Poziv na dejt dejtova

lmihajlo

Aktivan član
Poruka
1.103
I sad On kaze: Upisi telefon, vodim te na dejt ovih dana.
Kako reagujete?
Jel ono e super, ovaj ima romanticne namere prema meni, kad idemo?
Ili malo taj osecaj pritiska. Tek smo se upoznali, ovaj ozvanicava, cekaj Mile polako, da se upoznamo, raskravimo malo?
Kako muskarci? Jel kazete tako? E idemo na dejt? Koliko to upali? Jel se povuce, proradi joj neki alarm unutrasnji, ili jednostavno isto, hajde da se cujemo i upoznamo, spontano sve bez preshe?
Ja neznam zašto se komplikuje pojam dejta, to je prosto, popijte neko piće u kaficu, pa ako postoji neki dogovor i neka hemija dolazi do seksa ako ne ostanete dobri prijatelji. Sve prave stvari su ustvari vrlo jednostavne.....

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.763
Ja neznam zašto se komplikuje pojam dejta, to je prosto, popijte neko piće u kaficu, pa ako postoji neki dogovor i neka hemija dolazi do seksa ako ne ostanete dobri prijatelji. Sve prave stvari su ustvari vrlo jednostavne.....
Znas sto brate.
Zato sto kad je izlazak i romanticno ocekivanje u pitanju tu su veoma nedefinisane, cak se dosta njih povlaci u smislu nemoj da zuris, a kad je placanje pica u pitanju tada je to instant definisano kao dejt i naravno da ga Ti placas.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.763
A ja kazem da je dejt, upravo s toga, glupost i da to izadjes s nekim/nekom ne znaci bas nista osim svidjanja i vidjanja i da to tako i treba shvatiti dok ne bude spavanja. E onda mozes da razmislis i kazes: e sad moze sveca sa vecerama.
Do tada je vidjanje, nema tu odredjivanja, on je muskqrac on cascava i placa i sl gluposti.
Ma ni posle. Mozes u znak paznje, musko si da, naravno, ti zoves na tu veceru, cool. Ali ovo ostalo? Glupost ortodoksna.
Postoji razlika izmedju muskarca i automata za besplatna pica. I zene znaju tu razliku, samo se prave ovde lude, jer hoce da ostave opciju da ih ponadani forumasi zivkaju na pansione bez seksualnog ishoda.
Poruka je automatski spojena:

A ja sam ih automatski provalio i sada ispenkavam to lepo iz njih kroz zabavu i forumasenje.

lmihajlo

Aktivan član
Poruka
1.103
Па да, ја лоше схватам, такорећи глупа сам. 😬
А мора неко и глуп да буде. 🙄
Poruka je automatski spojena:

Па да, ја лоше схватам, такорећи глупа сам. 😬
А мора неко и глуп да буде. 🙄
Nisam rekao da si glupa ali te verovatno ne zanima tema koja se stalno ponavlja

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.