Quantcast

Pozicioniranje na Windows 8.1

Akademsky

Početnik
Poruka
38
Pre nekoliko dana sam prešao na korišćenje Windows 8.1 i još nisam shvatio šta mogu da radim kada primenim ovu opciju. Ja sam bio 9 godina korisnik Windowsa 7 pa od kada sam prešao na Win8 imam pitanje.
Reč je o prečici WIN + . (Windows dugme + tačka). Kada sam to pritisnuo onda sam pomoću dugmeta sa strelicom na tastaturi dobio ovo:

Leva strana ekrana mi je neupotrebljiva. Pitam Vas čemu to služi?

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.356
Pre nekoliko dana sam prešao na korišćenje Windows 8.1 i još nisam shvatio šta mogu da radim kada primenim ovu opciju. Ja sam bio 9 godina korisnik Windowsa 7 pa od kada sam prešao na Win8 imam pitanje.
Reč je o prečici WIN + . (Windows dugme + tačka). Kada sam to pritisnuo onda sam pomoću dugmeta sa strelicom na tastaturi dobio ovo:

Windows key + . [period] - side screen snapping shortcut. Snaps the current applications to the side of the screen where the charms are placed (right side). By pressing Windows key + Shift + . you are able to snap everything to the left side.

Istina, nisam shvatio, pitam se da li to znaju i oni theBill-ovi priučeni programeri? :zcepanje::zcepanje:

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.356

Varijacija starog vica: Pobogu, zašto si to pritisnuo? :zcepanje: :zcepanje:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.