Pozeljnije je biti voljen nego biti shvacen

I ja kazem al i taj neshvacen a voljen ce se u nadu da ce biti shvacen i prihvaćen opredeliti za plivanje u toj voljenosti koja traje dok se pruza ono sto ti voljenost odrzava.... Stvorice se mit da on me je voleo al me nije shvatao... I sve to zasnovano na donzuanovskim manirima koji se praktično mogu dodvoriti svakoj iliti skoro svakoj kojoj manjka takve vrste paznje....a onaj koji ce je shvatit moguce da nece bacat na astal odmah takve manire...i sto onda vecinom postanu neshvacen i prizivaju pravu ljubav kao da ta donzuanovska nije dovoljna... Da da sve je to lepo al potrosi ti dzak soli samnom i to one ustajale...
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
I ja kazem al i taj neshvacen a voljen ce se u nadu da ce biti shvacen i prihvaćen opredeliti za plivanje u toj voljenosti koja traje dok se pruza ono sto ti voljenost odrzava.... Stvorice se mit da on me je voleo al me nije shvatao... I sve to zasnovano na donzuanovskim manirima koji se praktično mogu dodvoriti svakoj iliti skoro svakoj kojoj manjka takve vrste paznje....a onaj koji ce je shvatit moguce da nece bacat na astal odmah takve manire...i sto onda vecinom postanu neshvacen i prizivaju pravu ljubav kao da ta donzuanovska nije dovoljna... Da da sve je to lepo al potrosi ti dzak soli samnom i to one ustajale...
A ko su ti koji vole a ne shvataju nekoga. :lol:
To nije ljubav nego iluzija.
Takve veze su destruktivne i lazne.
Temelj ljubavi je razumevanje.


nego plasis me sa tim avatarom :lol:
 
A ko su ti koji vole a ne shvataju nekoga. :lol:
To nije ljubav nego iluzija.
Takve veze su destruktivne i lazne.
Temelj ljubavi je razumevanje.
A jer si citala jedna svanova ljubav od pusta?
A imas previse njih sto ni ne zele biti shvacenim jer ne zele napustat zonu komfora kad bi ih se shvatilo istinski razdor bi nastupio
A kolko ti znas sto su shvacene i prihvaćene a i dalje ih se voli?
 
A jer si citala jedna svanova ljubav od pusta?
A imas previse njih sto ni ne zele biti shvacenim jer ne zele napustat zonu komfora kad bi ih se shvatilo istinski razdor bi nastupio
A kolko ti znas sto su shvacene i prihvaćene a i dalje ih se voli?
Nisam to citala.
Tacno je to, neki i ne zele da idu dublje sto se tice razumevanja jer bi to stvorilo razdor.

Ovu zadnju recenicu ne razumem.

Ja sam za razumevanje, ona je osnova kvalitetnog ljudskog odnosa.
a iluzija umesto ljubavi se rasprsne lako.
 
Ranije sam ulazio u sobu punu ljudi sa razmisljanjem da li cu im se dopasti.

Sada ulazim u sobu sa razmisljanjem da li ce se oni meni dopasti.

Ne pokusavam da se dopadnem, nznm prirodno se ponasam, malo sam cutljiv, nenametljiv pred zemskama. A sad ko koga kako shvati, zavoli, ne shvati nznm.
Ma ja udjem u masu i ne registrujem to vise mi je to neko ocekivanje znas ono nabudzis se i sad kao trebo bi bit nekim alfom al kod riba je obratno upicane se i sad ti ocekujes glupa je kad ono zaseni te intelignecijom...al ne ne ide to tako casual su te ribe nece ti sigurno reci da hoce mir u svetu... Ja se vadim na pisanje a kad sam bio lep nisam bio pametan al isto privlacio neke na tu nenametljivost... Al izgustiraju brzo vjeruj vise im je to kao neki varijabilitet koji nije toliko uobičajen... Onda se vrate dobroj staroj dominaciji....
 

Back
Top