Pozitiva

Био нам сервисер за климу (редован сервис)... од данас користимо климу и баш нас брига колико је напољу (барем док не изађемо :whistling: ).

Издржали смо да до данас не упалимо.
 
Био нам сервисер за климу (редован сервис)... од данас користимо климу и баш нас брига колико је напољу (барем док не изађемо :whistling: ).

Издржали смо да до данас не упалимо.

Ми смо прошле године а зваћемо и ове. 1500 динара и мирни смо. Иначе, ради већ пар дана.
 
Мој нови сунцобран
IMG_20200630_063317.jpg
 
При крају... "допуна картице за следећи медеД биће..."
Не могу да направе нешто, а да су им сва слова на месту...

Иначе, одакле овако нешто? :think: Био бих заинтересован да имам попуст, када једног дана будем поново почео да се возим превозом (не пре септембра).

Ако попуст има везе са временом проведеним на бироу... могу они мени да плаћају :whistling:
 
При крају... "допуна картице за следећи медеД биће..."
Не могу да направе нешто, а да су им сва слова на месту...

Иначе, одакле овако нешто? :think: Био бих заинтересован да имам попуст, када једног дана будем поново почео да се возим превозом (не пре септембра).

Ако попуст има везе са временом проведеним на бироу... могу они мени да плаћају :whistling:
meSeD :malav:
 
За љубитеље финих кожних балетанки, Лабрадор аутлет на углу Јована Суботића и Стевана Марковића (одмах иза пет солитера на почетку Земуна) даје додатни попуст па тако све коштају 2990 динара.
 
Poslednja izmena:

Back
Top