Poziv na komšiju. Ovaj... Na kafu. :P

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Dakle devojke... Imam jedno pitanje za vas. Da li vam se desilo da vas zgodan mladi komšija (samac) pozove na kaficu u svoj stan? Kako ste odgovorile? Ako ste pristale, zbog čega (upoznavanje novog komšije, upoznavanje sa potencijalnim, sex, čisto iz znatiželje)? Kako ste se obukle i da li je on pročitao vašu nameru? Da li je možda loše procenio vašu nameru?

Čisto nešto mozgam, pa da vidim koliko to pije vodu. :lol:
 
Dešava mi se s vremena na vreme da me jedan mladi samac zove. Sad koliko je zgodan, to je već pitanje. :D
Jos nisam otišla, zato što ima nečasne namere, slao mi je neke lascivne poruke. :lol:
Kad hoću da ga zajebavam kažem: "Važi, videću jedan dan da svratim sa bratom."
Ako budem nekada i pristala to će biti u cilju čiste zayebancije.
Obukla bih se normalno, mislim da bi bilo providno kada bih se obukla drugačije nego inačea daidem kod komše iz ulaza.
 
S_K_V_O:
Dešava mi se s vremena na vreme da me jedan mladi samac zove. Sad koliko je zgodan, to je već pitanje. :D

Znajući tvoje preferencije, retko koji macan bi i imao prođu kod tebe. ;)

S_K_V_O:
Jos nisam otišla, zato što ima nečasne namere, slao mi je neke lascivne poruke. :lol:
Kad hoću da ga zajebavam kažem: "Važi, videću jedan dan da svratim sa bratom."
Ako budem nekada i pristala to će biti u cilju čiste zayebancije.

hahaha "Nečasne namere"? A da nema tragova "nečasnih namera"? :lol:

S_K_V_O:
Obukla bih se normalno, mislim da bi bilo providno kada bih se obukla drugačije nego inačea da idem kod komše iz ulaza.

Kad već pominješ providnost, to me podseća na jednu epizodu "Parova". Dakle, cica da bi iznenadila dečka koji joj se sviđa dolazi kod njega u mantilu i štiklicama. Caka je što ispod tog mantila nije bilo ništa. :lol: Jedino se zeznula jer je tip pozvao i roditelje i drugare i čitavu bagru. :shock: hahaha Genijalci. :D
 
jesus ja jednom pozvala mog komshiju,sprat iznad , zato shto mi se uchinio kao cool lik i shto sam ga sretala na mestima gde ja izlazim, ato su tako neka ne bash 'komercijalna' mesta, i polse sam danima sanjala kako ga ubijam :lol:
nisam vishe znala kako da ga izbacim napolje kako je zaseo i kakvih sam se gluposti naslushala za tih bezbroj sati koje je presedeo kod mene, vrhunac je bio kad je pitao shta imam za jelo poshto je bash ogladneo (tip zhivi 3 metra iznad ):shock:

tip ima preko trideset godina, a ovo su lineovi :

"ja sam neozbiljno ozbiljan "
"ja sam veliki poznavalac muzike, ja i moj brat imamo oko 200 CD-ova"
" a taj R'n'B jel to neka grupa, nisam chuo za njih " :shock:

i tako u nedogled , lik mi je napravio bar tri bore na chelu, koliko nisam verovala da je neko u stanju tako da bulazni
 
e pa posto je moj muz bio moj instruktor u teretani u komsiluku a ziveo je iznad teretane znaci bio je i komsija vazdusnom linijom
i zovemo se telefonom i on pita sta radim "pa spremam se za tusiranje,hoces da mi se pridruzis?" "stizem" naravno dok je on stigao ja sam se vec istusirala i obukla neki sorcic i majicicu.otvaram ja a on nosi peskir i sampon :shock:
"ti ozbiljno hoces da se tusiramo?!"
to je bilo jos pre nego sto smo se poljubili
 
Heh, mene je zvao jedan komsija pre dve godine. I ja odem, jednom kad mi je bilo skroz dosadno i rekoh, da upoznam coveka, zivi blizu mene. A delovalo mi je kao da me zove "drugarski". I odem ja kod njega i krenemo da pricamo i malo malo on krene nesto o sexu, pa kako ljudi imaj upredrasude, pa kako je n dzentlmen i ne prica sa kim je sve spavao itd. Hebote, gde sam dosla, mislila sam. Tu mu kazem kako imam decka, kako mi mnogo nedostaje sto trenutno nismo zajedno, zavrsim kafu i odem. Sve fino, kulturno, kao izdaleka. I opet me je zvao jedno pet puta i ja sve kulturno odbijam. Nije mi bas jasan.

