zvečanu 16. novembra.
"Svi počinioci su Srbi, građani Zvečana i ja njihove roditelje veoma dobro poznajem. Momci se nalaze pred punoletstvom, priznali su delo i da su imali crne maske na glavi", rekla je Petković.
Ona je objasnila da je grupu, koja je izvela napad, predvodio "jedan koji ima rođaku u komšiluku i veoma dobro poznaje teren". "Priznali su i da je motiv bio političke prirode, a napad je bio planiran da se izvede veče ranije.
Toga dana je i bila sednica Odbora za Kosovo i Metohiju na kojoj sam ja iznela da dobijam pretnje, ali su odustali kada su saznali da je moj sin u kući te večeri", precizirala je Petković.
Prema njenim rečima, mladići su u policiji ispričali da je odluka o napadu na njenu kuću doneta na slavi kod jednog od mladića. "Posle napada su otišli u kladionicu, a zatim u Mitrovicu, da bi imali alibi, što pokazuje da momci nisu nimalo naivni.
Ali, ono što mene i moju porodicu zanima jeste ko je nalogodavac svega ovoga. Ko je njih pripremao i instruirao da ovako nešto urade", naglasila je Petković.
Ona je izrazila nadu da će KPS istragu uraditi do kraja i otkriti ko stoji iza ove četvorice momaka.
"Očekujem da se nalogodavci pronađu, a bol, patnju, strahove i stres koji smo preživeli i preživljavamo moja porodica i ja niko neće moći da nadoknadi", rekla je Stojanka Petković

posveceno svim expertima, mudroserima i mudroserkama sa ove teme8-)
 
Napad priznali Srbi

21. decembar 2007. 14:01 | Fonet | 0
icon-comment.gif

Poslanik G17 plus Stojanka Petković rekla je danas FoNetu da su je pripadnici Kosovske policijske službe obavestili da su identifikovane i saslušane četiri osobe koje su bacile molotovljeve koktele na njenu kuću u Zvečanu 16. novembra.
"Svi počinioci su Srbi, građani Zvečana i ja njihove roditelje veoma dobro poznajem. Momci se nalaze pred punoletstvom, priznali su delo i da su imali crne maske na glavi", rekla je Petković.
Ona je objasnila da je grupu, koja je izvela napad, predvodio "jedan koji ima rođaku u komšiluku i veoma dobro poznaje teren". "Priznali su i da je motiv bio političke prirode, a napad je bio planiran da se izvede veče ranije.
Toga dana je i bila sednica Odbora za Kosovo i Metohiju na kojoj sam ja iznela da dobijam pretnje, ali su odustali kada su saznali da je moj sin u kući te večeri", precizirala je Petković.
Prema njenim rečima, mladići su u policiji ispričali da je odluka o napadu na njenu kuću doneta na slavi kod jednog od mladića. "Posle napada su otišli u kladionicu, a zatim u Mitrovicu, da bi imali alibi, što pokazuje da momci nisu nimalo naivni.
Ali, ono što mene i moju porodicu zanima jeste ko je nalogodavac svega ovoga. Ko je njih pripremao i instruirao da ovako nešto urade", naglasila je Petković.
Ona je izrazila nadu da će KPS istragu uraditi do kraja i otkriti ko stoji iza ove četvorice momaka.
"Očekujem da se nalogodavci pronađu, a bol, patnju, strahove i stres koji smo preživeli i preživljavamo moja porodica i ja niko neće moći da nadoknadi", rekla je Stojanka Petković

posveceno svim expertima, mudroserima i mudroserkama sa ove teme8-)

Само то су признали???
Шта би они мени све призналииии... и да су убили Ђинђића и још свашта нешто...
:twisted:
 
kako ti je bedan post:roll:

Јеси ли ти видео некада како полиција `обрађује`?
Прво се утврди шта теба да се `призна` па се онда приступа `обради` окривљеног!
Мислим јасно ми је шта КПС тражи да се призна у овом случају!
Када су толико ефикасни што још нису нашли ко је пуцао на ону децу у Гораждевцу...?
 
Јеси ли ти видео некада како полиција `обрађује`?
Прво се утврди шта теба да се `призна` па се онда приступа `обради` окривљеног!
Мислим јасно ми је шта КПС тражи да се призна у овом случају!
Када су толико ефикасни што још нису нашли ко је пуцао на ону децу у Гораждевцу...?

zelis da kazes da je policija iznudila priznanje?
to nema ama bas nikakve veze sa ovom temom, samo sam kopirao vest i da završimo sa ovim linčom.

znam jako dobro kako policija trazi priznanje, doduše znam za onu miloševićevsko-šešeljevsku, na žalost.

ne mešaj pobijenu decu u goraždevcu sa kretenima srbima koji bacaju bombu na kuću srba.
tako si još jadniji i ti i tvoji "argumenti"
 
А када су дежурним србофобима требали било какви докази за било шта???:evil:
Важно је да "здружено" опљуну - и готова ствар! Стока!

evo čoveka koji je realan, evo i dokaza, sada će on sve da objasni po ovom pitanju.
a onda po redu: BILJA, Pobednoscev, drbob i ostali sveznajući branioci srba i srpskog naroda.
 
Само то су признали???
Шта би они мени све призналииии... и да су убили Ђинђића и још свашта нешто...
:twisted:

tebi da, inace najveca "mana" sadasnje policije je da ne koristi "zakonom ovlascena" sredstva. valjda pod uticajem raznih internacionalaca i oni vrse samo demokratsko ispitivanje. znaci nema batina i sl. i zato je kazu i njen ucinak na otkrivanju manji od uobicajenog.
 
tebi da, inace najveca "mana" sadasnje policije je da ne koristi "zakonom ovlascena" sredstva. valjda pod uticajem raznih internacionalaca i oni vrse samo demokratsko ispitivanje. znaci nema batina i sl. i zato je kazu i njen ucinak na otkrivanju manji od uobicajenog.

Што ли су онда ови признали???
Поштени неки момци, мора да су се сами и пријавили!
А можда их је и Љатиф пријавио... ко ће га знати!

Него, Адеме, да ли ти је доступна нека статистика по питању убистава Срба на Космету, тј колико их је разрешено?

Видим да по Косметским затворима и у Бондстилу има подоста српских сужања... мора да се међусобно убијају!!!
 
i jos nesto, pre nekog vremena [2-3 meseca] prebaci me jedan srbin iz zubinog potoka do mitrovice, i policija nas zaustavi, jedno svetlo mu nije bilo radilo, kada su videli da je srbin, samo su mu rekli neka vozi pazljivije zbog smanjene vidljivosti i pozeleli mu laku noc, ja bio sa njim. znaci da bi albanac policajac kaznio srbina on mora zaista napraviti neki krupan prekrsaj
 
Napad priznali Srbi

21. decembar 2007. 14:01 | Fonet | 0
icon-comment.gif

Poslanik G17 plus Stojanka Petković rekla je danas FoNetu da su je pripadnici Kosovske policijske službe obavestili da su identifikovane i saslušane četiri osobe koje su bacile molotovljeve koktele na njenu kuću u Zvečanu 16. novembra.
"Svi počinioci su Srbi, građani Zvečana i ja njihove roditelje veoma dobro poznajem. Momci se nalaze pred punoletstvom, priznali su delo i da su imali crne maske na glavi", rekla je Petković.
Ona je objasnila da je grupu, koja je izvela napad, predvodio "jedan koji ima rođaku u komšiluku i veoma dobro poznaje teren". "Priznali su i da je motiv bio političke prirode, a napad je bio planiran da se izvede veče ranije.
 

Back
Top