Pozdrav za ekipu sa foruma from RS...

sasha

Zainteresovan član
Poruka
147
:arrow: ...dokopah se jednog malog net cafea pa vam se javljam iz RS,opstina Laktashi,na pola puta Gradishka i Banja Luka...malo je,cool je,dobro je,kako ce biti,to cemo videti...slabo uspevam da ispratim sve sto se deshava sa vama tamo,chujem za neka silna okupljanja,muvanja,moracete podrobnije da me informishete o tome... :wink: ...u svakom sluchaju budite pozdravljeni,a (mislim da sam pogodio o kome se radi)ti Rastamannnnn,moguce da doletim na otvaranje,ako ce ga biti,onako svechano...ako ne eto me do nove godine,pa cemo imati gde i oficijalno da se okupljamo...pozdrav josh jednom...gazdarice,nije vam losha ona Gospodska i onaj kafic Spice... :wink:
 
Ehehe, Sasha, komsija moj novopeceni, vidi se da si ispao malo iz tokova...
Elem, otvorise nam ljubazni sefovi sa Krstarice, jedno posebno mjesto za lupetanje, a zove se "Svastara"...
Tamo se sad moze caskati do mile volje... Inace, u istom je sektoru gdje i "Ljubav i seks", samo posljednji po redu... To te usmjeravam, zato sto i ova tema putuje sad tamo...
Ne brigaj se, svi ce da je i tamo vide, jer su sad i vise u "Svastari", nego na "Lj i S"...
Vidim, vec si obisao neke kafane u BL... Neka, neka, valja malo i od posla odmoriti...
Hehehe, znam sad tacno gdje sjedis u Laktasima, tj. odakle se javljas...:lol:
Btw. ako pozelis kad, javni se da odemo na kafu...
 
:arrow: ...e mile mile,koliki chovek...ne znam da li je on igrao basket u svoje vreme...ovog drugog ne znam... :?:...gluperda,brat jel tako?Bio sam u njegovom kaficu,onako,nice,nista posebno...Izgleda mi da mileta gotive ovde...samo imate neke bolesnike u onom "Prst"-u,chitam i ne verujem kakve su ono gluposti...a brat Robi Choban je izbcio novo sranje od magazina,neki "CKM",najbachenije 3 marke na svetu i u zivotu..jedino su cice za medalju... :wink: bruka...
 
Hahahahahah, vidim da si vec i Prst uspio da vidis...
Pa, Momo (urednik Prsta) kad ne bi Milu ocepio u svakom broju, ne bi nista uradio...
Ma, to su novine koje se citaju da bi se covjek smijao...:lol: :lol: :lol:
A Mile jeste igrao kosarku nekad... Ona mu je velika ljubav... Gotivi njega vecina ljudi u ovom kraju...
Goran mu je brat, da... On je ranije radio i nesto oko kluba...
 

Back
Top