O.k. mi je druzenje sa komsijama, zasto da ne, samo sto su cesto tu namere nejasne.
 
Sharlote:
Heh, mene je zvao jedan komsija pre dve godine. I ja odem, jednom kad mi je bilo skroz dosadno i rekoh, da upoznam coveka, zivi blizu mene. A delovalo mi je kao da me zove "drugarski". I odem ja kod njega i krenemo da pricamo i malo malo on krene nesto o sexu, pa kako ljudi imaj upredrasude, pa kako je n dzentlmen i ne prica sa kim je sve spavao itd. Hebote, gde sam dosla, mislila sam. Tu mu kazem kako imam decka, kako mi mnogo nedostaje sto trenutno nismo zajedno, zavrsim kafu i odem. Sve fino, kulturno, kao izdaleka. I opet me je zvao jedno pet puta i ja sve kulturno odbijam. Nije mi bas jasan.

O.k. mi je druzenje sa komsijama, zasto da ne, samo sto su cesto tu namere nejasne.


Zavisi kako izgledas. Meni ako se zenska svidja a nemam curu sto ne bi opleo. Nisam bolestan i nemocan. A ako mi se ne svidja mozemo popiti i 500 litara kafe nece ga dobiti.
Tako da tu nema nista ne jasno.
 
iluzionista:
Dakle devojke... Imam jedno pitanje za vas. Da li vam se desilo da vas zgodan mladi komšija (samac) pozove na kaficu u svoj stan? Kako ste odgovorile? Ako ste pristale, zbog čega (upoznavanje novog komšije, upoznavanje sa potencijalnim, sex, čisto iz znatiželje)? Kako ste se obukle i da li je on pročitao vašu nameru? Da li je možda loše procenio vašu nameru?

Čisto nešto mozgam, pa da vidim koliko to pije vodu. :lol:

Pa to ti je kao dilema na temi Pice za damu.. Baja ti ponudi pice prihvatis ili ne .. tako i sa komsijom..ako je komsa zgodan pa jos kuva dobru kafu ..shto da ne..negovanje dobro susedskih odnosa je uvek pozeljno. Nikada se ne zna za shta je to dobro..mozda je komsija elektricar ili vodoinstalater pa kada dodje do nekog kvara kucnog aparata ili treba da se zameni gumica na cesmi .. tu je komsija:-D
 
iluzionista:
Dakle devojke... Imam jedno pitanje za vas. Da li vam se desilo da vas zgodan mladi komšija (samac) pozove na kaficu u svoj stan? Kako ste odgovorile? Ako ste pristale, zbog čega (upoznavanje novog komšije, upoznavanje sa potencijalnim, sex, čisto iz znatiželje)? Kako ste se obukle i da li je on pročitao vašu nameru? Da li je možda loše procenio vašu nameru?

Čisto nešto mozgam, pa da vidim koliko to pije vodu. :lol:

Ja volim da znam komšije i da održavam kolko tolko dobre odnose sa njima... Zayebi radnju, ko zna šta će sutra biti a najbliži su mi oni.
Kad bi se pojavio neki zgodni komšija naravno da bih otišla da se upoznam s njim - bez ikakvih namera, čisto ono, da znam s kim delim okolinu.
 
Pa jeste,zvao me ali mi živimo u kućama,ali to mu dođe na isto.............:-D
Obučena sam bila u ono što nosim po kući,a to je trenerka,majica................ne vidim razlog zašto bi neko imao skrivene namere i ne verujem da čim me neko zove na kafu ima skrivene namere sve dok se ne dokaže suprotno................a išla sam čisto iz znatiželje,mislim pošto već stanujemo blizu,što se ne bi družili...................
 
Не живим у згради, већ у кући, улица крцата бабама и дедама, а пошто живим у заједничком дворишту ред је био да одржавамо добре односе, што значи ... кафеисање. Међутим, кад сам схватила да ти исти опајкавају, олајавају мене и моју породицу и имају лоше намере, онда сам забаталила то кафеисање. А ако сам слободна и имам згодног комшију, што да не одем код њега на кафу?
 

Back
Top