Poziv na dejt dejtova

I sad On kaze: Upisi telefon, vodim te na dejt ovih dana.
Kako reagujete?
Jel ono e super, ovaj ima romanticne namere prema meni, kad idemo?
Ili malo taj osecaj pritiska. Tek smo se upoznali, ovaj ozvanicava, cekaj Mile polako, da se upoznamo, raskravimo malo?
Kako muskarci? Jel kazete tako? E idemo na dejt? Koliko to upali? Jel se povuce, proradi joj neki alarm unutrasnji, ili jednostavno isto, hajde da se cujemo i upoznamo, spontano sve bez preshe?
Ja neznam zašto se komplikuje pojam dejta, to je prosto, popijte neko piće u kaficu, pa ako postoji neki dogovor i neka hemija dolazi do seksa ako ne ostanete dobri prijatelji. Sve prave stvari su ustvari vrlo jednostavne.....
 
Ja neznam zašto se komplikuje pojam dejta, to je prosto, popijte neko piće u kaficu, pa ako postoji neki dogovor i neka hemija dolazi do seksa ako ne ostanete dobri prijatelji. Sve prave stvari su ustvari vrlo jednostavne.....
Znas sto brate.
Zato sto kad je izlazak i romanticno ocekivanje u pitanju tu su veoma nedefinisane, cak se dosta njih povlaci u smislu nemoj da zuris, a kad je placanje pica u pitanju tada je to instant definisano kao dejt i naravno da ga Ti placas.
 
A ja kazem da je dejt, upravo s toga, glupost i da to izadjes s nekim/nekom ne znaci bas nista osim svidjanja i vidjanja i da to tako i treba shvatiti dok ne bude spavanja. E onda mozes da razmislis i kazes: e sad moze sveca sa vecerama.
Do tada je vidjanje, nema tu odredjivanja, on je muskqrac on cascava i placa i sl gluposti.
Ma ni posle. Mozes u znak paznje, musko si da, naravno, ti zoves na tu veceru, cool. Ali ovo ostalo? Glupost ortodoksna.
Postoji razlika izmedju muskarca i automata za besplatna pica. I zene znaju tu razliku, samo se prave ovde lude, jer hoce da ostave opciju da ih ponadani forumasi zivkaju na pansione bez seksualnog ishoda.

A ja sam ih automatski provalio i sada ispenkavam to lepo iz njih kroz zabavu i forumasenje.
 
Па да, ја лоше схватам, такорећи глупа сам. ?
А мора неко и глуп да буде. ?

Па да, ја лоше схватам, такорећи глупа сам. ?
А мора неко и глуп да буде. ?
Nisam rekao da si glupa ali te verovatno ne zanima tema koja se stalno ponavlja
 
I sad On kaze: Upisi telefon, vodim te na dejt ovih dana.
Kako reagujete?
Jel ono e super, ovaj ima romanticne namere prema meni, kad idemo?
Ili malo taj osecaj pritiska. Tek smo se upoznali, ovaj ozvanicava, cekaj Mile polako, da se upoznamo, raskravimo malo?
Kako muskarci? Jel kazete tako? E idemo na dejt? Koliko to upali? Jel se povuce, proradi joj neki alarm unutrasnji, ili jednostavno isto, hajde da se cujemo i upoznamo, spontano sve bez preshe?
Kako ovo ,Vodim te na dejt dejtova, pretenciozno zvuči.

moram da upisujem njegov broj a on me vodi....nešto mi tu ne štima baš najbolje
možda me on vodi ali ako ja zovem, ja plaćam...

u pravu si
rekla bih u sebi čekaj bre Mile polako :lol:
 
Poslednja izmena:
Kako ovo ,Vodim te na dejt dejtova, pretenciozno zvuči.

moram da upisujem njegov broj a on me vodi....nešto mi tu ne štima baš najbolje
možda me on vodi ali ako ja zovem, ja plaćam...

u pravu si
rekla bih u sebi čekaj bre Mile polako :lol:
Tako je, i sad to lepo povezi sa mojom tvrdljom da se prvi put zapravo ni je ide na dejt, vec posle henki penki, do tada je sve jednostavno vidjanje i upoznavanje bez planiranih oretezija i to sve povezi sa temom ko placa pica na prvom "dejtu" tj vidjanju. I ko je tu pretenciozni Mile.
 
Ne znam nisam pratila tu temu. Ako izlazim računam na trošak možda zato nije važno da li će se neko uhvatiti za novčanik ili ne.
ne shvatam u potpunosti šta je poenta prvog dejta
termin kojim se opisuje prvi zajednički izlazak ili očekivanja?
 
A za druzenja sigurno necu da placam pica okolo ili dajem nekakav lazan znacaj tom susretu, kada, pogodi sta? Zato sam i otvorio ovu temu. Da bi zene lepo potvrdike ovo sto sam rekao. Da prvi susret ne znaci seks, ne znaci brak, na protiv, najverovatnije nece ni biti nista vise od poljupca a i to ako prorqde prekidaci, ako ne, kao drugari smo. Sto onda da se od jedne strane ocekuje ol inkluziv setap?
Ja to postujem i ne ocekujem nista. Bas tako, hajde da vidimo da li se poklapamo ili ne. Cemu zurba..slazem se. Sto onda i da zurimo i da se delimo po racunima? Ili bilo cemu drugom? Ili da definisemo taj susret i upakujemo ga u nekakav znacajan momenat u kojem treba da se pokazu sklonosti provajdera (djentlmena).
 
rekla bih sve po malo od nabrojanih stvari
ako dvoje hoće da se bolje upoznaju trudiće se da ostave utisak retko ko je izvorno spontan, svi vodimo računa o pristojnosti.
zato od prvog susreta ne bi trebalo očekivati baš ništa. ni od drugog...
ali ako bih i izašla sa nekim nemam tu sposobnost da paralelno lovim između redova skrivene mane pa bih verovatno ukoliko bi razgovor teko nesmetano poželela da izađem još koji put.
 
Rado se odazovem pozivu na kafu, piće, šetnju...
Msm.pod uslovom da me zainteresuje da ga i upoznam.
Moj pristanak da se vidimo ne znaci nista sem toga, jer tek kad se zaista upoznamo mogu da naslutim ili znam tac o sta bih dalje.
Pre neki dan sam eto bila na dejtu, da to tako nazovemo, ali nista, rekla sam mu da nisam zainteresovana i drago mi je da je to lepo podneo...
 
A za druzenja sigurno necu da placam pica okolo ili dajem nekakav lazan znacaj tom susretu, kada, pogodi sta? Zato sam i otvorio ovu temu. Da bi zene lepo potvrdike ovo sto sam rekao. Da prvi susret ne znaci seks, ne znaci brak, na protiv, najverovatnije nece ni biti nista vise od poljupca a i to ako prorqde prekidaci, ako ne, kao drugari smo. Sto onda da se od jedne strane ocekuje ol inkluziv setap?
Ja to postujem i ne ocekujem nista. Bas tako, hajde da vidimo da li se poklapamo ili ne. Cemu zurba..slazem se. Sto onda i da zurimo i da se delimo po racunima? Ili bilo cemu drugom? Ili da definisemo taj susret i upakujemo ga u nekakav znacajan momenat u kojem treba da se pokazu sklonosti provajdera (djentlmena).
Mi se navozali bajsevima, kapiram da je jadan riknuo hahahhahha
 

Back
Top