Pozarevac-Negotin kolima

umrimuski

Ističe se
Poruka
2.657
Putujem po prvi put za Negotin iz Pozarevca ima dve varijante puta do Negotina ...........pitanje za ljude koji su vec vozili za Negotin ...koji je put najbolji za voznju
1.Pozarevac-Golubac-Donji Milanovac-Kladovo-Negotin
2.Pozarevac-Kucevo-Majdanpek-Plavna-Negotin

U tom pravcu znam da su krivine itd ali kakvi su putevi jel zna neko jel uopste ide neko u tom pravcu...kuda je sigurnije i bolje


Hvala i pozzz
 
Putujem po prvi put za Negotin iz Pozarevca ima dve varijante puta do Negotina ...........pitanje za ljude koji su vec vozili za Negotin ...koji je put najbolji za voznju
1.Pozarevac-Golubac-Donji Milanovac-Kladovo-Negotin
2.Pozarevac-Kucevo-Majdanpek-Plavna-Negotin
U tom pravcu znam da su krivine itd ali kakvi su putevi jel zna neko jel uopste ide neko u tom pravcu...kuda je sigurnije i bolje
Hvala i pozzz

Прва варијанта ти је права ствар јер од Д.Милановца до Текије, Ђердап је најлепши. Јесте да је нешто дуже ако би од Д.Милановца ишао преко Клокочевца и Попадије до Неготина али вреди доживети Ђердап у правој лепоти.
Не пропусти Лепенски вир где поред разгледања експоната има и добра кафаница.
Питање је када ће ти се указати поново прилика за такво путовање.
 
Прва варијанта ти је права ствар јер од Д.Милановца до Текије, Ђердап је најлепши. Јесте да је нешто дуже ако би од Д.Милановца ишао преко Клокочевца и Попадије до Неготина али вреди доживети Ђердап у правој лепоти.
Не пропусти Лепенски вир где поред разгледања експоната има и добра кафаница.
Питање је када ће ти се указати поново прилика за такво путовање.

Jao care ja zaboravio tebe da pitam a ti dobro poznajes region....e hvala ti razmotricu ozbiljno prvu varijantu
 
Не да размотриш, већ да обавезно пропутујеш овим путем. Да и Неготинцима причаш о Ђередапу.
А да скратиш пут,врати се из Неготина за Пожаревац преко Клокочевца и Д.Милановца.
 

Back
Top