Poziv na dejt dejtova

MrNapokon

Legenda
Poruka
58.880
I sad On kaze: Upisi telefon, vodim te na dejt ovih dana.
Kako reagujete?
Jel ono e super, ovaj ima romanticne namere prema meni, kad idemo?
Ili malo taj osecaj pritiska. Tek smo se upoznali, ovaj ozvanicava, cekaj Mile polako, da se upoznamo, raskravimo malo?
Kako muskarci? Jel kazete tako? E idemo na dejt? Koliko to upali? Jel se povuce, proradi joj neki alarm unutrasnji, ili jednostavno isto, hajde da se cujemo i upoznamo, spontano sve bez preshe?
 
I sad On kaze: Upisi telefon, vodim te na dejt ovih dana.
Kako reagujete?
Jel ono e super, ovaj ima romanticne namere prema meni, kad idemo?
Ili malo taj osecaj pritiska. Tek smo se upoznali, ovaj ozvanicava, cekaj Mile polako, da se upoznamo, raskravimo malo?
Kako muskarci? Jel kazete tako? E idemo na dejt? Koliko to upali? Jel se povuce, proradi joj neki alarm unutrasnji, ili jednostavno isto, hajde da se cujemo i upoznamo, spontano sve bez preshe?
Ne prihvatam pozive na dejtove od kojekakvih osoba koje sam tek upoznala.
 
1652557470166.png
 
I sad On kaze: Upisi telefon, vodim te na dejt ovih dana.
Kako reagujete?
Jel ono e super, ovaj ima romanticne namere prema meni, kad idemo?
Ili malo taj osecaj pritiska. Tek smo se upoznali, ovaj ozvanicava, cekaj Mile polako, da se upoznamo, raskravimo malo?
Kako muskarci? Jel kazete tako? E idemo na dejt? Koliko to upali? Jel se povuce, proradi joj neki alarm unutrasnji, ili jednostavno isto, hajde da se cujemo i upoznamo, spontano sve bez preshe?
Bila je fora upoznas se sa devojkom u klubu, diskoteci, kaficu, pa uzmes telefon, ako jos koji put hocete da se vidite :P
A bila je fora i da odmah pocnes da se ljubis, onda se okrenes i odes :P
 

Back
Top