Quantcast

poz.za sve fiatovce

baka92

Početnik
Poruka
3
naime od skoro sam ponosni vlasnik fiat mare karavan jtd 19 2002g.znam da je red predstaviti svog ljubimca ali nazalost jos ga nisam slikao pa cu u skorije vreme i to da resim da bih podelio utiske sa vama .nisam bas vican koriscenju foruma pa vas molim ako ima nekih teh.gresaka da mi ne zamerite,imam problem sa vozacevim vratima ,u voznji po neravnom terenu cuje se neprijatan zvuk u vratima kod brave da li je imao neko slican problem i kako da ga otklonim hvala .

acivi

Ističe se
Poruka
2.756
Dobrodosao!

Kakav zvuk? Lupkanje, grebkanje, zveckanje....na sta ti lici? Jel nesto kaci ili tandrce kad ides preko rupa? Jel vrata imaju problema zbog toga? Na primer, ne zatvaraju se kako treba, otvaraju se kad tresnes u rupu, prozor ne radi...svasta moze da bude, a ako nema problema nikakavih, onda je neka glupost koja se otkacila unutra pa zvecka i nervira (bar bi mene nerviralo). Lepo skines panel sa vrata, pa razgledaj sta ima unutra. Cacni malo ovo, malo ono, sta drugo reci...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.